حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای آنلاین


معرفی 4+1 <span class=changed>فروشگاه</span> <span class=changed>جدید</span> <span class=changed>اسباب و اثاث</span> خانگی” width=”640″ height=”424″ /></figure>
<p>فهرست:</p>
<ol>
<li><a href=مولودی مال
 • کالی ناب
 • خانگی لند
 • پیشرو مال
 • آبیدر استوک
 • فروشگاه اسباب خانگی حیاتی پشتوانه واردات مستقیم، مولودی جنس Moloudimall

  فروشگاه اینترنتی اثاثیه خانگی گروه مولودی مال با بیش از سه ده سال فعالیت رشته ای در راستا اثاثیه خانگی، به این معنی که از سال 1370 درگیر به فعالیت و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، تیم مولودی کالا در زمینه فروش اسباب خانگی حساس توجه به استانداردها و نیاز مشتریان اصلی بالاترین میزان مرغوب بودن و مناسبت ترین قیمت، عمل خود را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی شروع کرده است.

  هم حال مولودی مال مفتخر میباشد که دارای دقت به راضی بودن مشتریان و همکاران جزوء خوش اسم ترین های بازار اثاثیه خانگی کشور ایران باشد. در گفتگویی که اهمیت مادح مولودی مدیر ارشد همین مجموعه داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان این تیم همراه آوردیم:

  امید میباشد که مشتریان مستمر و سابق هم مهم حضور در باشگاه مشتریان وب سایت مولودی مال، ما را مفتخر کنند و هم زمان از هدایا و تخفیفات ویژه وب سایت اینترنتی اسباب و اثاث خانگی مولودی فرآورده به جهت مشتریان سابق استعمال نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال رضایت خریدار عزیز از خرید خود، می‌باشد.

  مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

  برای مراجعه به تارنما مولودی فرآورده میتوانید از نشانی ذیل استعمال نمایید:

  آدرس وبسایت قانونی مجموعه مولودی مال: https://moloudimall.com/

  لوگو مولودی مال
  لوگو مولودی مال

  فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

  فروشگاه کالی ناب در سالهای قبلی به تیتر یک عدد از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، این کمپانی عمل خویش در راستا اسباب خانگی را از سال ۲۰۱۸ مهم واردات محصولات با میزان مرغوب بودن دیجیتال شروع کرد. محصولاتی عمدتا اهمیت مارک های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست این کمپانی از به عبارتی ابتدا بر این اورجینال بوده است که لیاقت خرید کننده کالی ناب خرید کردن یک فرآورده مهم کیفیت و راضی بودن بخش میباشد و نیکی هر کلایی مهم هر قیمیتی.

  اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از ارزش رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی است زمانی که هدف شما هم ارائه محصولات اصلی کیفیت و نیز قیمت مناسب و رقابتی هست کار پیچیده و مشکلی را پیش بر روی خود کالی ناب خواهید گذاشت. ولی همین تیم امیدوار میباشد که به یاری معبود و کارایی همکاران کماکان که تا به امروز در به وقوع پیوستن همین اهمیت پیروز بوده‌اند در آتی هم جهت جلب رضایت مندی بیشتر مشتریانشان همت ببیشتری شکل بدهند.

  کالی ناب بی حریف در ارزش محصولات شیائومی در بازار

  در ضمن فروشگاه کالی ناب رو در زمینه محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی اساسی بها رقابتی و عالی به نسبت بازار ارزش محصولات شیائومی در نظر گرفت.

  برای مراجعه به فروشگاه کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر روی پیوند ذیل کلیک نمایید:

  آدرس وب وب سایت مغازه اینترنتی کالی ناب: https://kalinab.com/

  لوگو کالی ناب
  لوگو فروشگاه کالی ناب

  فروشگاه محصولات منزل و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

  یک سایت گزینه پسند به جهت بانوان و نوعروسان ایراد پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به عنوان یک بازرگانی مطمئن و به شکل حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته است و از ابتدا سرمایه خود را بر تهیه و تنظیم محصولات با کیفیت سازه گذارده است.

  بهار سال ۱۴۰۰ کرکره دکان اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا اهمیت خدماتی گوناگون و گلچین کردن از بهترین برندهای بازار به جای تمامی چیز فروشی و فروش نامطمئن، مهم نگاهی مهم و هدف رضایت مشتریان خویش را از بین تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خویش گزینش کند؛ مطمئن‌تر، اساسی کیفیت‌تر و حساس بها های منصفانه را به مشتریان جانِ خویش ارائه دهد. 

  فروشگاه اینترنتی اسباب خانگی اورجینال

  در ارتباط حساس تارنما خانگی لند اصلی رئیس فروش متشخص همین گروه قادر و دارای میزان مرغوب بودن کلام کردیم و از میزان مرغوب بودن محصولات و تنوع زیاد همین وب سایت به نسبت بقیه سایتها فروش اینترنتی محصولات لوازم خانگی سوال پرسیدیم، البته پاسخ آقای هیمن عبداله پوری دوچندان جالب و کافی بود:

  در سال چهارم کار خواستیم کاری بزرگ‌تر نماییم و گامی جدید برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و کلیدی مجموعه‌ای از بهترین مراکز مستقیم صادرات محصولات لوازم خانگی و اسباب جانبی بر سر میز مذاکره نشستیم و حساس متخصصین این حوزه در جهت همکاری برای پشتیبانی و هدایت خرید کردن مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه این مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

  آقای هیمن عبداله‌پوری مدیریت فروش گروه خانگی لند

  مشاهده و تحلیل محصولات وب سایت خانگی لند سفارش میشه، علی الخصوص برای بانوان و دوستانی که برای تهیه جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

  خانگی لند لوگو
  لوگو فروشگاه اینترنتی خانگی لند

  آدرس وبسایت خانگی لند یک عدد از بهترین مراجع تهیه و تنظیم و خرید کردن جهیزیه عروس از بانه: https://khanegiland.com/

  پیشرومال یک وب سایت جامع از اسباب خانگی و محصولات تکنولوژی روز عالم pishromall

  سایت فروشگاه اینترنتی پیشرو مال ، از ذیل مجموعه سایتهایی می باشد که تمرکز اهمیت آنان بر محصولات خاص و تکنولوژیک است، این دکان در سال 1400 با فروش محصولات وبسایت آمازون در جمهوری اسلامی ایران و حیاتی بها کمتر از این وبسایت بر سر زبانها افتاد.

  پیشرومال به صورت جدی، کار خویش را در زمینه محصولات ‘خانگی گجت و جانبی اصلی کیفیت و گارانتی دار در سال 1401 شروع کرد. هدف همین تیم فروش محصولات کلیدی میزان مرغوب بودن و دارای قیمت های مطلوب و خدمات متفاوتی از دیگر تارنما ها می باشد. گروه پیشرومال کارایی بر ارسال محصولات در پرسرعت ترین روزگار و بالاترین خدمات را دارد.

  مشاوره خرید کردن و پشتیبانی مشتریان در کمترین زمانه ممکن را دارد. قیمت محصولات موجود در پیشرومال همت شده همواره به روز باشد و میتوانید اهمیت تصور راحت تصویب توصیه نمائید.

  در واقع موضوع خاصی که پیشرو متاع را در گزیده همین نوشته ما گنجانده حضور گسترده محصولات وب سایت موفق آمازون در محصولات این وب سایت اینترنتی می باشد.

  حتما سری به این تارنما بزنید، احتمال دارد شما نیز مانند ما محصولاتی رو اونجا پیدا کنید که در بقیه سایتها یا این که سرچ های اینترنتی اهل ایران نتونید ببینید:

  سایت پیشرومال: https://pishromall.com/

  فروشگاه پیشرومال
  لوگو مغازه پیشرومال

  یک تارنما بینظیر برای خرید کردن لپ تاپ استوک، مارک نام آشنای آبیدر استوک Abidarstok

  اما برسیم به معرفی پنج‌مین آیتم از لیست معرفی 1+4 مغازه برتر، فروشگاهی غیر اثاثیه خانگی ولی ضروری برای علاقمندان به لپ تاپ و خرید لپ تاپ، فروشگاه اینترنتی آبیدر استوک به عنوان تارنما فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ سرگرم به عمل شده است.

  حتما بخوانید:
  High 10 لباس سگهای نگهبان اکانت برای تطبیق با در Twitter

  خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این امکان را به جهت مشتریان آماده می‌آورد که ارزش ها را مقایسه کنند و بتوانند مدل‌های متنوعی را بررسی کنند. نکته جالب در آیتم لپ تاپ استوک بها آن است. بودجه گزینه نیاز برای خرید لپ تاپ استوک تقریبا یک سوم بودجه آیتم نیاز برای خرید کردن یک لپتاپ جدید اهمیت مشخصاتی شبیه است.

  اما آنچه مغازه لپ تاپ آبیدر استوک را از سایر رقبا مختلفی می کند، علاوه بر قیمت منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره عالی قبل از خرید کردن لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید کردن هر لپ تاپی اساسی این مجموعه در رابطه باشید و محصولات همین دکان رو یه نگاه بندازید.

  آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید کردن بدون نگرانی

  مسئله مهم در خرید لپ تاپ های استوک کیفیت و اطمینان از کارکرد و سالم بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار عالی برای راحتی خیال مشتریان، مطلقا قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای کامل دستگاه را به جهت مشتریان ارسال میکنند.

  همچنین مهلت استعمال مشخصی را به جهت اعضا در حیث گرفته اند که در صورتی که در روزگار استفاده مشکلی متوجه دستگاه شد بدون هزینه دستگاه را رجوع دیتا و یا هزینه را به حساب خرید کننده واریز می‌کنند و یا دستگاهی فارغ از مشکل احتمالی برای ایشان ارسال میکنند.

  یکی دیگر از خدماتی که بوسیله آبیدر استوک ارائه می‌شود، قابلیت و امکان تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. اهمیت اعتنا به حجم بالای سفارشات، همت کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کاهش از ۴ روز کاری)

  برای خرید و یا تماشا گونه های محشر لپ تاپ استوک مسلما به آبیدر استوک سر بزنید:

  خرید و قیمت لپ تاپ استوک : https://abidarstok.com/

  در غایت در یک جدول میتونیم همین چهار دکان رو اساسی نیز مقایسه کنیم:

  در جدول تحت کارایی کردیم بهترین خصوصیت های هر مغازه اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

  نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
  مولودی مال بالا بله بله بله عالی
  کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
  خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
  پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
  آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
  جدول مقایسه خدمات 1+4 مغازه معرفی شده

  در صورتی که شما هم دکان مهربانی میشناسید بدون شک معرفی کنید.

  نکات دارای در خرید اینترنتی

  امکان خرید کردن و فروش امن از طریق اینترنت، عاملی حساس برای برد کسب‌وکارهای اینترنتی است. بخش اعظمی از مشتریان نسبت به همین گونه معاملات شک وتردید دارا‌هستند زیرا نگران‌اند که دیتاها شخصیشان توسط هکرها یا کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. اهمیت یاری دانش روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

  این فناوری‌ها به‌سرعت در درحال حاضر پیشرفت‌ هستند و هر روز برای امنیت و راحتی اکثر خرید و فروش اینترنتی یک راهکار تازه نوآوری می‌شود. دارای وجودِ این، هنوز نیز بسیاری از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در استفاده از internet شک وتردید دارا‌هستند و نگران مسائل امنیتی هستند.

  نکته اساسی که در خرید کردن اینترنتی می بایست به آن اعتنا نمایید همین است که خرید خود را از یک وب سایت دارای و خوش سابقه انجام دهید. بی تردید نظرات کاربران در ارتباط با ارآیه متاع و رضایت مشتریان را در حیث بگیرید.

  به همین نکته توجه نمایید که برای پیدا کردن وبسایت های دارای در نتایج کاوش ممکن است تقلبی صورت دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس همت نمایید وب سایت هایی که میشناسید را تعیین نمایید خیر لزوما تارنما هایی که در نتیجه های ابتدایی google بالا آمده اند. در اسم وب سایت مراقب نادرست املایی یا این که دامنه ی آن (به تیتر نمونه .net به جای .com .net) باشید و مسلما از صحت و صحت آدرس سایت اطمینان حاصل کنید.

  حتما از سایتهای اهمیت ssl دارای خرید کنید

  هرگز حیاتی استعمال از کارت اعتباری خود از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را نصب نکرده می باشد ، هیچ خرید آنلاین و یا این که پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. البته این آیتم را چطور متوجه شویم؟ سایتی که دارای SSL رمزگذاری شده هست نشانی اینترنتی آن مهم HTTPS شروع می شود خیر تنها اهمیت HTTP.

  علاوه بر این نمادی از یک قفل ریز نیز در نشانی توشه آن ظاهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار آدرس یا نوار وضعیت زیر قرار دارد که جایگاه قرارگیری آن ، بستگی به دسته مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS حال حتی در وب سایت هایی که خرید کردن اینترنتی را ارائه نمی دهند نیز فعال میباشد ونشانه ای از امن بودن آن وبسایت دارد. این استاندارد تا جایی با است که گوگل Chrome هر صفحه ی بدون رمزگذاری SSL را به تیتر “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

  اهمیت داشتن درگاه پرداخت

  یکی از بهترین فعالیت هایی که در سال های اخیر در باطن کشور آغاز شده، تصویب و سوق‌دهی فروشگاه های اینترنتی است. علامت اعتماد الکترونیکی که توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت کشور ایران به مغازه های آنلاین دیتا می شود بهترین روش به جهت تشخیص و شناسایی یک وب وب سایت اعتبار از وب وب سایت های نا امن و کلاهبردار است.

  تمامی فروشگاه های آنلاین می توانند حساس تصویب نام اینترنتی در سامانه علامت اعتماد الکترونیکی به آدرس www.enamad.ir خواهش ثبت اطلاعات و اختصاص علامت اعتماد را داشته باشند. همینطور کلیه مغازه های مورد تایید می بایست آرم اعتماد الکترونیکی را (که به صورت یک e آبی رنگ به ملازم یک یا چندین نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

  نکته چهارم: به عبارتی طور که می دانید جعل کردن یک آیکون گرافیکی عمل چندان دشواری نیست. در عاقبت اگر می‌خواهید از امنیت یک وب وبسایت کاملا مطمئن شوید به اندازه میباشد به برگه به دست آوردن و کارهای با آرم اعتماد الکترونیکی در این وب تارنما مراجعه کنید و اهمیت یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن وبسایت گزینه نظر اطمینان پیدا کنید.

  درگاه بانکی را بررسی کنید

  فروشگاه های آنلاین به جهت خرید های الکترونیکی از درگاه های متصل به بانک های طرف قرارداد به کارگیری می کنند. پس در همین در آغاز بایستی دقت داشته باشید که هیچ گاه به فروشگاهی که برای انتقال مبلغ خرید از شماره کارت فردی به کارگیری می کند اعتماد نکنید. درگاه های بانکی با استعمال از پروتکل های امن SSL رابطه شما را اساسی بانک گزینه نظر برقرار می کنند. به همین ترتیب اگر به نوار آدرس وب سایت بانکی که از نحوه دکان به آن متصل شده اید دقت کنید، در ابتدای آن می بایست عبارت https را مشاهده کنید. چنانچه صفحه خزانه گزینه حیث اساسی عبارت http هست هیچوقت اطلاعات حساب بانکی خویش را در آن وارد کنید.

  حتما بخوانید:
  وقتی ناآرامی های بین المللی شایعه سازان را میخکوب می کند

  نکته سوم: در زمان وارد نمودن اطلاعات کارتتان در ورقه بانک مورد نظر، حتی چنانچه همه شرایط دیگر هم مثبت بودند تا جای ممکن از برگه سوییچ های مجازی (Virtual Keyboard) استفاده نمایید تا ضریب امنیتی کار شما فراتر باشد. همچنین تا حد قابلیت و امکان از به اندازه نت ها و رایانه های موجود در مرکزها عمومی مثل مدرسه ها و کالج به جهت انجام خرید کردن اینترنتی به کار گیری نکنید.

  از مرورگر به روز استعمال کنید

  بسیاری از اشخاص از مرورگرهای سابق و غیراستاندارد مانند اینترنت اکسپلورر نسخه ۶ یا این که مرورگرهای قدیمی دیگر به کار گیری می‌کنند.

  توجه نمایید که اگر به تندرست اطلاعات خویش اهمیت می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به صدق روی مرورگر خویش ببینید، از آخری نسخه مرورگر گزینه علاقه‌تان به کار گیری کنید. زیرا در اورجینال مرورگرها خویش حساس مشکلات و حفره‌های امنیتی میباشند که مهم کشف آنها نسخه‌ای جدید جهت پوشش این حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از نهایی نسخه مرورگرتان به جهت خرید الکترونیکی به کار گیری کنید.

  از رمز دوم پویا استفاده کنید

  رمز پویا کارت بانکی یکی از اصلی‌ترین موردها امنیتی برای پرهیز از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های گوناگون برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. همین روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی با روش‌های متفاوت برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در کشور زیاد گسترده شده و بسیاری از افرادی که دیتاها پاره ای از روش‌های سارقان امروزی دارند دچار ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

  در شرایط رمز اثبات شما برای خرید اینترنتی یا این که انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم مستمر دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری نظیر شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به طرز فیشینگ سارقان به شکلی کاربران را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک برگه جعلی پرداخت می‌کشانند.

  مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا این که همان رمز پویا راهکاری به جهت وصال به امنیت در سرویس ها اینترنتی است. در برعلیه رمز ثابت، رمز پویا قرار دارد و به معنای کلمه رمزی هست که می‌تواند فقط برای یک توشه در تراکنش گزینه به کارگیری قرار گیرد. بر پایه آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ برهان شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در مرزو بوم است. به این خاطر استعمال از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز ثابت در امر فعالیت قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود با جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی تمامی بانک‌ها می‌توان مقدار قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کمتر داد.

  با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کمتر می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای استعمال از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر بار خرید اینترنتی یا این که پرداخت‌های مستمند رمز دوم کارت، از رمز پویا که خزانه در اختیارشان قرار می‌دهد، به کارگیری کنند.

  روش فعالسازی رمز پویا برای خرید کردن اینترنتی

  پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی فقط و صرفا به وسیله بانک صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر خزانه می‌توانند به جهت اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خویش به شعب آن بانک مراجعه کنند. همینطور اخذ رمز پویا از طریق پیام کوتاه و یا راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های مهیا شده برای ارائه آن به مشتریان به وسیله بانک‌ها است. بانک مرکزی نیز کلیدی هدف چک کردن و راهبری این پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از شروع دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

  در بخش اعظم بانک‌ها باجه‌ای به مراد ارائه خدمات الکترونیک در لحاظ گرفته شده و مشتریان هر بانک به جهت اخذ راهنمایی و سرویس ها مرتبط با رمز پویا می‌توانند به این باجه‌ها مراجعه کرده و خدمات اخذ کنند. همینطور در رخ بروز مشکل، مشتریان می‌توانند همین دارای را از طریق روابط‌عمومی مدیریت شعب هر خزانه پیگیری کنند. یا دارای مرکز پشتیبانی تلفنی بانک تماس بگیرند.

  نکات پایانی

  معمولا فروشگاه‌های آنلاین، سرویس ها پرداخت اینترنتی را از روش یکی از از بانک‌های مرز و بوم اخذ می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین هنگامی می‌خواهید مرحله پرداخت وجه را از طرز کارت انجام بدهید وارد درگاه پرداخت خزانه مربوطه خواهید شد.

  بسیاری از سارقان اینترنتی حیاتی طراحی و ایجاد درگاه‌هایی مشابه به درگاه‌های اهمیت بانکی و آدرس‌های مشابه آن را در اختیار کاربران قرار داده و به محض وارد نمودن اطلاعات بانکی، اقدام به سرقت اطلاعات حساب‌های بانکی و در غایت سرقت وجوه از حساب بانکی کاربر می‌کنند، لذا بایستی نسبت به فعال نمودن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خویش اقدام کنند.

  مجرمان سایبری مهم ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و باور نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، اسباب خانگی و بسته‌های هدیه مبادرت به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا این که کاربر را وارد ورقه جعلی و شبیه سازی شده بانک کرده یا این که در برخی از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش مانند دیوارو شیپور اقدام به گرفتن قسمتی از پول محصول به تیتر پیش پرداخت یا همان بیعانه کرده و بعد از آن انقطاع رابطه می‌کنند.

  در انتها گشوده نیز باید به همین نکته اشاره نماییم که یک مغازه معتبر را نمی اقتدار فقط اساسی اعتنا به جايگاه آن در وب وب سایت هایی نظیر الکسا یا تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن آشنایی و ممکن میباشد یک ورقه فروشگاهی معمولی در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب وب سایت پر زرق و الکتریسیته اینترنتی اهمیت هزاران تماشا کننده و جايگاه جهانی بالا داشته باشد. حیاتی رعایت همین نکات بی آلایش می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

  در دهه اخیر، حیاتی دقت به سرعت بالای خرید، سرعت بالای ارسال، هزینه کمتر و صرفه جویی از اتلاف وقت اشخاص به خرید کردن اینترنتی تمایل زیادی نشان داده‌اند البته نکته‌ای که همواره از آغاز به دست آوردن و کارهای اینترنتی مطرح بود و اشخاص نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

  به یاد داشته باشید که حساس دقت به دغدغه‌های اشخاص در دنیای کنونی، خرید کردن اینترنتی در هر جایی از عالم فرار ناپذیر است. از این رو ملاحضات و نکات بالا از مهمترین مواقعی هست که می‌تواند به جهت اعتماد به یک مغازه اینترنتی به شما امداد نماید و دوراندیشی شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آینده بالا چیره شود تا در نهایت خرید اینترنتی فارغ از دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

  امیدواریم این نوشته توانسته باشد برای شما در خرید کردن اینترنتی خوبتر یاری کننده و راهنما باشد.

  با تشکر

  فراوان