Alejandro Mallorca می تواند پس از سالها رهبری موقت ، DHS را به ثبات برساند

[ad_1]

این اعلامیه بلافاصله با استقبال وکلای مهاجر و نمایندگان مجلس دموکرات و همچنین مقامات سابق و فعلی روبرو شد و آنها از سیاسی شدن این وزارتخانه توسط برخی مقامات ارشد ابراز نگرانی کردند.

در طول چهار سال گذشته ، رهبری چرخشی DHS برخی از اقدامات رئیس جمهور دونالد ترامپ را مختل کرده است ، از جمله تلاش دوم برای جلوگیری از برنامه اقدام با تأخیر برای ورود کودکان. این امر همچنین به غیرقابل پیش بینی بودن بخش کمک می کند.

در پاسخ به این خبر ، مایوركاس اشاره ای به چالش های پیش روی DHS كرد و ریشه خود را به عنوان یك مهاجر ذكر كرد.

“هنگامی که من خیلی جوان بودم ، ایالات متحده به من و خانواده ام پناهندگی داد. من اکنون به عنوان دبیر DHS نامزد شده ام و محافظت از همه آمریکایی ها و کسانی را که به دنبال زندگی بهتر برای خود و عزیزانشان از آزار و اذیت فرار می کنند ، تماشا می کنم “، مایورکا را توییت کرد.

در صورت تأیید ، مایورکاس اولین آمریکای لاتین و مهاجر خواهد بود که ریاست بخشی را که مورد ضربه قرار گرفته و به سیاست های ترامپ کشانده شده است ، عهده دار خواهد شد.

Mayorkas چندین هفته است که شایعه شده است – انتخاب خوشامدگویی در بین برخی از کارمندان فعلی و سابق ، که بر لزوم داشتن یک رهبر با تجربه در DHS تأکید کردند. و برای این منظور مایوركاس چیزهای زیادی دارد.

در دوران اوباما ، مایورکاس به عنوان معاون وزیر DHS و مدیر خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده خدمت کرد ، یک آژانس مهاجرت در این بخش که وی بخشی جدایی ناپذیر از اجرای DACA بود. این برنامه که دولت ترامپ برای پایان دادن به آن تلاش کرده است ، مانع از اخراج مهاجران فاقد مدارکی می شود که از کودکی به ایالات متحده آمده اند.

با توجه به اینکه بسیاری از این تغییرات ناشی از DHS است ، مایورکاس احتمالاً نقشی اساسی در لغو سیاست های مهاجرتی دولت ترامپ خواهد داشت. او به خوبی با آژانس – USCIS – در قلب برخی از محدودترین سیاستها ، از جمله سیاستهایی که به دست آوردن پناهندگی بسیار دشوار است ، آشنا است.

از زمان روی کار آمدن ترامپ ، DHS پنج منشی داشته است که فقط دو نفر از آنها توسط سنا تأیید شده اند و در مورد مشروعیت و اقتدار رهبران در دفتر با س manyالات زیادی روبرو شده اند. آخرین منشی که سنا تأیید کرد ، کیرستن نیلسن بود. او در آوریل 2019 ترک کرد.

در ماه اوت ، ترامپ پس از ماه ها به عنوان گرگ ، چاد ولف را به عنوان وزیر امنیت داخلی معرفی کرد. گرگ ، علیرغم فشار مجدد برای معرفی شدن به طبقه سنا قبل از روز افتتاح ، هنوز تایید نشده است.
چرا جانت یلن به عنوان وزیر دارایی بسیار منطقی است

یک کارمند سابق DHS که در زمان دولت اوباما با مایورکاس کار می کرد ، گفت: “درب چرخشی دائمی برای ثبات و کارایی طولانی مدت آنچه هنوز یک بخش جدید است خوب نیست.” به CNN گفت. “او قادر خواهد بود به زمین برخورد کند و واقعاً زودهنگام م effectiveثر باشد. من نمی توانم به کسی فکر کنم که برای به عهده گرفتن مدیریت بخش در شرایط سخت بسیار مناسب تر باشد.”

مایورکا در هاوانا کوبا متولد شد و عالی رتبه آمریکایی کوبایی برای خدمت در دولت اوباما بود ، در تلاش های دولت برای عادی سازی روابط با کوبا نقش داشت.

وی پس از بازدید از كوبا به عنوان معاون وزیر DHS در سال 2015 گفت: “به عنوان یك كوبایی آمریكایی ، ادامه سیاست پرزیدنت اوباما و ایجاد روابط مستحكم تر با مردم كوبا افتخار بزرگی است.” “من معتقدم كه تعامل با كوبا به نفع ما است و زندگی مردم کوبا را بهبود می بخشد. “

رئیس سابق میوركاس ، جی جانسون ، وزیر امنیت پیشین میهن ، روز دوشنبه اعلامیه را ستود.

جانسون در طی یک بحث پنل مجازی در مرکز امنیت جدید آمریکا گفت: “راهی برای اجرای قوانین مهاجرتی ما به روشی معقول و دلسوزانه وجود دارد.” “علی می داند که چگونه این کار را انجام دهد. من مطمئن هستم که او این مأموریت را به روشی کاملاً شایسته بر عهده خواهد گرفت.”

جان Sandweg ، مدیر سابق مهاجرت و آداب و رسوم ، که همچنین با Mayorkas کار می کرد ، آن را “یک انتخاب عالی” خواند.

وی گفت: “او دارای قدرت های قدرتمندی است ، او به زمین برخورد خواهد كرد و سیاست خوب را بر سیاست خوب اولویت خواهد داد. تیم امنیت ملی كه تا كنون توسط رئیس جمهور منتخب بایدن اعم از علی در DHS اعلام شد ، پر از صلاحیت ، صداقت و تجربه واقعی است.”

مایکل نولز ، رئیس فدراسیون خدمات کشوری محلی آمریکا در سال 1924 ، که نماینده کارمندان USCIS در پایتخت ملی است ، گفت مایورکاس در حالی که در USCIS بود “یک قهرمان کار” بود. نولز گفت: “بر اساس تجربه ما با او ، می توانیم انتظار داشته باشیم كه او ضمن اطمینان از روند قانونی مهاجرت قانونی عادلانه و م aثر ، تعادل سالم بین ماموریت مهم تأمین مرز ، اجرای قوانین ما را مدیریت كند.”

Mayorkas همچنین تجربه ای در زمینه کنترل همه گیری فراهم خواهد کرد. او درگیر برنامه ریزی بیماریهای عفونی DHS برای ابولا و زیکا است که شامل ارائه غربالگری مناسب در فرودگاهها هنگام شیوع ابولا ، گفت یک کارمند سابق DHS.

این کارمند سابق گفت: “DHS ارتباط زیادی با مسافران دارد و این در پاسخگویی به همه گیری مداوم کلیدی خواهد بود.”

س Quesالاتی در مورد درخواست ویزا در یک درخواست تجدیدنظر

پیش از این ، مایوركاس سه بار توسط سنا تأیید شد. با این حال ، او ممکن است در مورد زمان حضور خود به عنوان مدیر USCIS ، دولت فدرال مسئول مهاجرت قانونی با سالاتی روبرو شود.

در حالی که در آن موقعیت بود ، مقامات شغلی آژانس ادعا کردند که مایورکاس “در اعمال پردازش و رسیدگی به درخواست ویزا” اعمال نفوذ نامناسب “کرده است ، بر اساس گزارش سال 2015 توسط بازرس کل DHS ، ناشی از یک شکایت.

مقامات می گویند Mayorkas برای ترجیح دادن به مردم به عنوان بخشی از برنامه ویزا که اقامت مهاجران را که موافقت خود را برای سرمایه گذاری در اقتصاد ایالات متحده و ایجاد شغل می کنند ، اعمال می کند.

نهاد نظارتی دولت دریافت که مایوركاس در سه مورد “خارج از روند عادی دادگاه ارتباط برقرار كرد” و در روند تصمیم گیری دخالت كرد.

اگرچه بازرس کل نتوانست انگیزه اقدامات مایورکاس را تعیین کند ، اما آنها “نارضایتی قابل توجهی” را در آژانس ایجاد کردند. در آن زمان ، مایورکا گفت که ادعا می کند که این درمان ترجیحی را ایجاد می کند و نوعی نامناسب ایجاد می کند “کاملاً بی اساس” است.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme