[ad_1]

نیرا تندن ، رئیس اجرایی و رئیس مرکز چپ پیشرفت مرکز آمریکایی ، روز دوشنبه برای انتخاب بایدن برای این پست اعلام شد. بایدن چندین کابینه و دیگر مقامات ارشد را اعلام کرد ، اما هیچ کس پاسخی در همان سطح تاندن دریافت نکرد ، که اغلب در جمهوری اسلامی و حزب ترقی خواه حزب دموکرات در توییتر جفت می گرفت.

تیم بایدن می داند که تاندن یک کاندیدای چالش برانگیز است ، یک فرد آشنا به این موضوع به CNN گفت که اکنون در جهان گذار بایدن به رسمیت شناخته شده است که در بهترین حالت دشوار است مراحل تأیید سنا را طی کنید.

نبرد شدید وی در مجلس سنا روز دوشنبه با موج انتقاداتی که سناتورهای جمهوری خواه علیه او انجام دادند ، برجسته شد. جمهوری خواهان در حال حاضر اکثریت سنا را دارند ، اما انتخابات دور دوم گرجستان در ژانویه مشخص می کند که کدام حزب اتاق را کنترل می کند و می تواند روند تأیید را تحت تأثیر قرار دهد.

سناتور جان كورنین ، یك جمهوری خواه از تگزاس ، گفت كه تندن با توجه به اظهارات “ستیزه جویانه و توهین آمیز” گذشته درباره سناتورهای جمهوری خواه ، “مسیری مشکل ساز” برای تأیید دارد.

تام Cotton ، سناتور جمهوری خواه آرکانزاس گفت که توییت های Tanden “نفرت انگیز و توسط کسانی که بیدار شده اند هدایت می شود.” توییت، “قابل تأیید توسط سنای ایالات متحده نیست.”

لیندزی گراهام ، سناتور جمهوری خواه کارولینای جنوبی ، که انتظار می رود در صورت حفظ کنترل سنا توسط جمهوری خواهان ، رئیس کمیته بودجه شود ، گفت که نامزدی تندن در مجلس سنا با “افزایش” روبرو می شود.

نامزدهای دیگری نیز برای بایدن وجود دارد ، از جمله جانت یلن ، وزیر خزانه داری ، که هم از طرف جمهوری خواهان و هم از طرف دموکرات ها مورد استقبال قرار گرفته است و در حال حاضر انتظار نمی رود که مشکلات جدی برای تایید در سنا داشته باشند.

یک مشاور تعدادی از اعضای GOP به CNN گفت: از بین بسیاری از افرادی که بایدن تاکنون نامزد کرده است ، تندن “با تأکید بیشتر ، به ویژه” در بدترین وضعیت از نظر تأیید قرار دارد.

تندن متحد وزیر امور خارجه پیشین هیلاری کلینتون است و پیش از این مشاور ارشد اصلاحات بهداشتی در وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده در دوران دولت اوباما بود ، جایی که او به کار در مورد قانون مراقبت مقرون به صرفه کمک کرد.

Tandem روز دوشنبه نوشت: “من اکنون برای اطمینان از ایمن بودن این برنامه ها و اطمینان از اینکه خانواده هایی مانند من می توانند با وقار زندگی کنند ، من نامزد شده ام. من قابل احترام نیستم. “

سناتور چاک گراسلی ، رئیس جمهور وقت و عالی رتبه جمهوری خواه مجلس ، روز دوشنبه به خبرنگاران گفت که نامزدی تندن “ممکن است در میان همکارانش بحث برانگیز باشد”. وی گفت هنوز موضعی در مورد نحوه رأی دادن به نامزدی وی ندارد.

بایدن در حال حرکت سریع است تا یک دولت متنوع ایجاد کند
جاش هولمز ، رئیس ستاد سابق و رهبر ستاد انتخاباتی رهبر میراث اکثریت سنا ، میچ مک کانل ، به خبر نامزدی تندن واکنش نشان داد و در توییتر نوشت ، “و قربانی خدایان برای تأیید وجود دارد ….”

تندن همچنین مورد انتقاد برخی از چپ ها ، به ویژه منتقدان و رقبای همیشگی آنلاین خود قرار گرفته است. اما نامزدی او بیشتر توسط مترقیان مورد تحسین قرار گرفت ، از جمله افرادی که در گذشته با آنها روبرو شده بود ، بیشتر به دلیل ترس از اینکه بایدن ممکن است شخص دیگری مانند رئیس دفتر سابق بایدن ، بروس رید ، را با بیشتر گزارش کسری روشن

لیندا بنس ، مدیر ارتباطات Social Security Works در توئیتی نوشت: “بروس رید از نظر ایدئولوژیک به ریاضت اقتصادی متعهد است. نیرا تندن چنین نیست.” “دور نگه داشتن رید از OMB یک پیروزی بزرگ است.”

تندن ، که در صورت تأیید ، اولین زن رنگین پوست و اولین آمریکای آسیای جنوبی خواهد بود که مدیر OMB می شود ، از چندین سناتور دموکرات نیز مورد ستایش قرار گرفته است.

روز دوشنبه ، رهبر اقلیت سنا ، چاک شومر ، تندن را ستود و جمهوری خواهان را به دلیل آنچه وی “اشک تمساح” توصیف کرد ، مورد انتقاد قرار داد.

آیا این انتخاب جو بایدن از قبل محکوم شده است؟

سامر در صحن سنا گفت: “واجد شرایط واضح و واضح است که برخی از جمهوری خواهان ، خود را محکم نگه داشته و نظرات خود را در مورد انتقاد از مواضع سیاسی جمهوری خواهان در کنگره به چالش می کشند.” “صادقانه بگویم ، نفاق حیرت انگیز است. اگر جمهوری خواهان نگران انتقاد از توییتر هستند ، شکایات آنها بهتر متوجه رئیس جمهور ترامپ است.”

شرود براون ، سناتور دموکرات اوهایو تندن را ستود به عنوان مدیر هوشمند ، باتجربه و واجد شرایط OMB. سناتور ماساچوست الیزابت وارن مستقیم پاسخ دهید در توییت براون و گفت که او موافق است.
کوری بوکر سناتور دموکرات از نیوجرسی گفت که بیش از دو دهه است که Tanden را می شناسد و توییت“او درخشان و متمرکز بر لیزر است تا کشور ما را به مکانی عادلانه برای همه تبدیل کند. من خوشحالم که با او کار می کنم زیرا او کار حیاتی بازسازی دولت ما را انجام می دهد.”

این داستان با توئیتی از Tanden در روز دوشنبه به روز شد.

گریگوری کریگ ، تد بارت ، کریستین ویلسون ، دانیلا دیاز و مانو راجو در تهیه این گزارش همکاری داشتند.



[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر