[ad_1]

“شما می دانید که من هرگز از گفتن حقیقت به مقامات امتناع نکرده ام. و این وظیفه من به عنوان مدیر اطلاعات ملی خواهد بود. من مدتها برای شما کار کرده ام و این نامزدی را می پذیرم ، زیرا می دانم که شما هرگز نخواهید کار دیگری انجام دهم.” هاینز روز سه شنبه گفت. “و اینکه شما از چشم انداز جامعه اطلاعاتی قدردانی می کنید. و اینکه این کار را می کنید حتی اگر گفته های من ناجور یا دشوار باشد ، و من به شما اطمینان می دهم که چنین مواقعی وجود خواهد داشت.”

برخی از مترقیان پرونده حساس هاینز را مورد سال قرار داده اند ، و انتقاد از نقش او در برنامه هواپیماهای بدون سرنشین اوباما ، که به گفته گروه های حقوق بشری منجر به کشته شدن صدها غیرنظامی شده است ، و او را به همدستی در استفاده از شکنجه یا “تکنیک های پیشرفته بازجویی” متهم کردند. از CIA پس از 11 سپتامبر.

اما چند سابق مقامات اطلاعات و امنیت ملی که قبلاً با هاینز کار می کردند به CNN گفتند که وی در تمام دوران حرفه ای خود سخنران برجسته ای بوده است ، از جمله زمانی که وی یک مقام ارشد سیا و معاون مشاور امنیت ملی رئیس جمهور بوده است. باراک اوباما.

رئیس سابق هاینز ، مدیر بخش گفت: “او شخصی است که مایل است در صورت مشاهده سخنی گفتار و صحبت کند ، بنابراین در صورت لزوم در مخالفت با آن مردد نیست.” سیا جان برنان.

سوزان گوردون ، معاون سابق اطلاعات ، نیز با تمجید از هاینز ، به CNN گفت كه او “یك گزینه عالی بود ، مورد اعتماد رئیس جمهور منتخب ، هوشمندانه – و حتی بهتر – نماینده عالی صنایع دستی و افراد كمیته.” هوش “

گوردون افزود: “من از او انتظارات خوبی دارم.”

بایدن در یک رویداد روز سه شنبه در ویلمینگتون ، دلاور ، هینز را به عنوان نامزد خود برای بهترین اطلاعات معرفی کرد ، جایی که او ضمن تأکید بر تجربه گسترده زندگی خود به عنوان یک دارایی برای دولت آینده ، از او به عنوان “درخشان” و “فروتن” تعریف کرد.

بایدن گفت: “من می دانم زیرا بیش از یک دهه با او کار کرده ام.” او همه این کارها را انجام داده است. “

وی افزود: “بیش از هر چیز ، اگر پیامی در مورد تهدید آمدن به سواحل ما دریافت کند – مانند همه گیری دیگر یا دخالت خارجی در انتخابات ما – تا زمانی که افراد مناسب اقدامی نکنند ، زنگ هشدار را متوقف نمی کند.”

یک وقت دیگر

در حالی که بسیاری از پیشینیان هاینز قبل از به عهده گرفتن نقش DNI افسران اطلاعات شغلی بودند ، او راه دیگری را در پیش گرفت.

وی در دانشگاه شیکاگو فیزیک خواند ، اما مدتی را صرف مطالعه هواپیمایی کرد و از مربی ای که بعداً شوهرش شد یاد گرفت.

این زوج قبل از اینکه هاینز برای تحصیل در رشته حقوق در دانشگاه جورج تاون ، یک کتابفروشی در بالتیمور افتتاح کند که گاهی اوقات ادبیات اروتیک را می خواند.

به گفته برنان ، تجربه منحصر به فرد او همچنین دیدگاه منحصر به فردی به او می دهد که به عنوان یک DNI در خدمت او خواهد بود.

سخنان اصلی از رونمایی از تیم برتر امنیت ملی و سیاست خارجی بایدن

وی به سی.ان.ان گفت: “آریل ترکیبی منحصر به فرد از تجربه امنیت ملی را از زمان خدمت در کاخ سفید ، سیا ، شورای امنیت ملی و وزارت امور خارجه به موقعیت DNI خواهد آورد.”

برنان به سی ان ان گفت: “سوابق التقاطی و حتی بوهمی او واقعاً نشان دهنده کنجکاوی فکری وی در مورد بسیاری از موارد است – چه فیزیک باشد چه حقوق ، مدیریت کتابفروشی یا خلبانی هواپیما.”

“آوریل فقط می خواهد همه جنبه های زندگی را تجربه کند و من فکر می کنم که این تجربه واقعاً به او می دهد ، فکر می کنم این یک چشم انداز عظیم به او می دهد ، تا جایی که مدیر اطلاعات ملی باید در این دنیای پیچیده و پیچیده ما بازی کند.” او اضافه کرد.

هاینز بیش از یک دهه در نقش های مختلف امنیت ملی با بایدن کار کرده است ، اما اکنون به نظر می رسد یک جامعه اطلاعاتی را به خود اختصاص داده است که ترامپ در طول چهار سال ریاست جمهوری خود بارها مورد غفلت و حذف قرار گرفته است.

وی روز سه شنبه گفت: “برای پیشاهنگان ما: کاری که شما انجام می دهید ، اغلب در سخت ترین شرایطی که می توانید تصور کنید ، فقط ضروری است.”

پس از آنکه روز دوشنبه برای اولین بار هینز برای انتخاب بایدن به DNI اعلام شد ، دموکرات ارشد کمیته اطلاعات سنا بلافاصله به همتایان جمهوری خواه خود اعتماد کرد تا سریع آن را تأیید کند.

سناتور مارک وارنر از ویرجینیا گفت: “آوریل باهوش و توانا است و دارای تجربه ای است که به عنوان مدیر اطلاعات ملی در خدمت او خواهد بود.” “هرچند من انتظار دارم که با سingال های دقیق سناتورهای دو طرف راهرو روبرو شود ، هرچه زودتر بتوانیم یک DNI تأیید شده را برای شروع آسیب های وارده به آژانس های اطلاعاتی ما طی چهار سال گذشته بدست آوریم ، بیشتر -خوب

نگرانی های طولانی مدت

اما در حالی که اقدام بایدن برای نامزدی هاینز موجب تحسین برخی از دموکرات ها و مقامات سابق که با او در شورای امنیت ملی و CIA کار می کردند ، شد ، اما این واکنش همچنین واکنش برخی از مترقیان را به وجود آورد که وی را به موضع مشکوک در موضوعات مختلف متهم کردند. از جمله شکنجه.

در حالی که از سال 2013 تا 2014 به عنوان معاون سیا مشغول به کار بود ، هاینس تصمیم گرفت که مقامات آژانس متهم به دسترسی نامناسب به رایانه های کمیسیون اطلاعات سنا را در حین تحقیقات در مورد استفاده از تکنیک های پیشرفته بازجویی مجازات نکند. – مناقشه ای که منتقدان دموکرات ها را بر سر این هیئت انتقاد کرد.

او همچنین هنگامی که نامزد این کار در سال 2018 شد ، از رئیس فعلی CIA ترامپ ، جینا هاسپل ، ابراز حمایت کرد و به دلیل مشارکت در برنامه های بازجویی سیا از زمان جورج دبلیو بوش ، از جمله او در زندان “سایت سیاه” نگهداری می شود ، که او گزارش داد.

در آن زمان ، حمایت هاینز از هاسپل او را در برابر بسیاری از دموکرات های حاضر در هیئت قرار داد و او همچنان مانعی برای برخی از اعضای حزب بود.

“هاینس شواهد قابل تأسف در مورد پوششهای مكرر شكنجه و شكنجه دارد. فشار وی برای تجدید نظر حداكثر گرایانه در گزارش شكنجه ، امتناع وی از نظم بخشیدن به كارمندان سیا كه سنا را هك كردند و حمایت سرسختانه او از جینا هاسپل – كه حتی توسط كاخ سفید نیز مورد تأكید قرار گرفت. دیوید سیگال ، بنیانگذار و مدیرعامل Demand Progress ، به CNN گفت: ترامپ ، همانطور که دموکرات ها در مخالفت تقریباً یکدست با رئیس نامزد وقت سیا ایستادند ، باید در جریان تأیید سال شود.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر