Pompeo عنوان تستها را برای یک سفر 2024 به اسرائیل در حالی که او در خانه سازماندهی مشاهده شد

[ad_1]

پمپئو ، اولین وزیر امور خارجه ایالات متحده برای بازدید از شهرک و بلندی های جولان ، برجام در مورد شکست دولت ترامپ با اجماع بین المللی در مورد شناسایی شهرک ها به عنوان قلمرو اسرائیل و عزم خود برای کمک به تجارت اسرائیل در کرانه باختری جلوگیری از تحریم های بین المللی را برجسته کرد. اما وقتی ناخواسته اخباری مبنی بر توصیف این سفر به عنوان بخشی از آموزه پمپئو درز کرد ، انتقاد فوری بود.

آرون دیوید میلر ، یکی از اعضای ارشد بنیاد کارنگی برای صلح بین المللی ، در توییتر خود نوشت: “کارخانه شراب سازی پمپئو در کرانه باختری و سفرهای جولان هیچ ارتباطی با جاه طلبی های آمریکا به جز آرزوی خود در سال 2024 ندارد.”

دیدار پمپئو مطابق با سیاست های اعلام شده دولت ترامپ بود و کسانی که او را خوب می شناختند ادعا کردند که او فقط کار خود را انجام می دهد. یک منبع نزدیک به وزیر امور خارجه گفت: “شاید هر زمان که او کاری برای کار خود انجام می دهد ، بتوان گفت در سال 2024 در حال ساخت یک نمایشنامه است.”

دیگران جور دیگری به او نگاه می کردند. مایکل بسلوس مورخ ریاست جمهوری مداخله کرد. وزیر امور خارجه نباید برای تصدی کاندیدای ریاست جمهوری از کارهای مورد تایید سنا استفاده کند. »

قصد ماندن در سیاست

مقامات وزارت امور خارجه سعی کردند ژن را درون بطری بریزند – آنها به خبرنگاران گفتند که نباید این عبارت را پس از اشتراک آن با خبرنگاران به وزارت امور خارجه نسبت دهند و اصرار داشتند که این واژه اغلب در اسرائیل استفاده می شود. این دادخواست باعث شده بسیاری از اسرائیلی ها سر خود را خراشیده کنند.

این تصور گسترده که سفر پمپئو به همان اندازه مربوط به سیاست است ، همانطور که سیاست ریشه در تلاش او برای مخلوط کردن این دو دارد ، ابتدا در خدمت آشکار یک سنا بالقوه کانزاس ، و اکنون با این احساس که او ممکن است جاه طلبی های ریاست جمهوری داشته باشد. در سال 2024

به گفته دو منبع آگاه از جلسات ، این برداشت توسط جلسات قهوه اخیر که وزیر امور خارجه با استراتژیست های جمهوری خواه و رسانه های محافظه کار برگزار کرده است ، محدود می شود.

در حالی که تنها چند هفته از این دولت باقی مانده است ، به نظر می رسد پمپئو پس از ترامپ به طور فعال در حال پیگیری زندگی سیاسی است و اخیراً حداقل گروه كمی از جمهوری خواهان از جمله استراتژیست ها و گزارشگران راست گرا را به جلسات دعوت كرده است.

یک منبع آگاه از گردهمایی قهوه گفت که “در حالی که مایک پمپئو خود را برای شرکت در انتخابات آماده می کند ، او می خواهد با افرادی از محافل جمهوری خواهی که مدتی است ملاقات نکرده و با آنها صحبت نکرده بنشیند.”

این منبع در جلسات گفت: “در چند هفته گذشته ، آنها پرخاشگرتر شده اند.” “پمپئو سعی می کند ارتباط برقرار کند و این کار را در هر سطح انجام می دهد. او افرادی را می خواهد که بتوانند پول جمع کنند ، افرادی را می خواهد که بتوانند رایزنی های سیاسی انجام دهند ، افرادی که می توانند بنویسند و افرادی که می توانند صحبت کنند.”

منبع دیگری که با اندیشه پمپئو آشنا بود ، موقعیت ریاست جمهوری دیپلمات ارشد آمریکایی را کوچک شمرد و گفت که “او همیشه مردی بوده است که امروز فکر می کند.”

این منبع گفت که او باور ندارد ریاست جمهوری به عنوان در ذهن Pompeo را به عنوان بسیاری از اندیشه ها فعال بود، اشاره کرد که اسرائیل طولانی شور و شوق خود بوده است.

اما منابع دیگر نزدیک به وزیر امور خارجه می گویند که وی با روی کار آمدن جو بایدن رئیس جمهور منتخب قصد دارد در سیاست بماند و انتظار نمی رود که وی به بخش خصوصی بازگردد. یک منبع نزدیک به وی در وزارت امور خارجه گفت: “پمپئو” با جنگ تمام نشده است.

به نظر می رسد تیم ترامپ برای سیاست خارجی در بایدن بوکس می کند و آتش های زیادی را برای خاموش کردن برپا می کند

Pompeo می توانید یک کتاب ارسال، سخنرانی کند و پیوستن به نهادهای دانشگاهی و یا شوراهای شرکت های بزرگ وقتی او را ترک دولت، دو منبع سی ان ان گفت. او همچنین می تواند بسترهای سیاسی خود را مانند Super PAC ایجاد کند تا به نامزدهایی که در سراسر کشور رأی نمی دهند پول بدهد – روشی کلاسیک برای ایجاد وفاداری سیاسی. منابع گفتند ، اما این جزئیات گسترش نیافته است.

یک منبع نزدیک به پمپئو افزود: “مایک پمپئو در انجام وظیفه خود به عنوان وزیر امور خارجه متمرکز است و از 21 ژانویه هیچ برنامه ریزی نکرده است.”

“او را نگه می دارد کارت های خود را نزدیک به قفسه سینه خود را، گفت:” یک منبع دوم است که با Pompeo در گذشته کار کرده است. با این حال ، این ایده به اندازه کافی ارز عمومی دارد که برخی از تی شرت های هاوکینگ “Mike Pompeo 2024” در آمازون با قیمت 16.99 دلار.

داگ هی ، استراتژیست GOP گفت: “من فکر می کنم که نامزدی وی کاملا اجتناب ناپذیر است.” وی افزود: “چالشی که وی و همچنین سایرین با آن روبرو خواهند شد این است که بسیاری دیگر فقط در جامه ترامپ شرکت خواهند کرد ، از جمله سناتورها ، اعضای کنگره و سایر مقامات دولت سابق.”

ناتان گونزالس ، سردبیر بولتن انتخابات داخلی ، اضافه کرد که “دشوار است که بفهمیم رای دهندگان جمهوری خواه در انتخابات آینده به دنبال چه چیزی خواهند بود … فقط با کمی فاصله و زمان خواهیم فهمید که ارتباط نزدیک با رئیس جمهور یک دارایی است یا یک بدهی. “

“روی کارهای روزمره خود تمرکز کنید!”

پمپئو از سفرهای مالی خود برای برگزاری جلسات نامعلوم با اهداکنندگان سیاسی در لندن و فلوریدا و سخنرانی های سیاسی مانند سخنرانی های خود در ماه آگوست به کنوانسیون ملی جمهوری خواهان در جریان سفر رسمی به اسرائیل – نقض احتمالی قانون – استفاده کرد.
وی شامهای مادیسون با هزینه مالیات دهندگان را برگزار کرد ، که شامل قانونگذاران GP ، به همراه سفرا و اهداکنندگان با نفوذ جمهوریخواه بود ، و این نگرانی را در مورد افزایش حامیان سیاسی ایجاد کرد و باعث تحقیقات بازرس کل وزارت امور خارجه شد. به گفته منبعی که گفت گفتگوی امشب به سیاست ، و نه سیاست خارجی متمرکز شد ، کتی ایرلند مدل در یکی از شبهای پاییز حضور داشت.
به گفته وال استریت ، پمپئو همچنین با پشتکار از رسانه های محافظه کار ، اغلب در بازارهای کانزاس ، خواستگاری کرد و در سال 2019 از یک دیدار رسمی از ایالت برای دیدار با میلیاردر چارلز کوچ ، حامی سیاسی سابق وی ، برای بحث در مورد مجلس سنا در آنجا استفاده کرد. مجله.
این سفر امسال یکی از سفرهای زیادی در ایالت بود که ستاره آزرده کانزاس سیتی شماره ای را با عنوان “مایک پمپئو ، یا رها کن و برای مجلس سنای آمریکا در کانزاس کاندیدا ، یا تمرکز روی کار روزانه خود” را منتشر کرد.

طی چند ماه گذشته ، پمپئو در ایستگاههایی کار می کرد که نظر رای دهندگان محافظه کار و انجیلی را که به شدت از ترامپ حمایت کرده اند ، جلب می کند.

انجیلی های جوان با بزرگان خود مخالفت می کنند & # 39؛  سیاست

پمپئو در سفر این هفته خود به اسرائیل ، از محل غسل تعمید حضرت عیسی (ع) نیز بازدید کرد و اعلام کرد که ایالات متحده سازمان هایی را که شهرک های اسرائیلی را تحریم می کنند ، به عنوان یهودی ستیزی شناسایی کرده و اطمینان حاصل کند که بودجه آمریکا را دریافت نمی کنند ، اقدامی که عفو بین الملل به عنوان حمله به اسرائیل توصیف کرده است. آزادی بیان.

وقتی یک مقام سابق دولت اوباما پمپئو را متهم کرد که از این سفر برای دنبال کردن منافع سیاسی خود استفاده کرده است ، پمپئو در توییتر پاسخ داد که او به سادگی درگیر “سیاست خارجی خوب” بود.

این دیدار مورد استقبال رهبران انجیلی ، مانند باب وندر پلاتس ، رئیس جمهور و مدیرعامل اجلاس سران خانواده قرار گرفت که به CNN گفت سال گذشته نیز از همان کارخانه شراب سازی بازدید کرده است

اما بسیاری از تحلیلگران بر این باورند که پمپئو بسیار فراتر رفته است. “این مسیر و فقدان یک برنامه کاری اساساً اساسی به من پیشنهاد می کند که این خیلی بیشتر با واقعیت هایی که او در سال 2020 با آن روبرو است ، به ویژه با توجه به قطعه اسرائیلی ، با اهداف بلند پمپئو ارتباط دارد. میلر ، مذاکره کننده سابق خاورمیانه ، گفت: ”

میلر ، که همچنین تحلیلگر CNN است ، گفت: “این بسیار خوب با انجیلی ها کار می کند. با حدود یک چهارم جامعه یهودیان آمریکا بسیار خوب کار می کند ، با جمهوری خواهان محافظه کار کار می کند. و اینها موضوعاتی هستند که بسیار بی ثبات هستند و بسیار خوب بازی می کنند.”

آزادی مذهبی

پمپئو از موقعیت خود برای ترویج سیاست های دیگری که انجیلی ها مانند آن استفاده می کنند استفاده می کند – از جمله سیاست های آزادی مذهبی ، اقدامات قوی برای مبارزه با سقط جنین و مراحلی که گمان می رود با هدف محدود کردن حقوق LGBTQ آمریکایی ها باشد. وی همچنین شخصاً از گروه های محافظه کار و انجیلی خواستگاری کرده است.

طی چند ماه گذشته ، پمپئو در یک مگاچرچ در تگزاس سخنرانی کرده ، در اجلاس محافظه کاران حاضر شده و به آدرس اصلی یک سازمان مسیحی محافظه کار ، ضد LGBTQ ، ضد سقط جنین در فلوریدا پرداخته است.

در اوایل سال جاری ، پمپئو از آیووا برای اجلاس رهبری خانواده بازدید کرد ، رویدادی که توسط سازمان محافظه کار رهبر خانواده برگزار شد و به ایستگاه مکرر سیاستمداران جمهوری خواه تبدیل شده است.

و پمپئو ایمان انجیلی خودش را پخش می کند ، اغلب در مصاحبه های رسمی در مورد آن صحبت می کند ، با ذکر کتاب مقدس که روی میز خود نگه داشته است ، و حقوق را به طور علنی از طرف خدا و نه دولت توصیف می کند. یک مقام ارشد سابق وزارت امور خارجه گفت که اظهارات پمپئو در مورد دین را “عمدتاً سیاسی می داند ، فقط به این دلیل که انجیلی ها بخش مهمی از پایگاه سیاسی رئیس جمهور هستند.”

این مقام مسئول گفت: “این پایگاهى است كه پمپئو می تواند با آن ارتباط برقرار كند زیرا او را یكی از آنها می دانند.” “این نه تنها نشان دهنده تمایل منشی برای بازی یکی از نقاط قوت رئیس جمهور است ، بلکه با جاه طلبی های ریاست جمهوری خود نیز ترکیب می شود.”[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet