Neera Tanden پیش از معرفی مدیر OMB ، توییت های مربوط به سناتورهای GOP را حذف کردنیرا تندن – دستیار سابق مبارزات انتخاباتی کلینتون ، رئیس اتاق فکر چپگرای مرکز پیشرفت آمریکایی و یک کاربر پرکار توییتر – بارها و بارها در حساب شخصی خود در توییتر سیاستمداران جمهوری خواه را مورد حمله قرار داده است. در حالی که بسیاری از توییت های وی ابراز احساسات مشترک برای اپراتورهای دموکراتیک چریکی است ، اما برخی از جمهوری خواهان اعلام کرده اند که این توییت ها برای تأیید Tanden آسیب پذیر است.

در روزهای پس از انتخابات ، تاندن بی سر و صدا بیش از 1000 توییت را از حساب شخصی خود پاک کرد ، که برخی از آنها توسط KFile CNN مشاهده شد.

که در یک توییت حذف شده از دسامبر 2017تندن گفت: “حزب جمهوری خواه خوشحال است كه از كودك آزاری ادعا شده حمایت می كند. و هر كسی كه به RNC پول بدهد همین كار را می كند” با استناد به حمایت GOP از نامزد سنا ، روی مور در انتخابات ویژه آلاباما. چندین زن مور را در زمان نوجوانی به آزار و اذیت و آزار جنسی متهم کردند ، در حالی که مور حدود 30 سال داشت ، اتهاماتی که او بارها انکار کرد.
که در یکی دیگر از توییت های حذف شده از آگوست 2018، او نوشت ، “ترامپ فقط یک زن سیاه پوست را سگ نامید و حدود 80٪ از مردم فکر نمی کنند که او نژاد پرست باشد” و افزود که “تمام حزب باید شکست بخورد.”
وی همچنین حملات شدید علیه سناتورهای جمهوری خواه را که احتمالاً رای قطعی برای تندن برای تأیید نامزدی خود ، از جمله سناتور ماین سوزان کالینز ، بدست آورد و حذف کرد توییت ها حمایت کردن مخالفان دموکرات.

Tanden در پاییز 2018 در جلسات دادگاه عالی برت کاوانو در جلسات تأیید دادگاه کالینز را مورد ضرب و شتم قرار داد ، در طی آن کریستین بلسی فورد شهادت داد که کاوانو هنگامی که هر دو در دبیرستان ، که کاوانو آن را انکار می کند.

که در یک توییت حذف شده ، او می نویسد که “نگرش وحشتناک دکتر فورد نسبت به سوزان کالینز باید کالینز را برای بقیه روز آزار دهد.” تندن همچنین مورد سوال است آیا کالینز تصمیم گرفته بود کاوانو را تأیید کند یا خیر. او در اکتبر 2018 نوشت: “چرا مردم اظهارات سوزان کالینز در مورد حل نشدن وی را جدی می گیرند؟ همانطور که اگر حمله برت کاوانو به سناتورهای دیگر را برای حضور در دیوان عالی کشور واجد شرایط می دیدید ، هرگز مسئله واقعی برای شما نبود.” .
تاندن همچنین به کالینز و سناتور وقت آریزونا جف فلیک تلفن زد “نادان از نظر جنایی” در یک توییت حذف شده از دسامبر 2017 ، پس از آنکه اتاق شامل DACA نشد و از شرایط موجود در قانون تخفیف مالیاتی و مشاغل 2017 محافظت نکرد ، دلیل اصلی موافقت این دو سناتور برای حمایت از قانون بود.
در یکی دیگر از توییت های حذف شده از سال 2019. تندن می نویسد، “آیا مردم اینجا می توانند عصبانیت خود را به سمت رهبر اکثریت سنا ، میچ مک کانل ، و سناتورهای حزب جمهوری خواه که در این چرخه قرار دارند که اجازه این کار را می دهند ، معطوف کنند: کوری گاردنر ، کالینز ، ارنست ، کورنین ، پردو ، تیلیس و بسیاری دیگر. ”
روزنامه دیلی بیست ابتدا برخی از توییت های پاک شده تندن را در حمله به جمهوری خواهان گزارش داد.

انتقال تاندن و بایدن به درخواست های اظهار نظر پاسخ نداد. سخنگوی مرکز پیشرفت آمریكا از اظهارنظر درباره این ضبط خودداری كرد.

حتما بخوانید:
چگونه شماره شبا بانک سپه بگیرم - کامل (هلپ کده)

نامزدی برنامه ریزی شده تندن زمانی صورت می گیرد که برخی سناتورهای جمهوری خواه اعلام کنند توییت های تحقیرآمیز تندن مشکلاتی را برای روند تأیید ایجاد می کند. این استراتژی یک چرخش 180 درجه ای از روزهای بی توجهی عمومی به توییت های مسخره و تحقیرآمیز رئیس جمهور دونالد ترامپ است که به دموکرات ها و جمهوری خواهان حمله می کند و نگاهی به چگونگی برنامه ریزی جمهوری خواهان برای مبارزه با نامزدهای بایدن دارد.

سناتور جان کورنین از تگزاس به نقل از دوشنبه گفت تاندن شاید “بدترین نامزد بایدن تا به امروز” به دلیل اظهارات او بود ، اگرچه او به دلیل اختلافات سیاسی مخالفت خاصی نسبت به معرفی تاندن نداشت.

“من فکر می کنم با توجه به اظهارات مبارزانه و توهین آمیز وی به بسیاری از اعضای سنا ، عمدتا در طرف راهرو ما ، این مسلما یک مسیر مشکل ساز ایجاد می کند.”

رهبر اقلیت چاک شومر از تاندن دفاع کرد در روز دوشنبه، و جمهوری خواهان را به نفاق متهم کرد.

وی به خبرنگاران گفت: “من كاملاً انتظار دارم چند قطره تمساح را در آن طرف راهرو بر سر نامزدهای كابینه بایدن رئیس جمهور منتخب ببینم ، اما جدی گرفتن این اشک تمساح بسیار دشوار خواهد بود.”

جمهوری خواهان نیز احتمالاً بر روی پشت سرهم تمرکز خواهند کرد حذف شده توییت های مربوط به تحقیقات مولر. در یک توییت حذف شده از نوامبر 2016. دندانها پیشنهاد می شود پس از اعلام FBI مبنی بر دسترسی هکرهای روسی به اطلاعات رای دهندگان ، هکرها انتخابات فلوریدا را تغییر دادند.
“چرا هکرها باید هک کنند مگر اینکه بتوانند نتایج را تغییر دهند؟ چه فایده ای دارد؟” او نوشت. روزنامه نگار مستقل ، گلن گرین والد ، ابتدا برخی از اظهارات تندن درباره انتخابات 2016 را گزارش داد.
روز سه شنبه ، ویلیام بار ، دادستان کل کشور ، مشاور ویژه ای را منصوب کرد تا تحقیق کند که آیا اطلاعات و نیروی انتظامی در تحقیقات کارزار ریاست جمهوری ترامپ در سال 2016 ، این قانون را نقض کرده اند یا خیر.
ستایش از سناتورهای حزب جمهوری خواه که می توانند به تندن رأی دهند در حساب شخصی وی در توییتر باقی مانده است. در هفته های بعد از انتخابات سال 2020، او از میت رامنی ، سناتور یوتا ، بخاطر “قرار دادن کشور و دموکراسی ما در اولویت” با ابراز مخالفت با ادعاهای دروغ ترامپ درباره تقلب در انتخابات ، تشکر کرد. همانطور که جمهوریخواهان سعی کردند اوباماکر را در تابستان 2017 لغو و جایگزین کنند ، دندان ها تشکر کردند سنسور لیزا مورکوفسکی ، کالینز و جان مک کین فقید برای رأی مخالف این مصوبه. در توییت دیگری، او مورکوفسکی را ستود و گفت: “او قبلاً کار درستی انجام داده است و می تواند دوباره این کار را انجام دهد.
منبع: thoughts-news.ir

حتما بخوانید:
جراحی ژنیکوماستی