[ad_1]

در آخر هفته ، یک قاضی فدرال حکم داد که ولف هنگام امضای قوانینی برای محدود کردن برنامه ها و برنامه های تجدید برنامه ورود کودکان به تعویق افتاده ، به عنوان منشی موقت خدمت نمی کند.
مشروعیت ولف یک مبارزه طولانی برای این بخش است و تهدید به خنثی کردن سیاست ها و سایر اقدامات معرفی شده در دوره تصدی وی است. CNN روز جمعه اعلام کرد انگیزه جدیدی برای تأیید ولف پیش از روز بازیگری به عنوان وزیر امنیت داخلی وجود دارد که در صورت موفقیت می تواند به کاهش چالش های حقوقی کمک کند.

كیرستجن نیلسن آخرین شخصی است كه سنا به عنوان وزیر امنیت داخلی تأیید كرد. از زمان برکناری وی در آوریل 2019 ، این بخش با مدیران همکاری کرده است ، از قدرت کسانی که آن را به ارث برده اند س andال می کند و در مورد قانونی بودن اقدامات آنها تردید ایجاد می کند.

در ماه اوت ، دفتر پاسخگویی دولت نتیجه گرفت که قرارهای ولف و کن کوچینیلی در “حکم جانشینی نامعتبر” ذکر شده و انتصابات آنها در دادگاه فدرال به چالش کشیده شده است. این گزارش همچنین جزئیات وراثت DHS را شامل می شود که شامل مدیر آژانس مدیریت اضطراری فدرال است.

روز شنبه ، DHS باعث شد تا پیت گینر ، مدیر FEMA ، منصوب مجلس سنا ، به طور موقت مسئولیت وزیر امنیت داخلی را بر عهده بگیرد تا سعی کند نگرانی های مربوط به حقانیت ولف را به عنوان سرپرست وزارت از بین ببرد.

طبق یك تفسیر ، گینر طبق قانون اصلاح شغل فدرال ، منشی دبیری خواهد شد.

طبق DHS ، “از شدت احتیاط” ، گاینور مجبور شد دستور ارث را دوباره صادر کند. دستور وی که در 10 سپتامبر صادر شد ، به نظر می رسد قبل از معرفی رسمی گرگ در سنا امضا شده است که منجر به مشکلات زمانی می شود.

چندین قاضی فدرال ابراز نگرانی کرده اند که ولف به طور قانونی منصوب نشده است ، نکته ای که قاضی نیکلاس گارافیس ، قاضی پرونده DACA ، آن را از دست نداده است.

وی در پاورقی دستور قبلی گینر نوشت: “دادگاه از دولت می خواهد كه تلاش كند راهی برای خروج از این توده خانگی پیدا كند.”

سخنگوی امنیت میهن ، بنی تامپسون ، دموکرات از می سی سی پی ، اقدام گینر را “ژیمناستیک قانونی” خواند که این واقعیت را که رهبری وزارت “بیش از یک سال پیش در انتصاب نادرست منشی دبیر” مرتکب شده است ، تغییر نخواهد داد.

تامپسون در بیانیه ای گفت: “امیدوارم دادگاه های فدرال مانند گذشته ادامه دهند: كه انتصاب چاد ولف غیرقانونی است و سیاست های وی بی اعتبار است.” “خوشبختانه ما فقط در مدت دو ماه کوتاه مدیران بخش بهتری خواهیم داشت.”

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر