حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای مجازی


معرفی 4+1 <span class=changed>دکان</span> <span class=changed>نو</span> <span class=changed>لوازم</span> خانگی” width=”640″ height=”424″ /></figure>
<p>فهرست:</p>
<ol>
<li><a href=مولودی مال
 • کالی ناب
 • خانگی لند
 • پیشرو مال
 • آبیدر استوک
 • فروشگاه اثاثیه خانگی حساس پشتوانه واردات مستقیم، مولودی فرآورده Moloudimall

  فروشگاه اینترنتی اسباب و اثاث خانگی گروه مولودی محصول با بیش از سه دهه کار رشته ای در زمینه اثاثیه خانگی، به این معنی که از سال 1370 درگیر به فعالیت و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، گروه مولودی مال در راستا فروش لوازم خانگی اهمیت دقت به استانداردها و نیاز مشتریان اهمیت بالاترین میزان مرغوب بودن و مناسبت ترین قیمت، کار خویش را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی آغاز کرده است.

  هم حال مولودی مال مفتخر میباشد که اساسی اعتنا به راضی بودن مشتریان و همکاران جزوء خوش نام ترین های بازار اسباب خانگی جمهوری اسلامی ایران باشد. در گفتگویی که دارای مادح مولودی مدیریت ارشد همین گروه داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان این مجموعه همراه آوردیم:

  امید هست که مشتریان همیشگی و کهن هم مهم حضور در باشگاه مشتریان وبسایت مولودی مال، ما را مفتخر نمایند و به طور همزمان از هدایا و تخفیفات ویژه وبسایت اینترنتی اسباب خانگی مولودی متاع برای مشتریان سابق استفاده نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال راضی بودن خرید کننده عزیز از خرید خود، می‌باشد.

  مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

  برای مراجعه به وبسایت مولودی مال میتوانید از نشانی زیر استعمال نمایید:

  آدرس تارنما رسمی گروه مولودی مال: مولودی مال

  لوگو مولودی مال
  لوگو مولودی مال

  فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

  فروشگاه کالی ناب در سالهای گذشته به عنوان یکی از از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، این کمپانی فعالیت خویش در حوزه اسباب و اثاث خانگی را از سال ۲۰۱۸ با واردات محصولات حساس کیفیت دیجیتال آغاز کرد. محصولاتی عمدتا اصلی برند های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست همین کمپانی از همان ابتدا بر همین اورجینال بوده میباشد که لیاقت خریدار کالی ناب خرید یک متاع اهمیت میزان مرغوب بودن و راضی بودن بخش هست و نیکی هر کلایی کلیدی هر قیمیتی.

  اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از قیمت رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی می باشد زمانی که هدف شما نیز ارائه محصولات کلیدی کیفیت و هم ارزش مناسب و رقابتی هست عمل دوچندان پیچیده و مشکلی را پیش روی خود کالی ناب خواهید گذاشت. اما این گروه امیدوار است که به کمک پروردگار و همت همکاران همچنان که تا به امروز در به وقوع پیوستن همین دارای برنده بوده‌اند در آینده هم جهت جلب رضایت مندی بیشتر مشتریانشان کارایی ببیشتری صورت بدهند.

  کالی ناب بی حریف در ارزش محصولات شیائومی در بازار

  در ضمن دکان کالی ناب رو در راستا محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی با ارزش رقابتی و زیاد خوب به نسبت بازار بها محصولات شیائومی در حیث گرفت.

  برای مراجعه به مغازه کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر بر روی لینک و پیوند پایین کلیک نمایید:

  آدرس وب وب سایت مغازه اینترنتی کالی ناب: کالی ناب

  لوگو کالی ناب
  لوگو دکان کالی ناب

  فروشگاه محصولات خانه و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

  یک وبسایت آیتم پسند برای بانوان و نوعروسان مشکل پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به عنوان یک بازرگانی مطمئن و به شکل حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته می باشد و از نخست سرمایه خویش را بر تهیه و تنظیم محصولات با کیفیت بنا گذاشته است.

  بهار سال ۱۴۰۰ کرکره مغازه اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا دارای خدماتی مختلف و گلچین کردن از بهترین برندهای بازار به جای همگی چیز فروشی و فروش نامطمئن، اهمیت نگاهی دارای و هدف راضی بودن مشتریان خویش را از بین تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خویش تعیین کند؛ مطمئن‌تر، حساس کیفیت‌تر و با بها های منصفانه را به مشتریان جانِ خویش ارائه دهد. 

  فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی اورجینال

  در رابطه اهمیت سایت خانگی لند کلیدی رئیس فروش محترم همین تیم حاذق و مهم میزان مرغوب بودن صحبت کردیم و از کیفیت محصولات و تنوع زیاد بسیار این وب سایت به نسبت سایر سایتها فروش اینترنتی محصولات اسباب خانگی سوال پرسیدیم، اما پاسخ آقای هیمن عبداله پوری مضاعف جالب و کافی بود:

  در سال چهارم فعالیت خواستیم کاری بزرگ‌تر نماییم و گامی تازه برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و دارای مجموعه‌ای از بهترین مرکزها مستقیم صادرات محصولات اسباب خانگی و لوازم جانبی بر سر میز گفتگو نشستیم و اصلی متخصصین این حوزه در جهت همکاری به جهت پشتیبانی و هدایت خرید مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه این مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

  آقای هیمن عبداله‌پوری مدیریت فروش گروه خانگی لند

  مشاهده و بررسی محصولات تارنما خانگی لند سفارش میشه، مخصوصا به جهت بانوان و دوستانی که برای تهیه و تنظیم جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

  خانگی لند لوگو
  لوگو فروشگاه اینترنتی خانگی لند

  آدرس سایت خانگی لند یک عدد از بهترین مراجع تنظیم و خرید جهیزیه عروس از بانه: خانگی لند

  پیشرومال یک وبسایت جامع از اسباب خانگی و محصولات تکنولوژی روز عالم pishromall

  سایت دکان اینترنتی پیشرو مال ، از زیر مجموعه سایتهایی می باشد که تمرکز اهمیت آن ها بر محصولات خاص و تکنولوژیک است، همین دکان در سال 1400 دارای فروش محصولات وبسایت آمازون در کشور ایران و اهمیت قیمت کمتر از این سایت بر سر زبانها افتاد.

  پیشرومال به رخ جدی، عمل خود را در حوزه محصولات ‘خانگی گجت و جانبی اهمیت کیفیت و گارانتی دار در سال 1401 آغاز کرد. هدف این تیم فروش محصولات اصلی کیفیت و مهم قیمت های مطلوب و سرویس ها متفاوتی از دیگر تارنما ها می باشد. مجموعه پیشرومال سعی بر ارسال محصولات در پر سرعت ترین روزگار و بالاترین خدمات را دارد.

  مشاوره خرید کردن و پشتیبانی مشتریان در کمترین دوران ممکن را دارد. قیمت محصولات موجود در پیشرومال کارایی شده همواره به روز باشد و میتوانید حیاتی خیال ریلکس ثبت سفارش نمائید.

  در واقع مسئله خاصی که پیشرو محصول را در بخشی این مقاله ما گنجانده حضور گسترده محصولات وب سایت موفق آمازون در محصولات همین تارنما اینترنتی می باشد.

  حتما سری به همین وبسایت بزنید، ممکن است شما هم نظیر ما محصولاتی رو اونجا پیدا کنید که در سایر سایتها یا این که سرچ های اینترنتی ایرانی نتونید ببینید:

  سایت پیشرومال: پیشرومال

  فروشگاه پیشرومال
  لوگو فروشگاه پیشرومال

  یک تارنما بینظیر به جهت خرید لپ تاپ استوک، برند اسم آشنای آبیدر استوک Abidarstok

  اما برسیم به معرفی پنج‌مین آیتم از لیست معرفی 1+4 مغازه برتر، فروشگاهی غیر اسباب و اثاث خانگی ولی واجب برای علاقمندان به لپ تاپ و خرید لپ تاپ، مغازه اینترنتی آبیدر استوک به عنوان وبسایت فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ درگیر به کار شده است.

  حتما بخوانید:
  دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا از زمان انتخابات بیش از 170 میلیون دلار سرمایه جمع می کند ، زیرا اصرار زیادی به ادعاهای بی اساس کلاهبرداری دارد

  خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این قابلیت را به جهت مشتریان آماده می‌آورد که بها ها را مقایسه کنند و بتوانند مدل‌های متنوعی را باز‌نگری کنند. نکته جالب در مورد لپ تاپ استوک ارزش آن است. دارایی آیتم نیاز برای خرید کردن لپ تاپ استوک نسبتاً یک سوم بودجه گزینه نیاز به جهت خرید یک لپتاپ جدید اساسی مشخصاتی شبیه است.

  اما آنچه فروشگاه لپ تاپ آبیدر استوک را از سایر رقبا مختلفی می کند، علاوه بر بها منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره عالی قبل از خرید لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید هر لپ تاپی مهم این تیم در ارتباط باشید و محصولات این مغازه رو یه نگاه بندازید.

  آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید سوای نگرانی

  مسئله دارای در خرید کردن لپ تاپ های استوک کیفیت و اطمینان از کارکرد و تندرست بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار خوب به جهت راحتی تصور مشتریان، صد رد صد قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای تمام دستگاه را به جهت مشتریان ارسال میکنند.

  همچنین مهلت به کارگیری مشخصی را به جهت اعضا در نظر گرفته اند که در صورتی که در زمان استعمال مشکلی متوجه دستگاه شد فارغ از هزینه دستگاه را برگشت داده و یا این که هزینه را به حساب مشتری واریز مینمایند و یا این که دستگاهی بدون ایراد احتمالی برای ایشان ارسال میکنند.

  یکی دیگر از خدماتی که بوسیله آبیدر استوک ارائه می‌شود، قابلیت تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. اهمیت توجه به حجم بالای سفارشات، سعی کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کمتر از ۴ روز کاری)

  برای خرید کردن و یا مشاهده مدل های محشر لپ تاپ استوک بدون شک به آبیدر استوک سر بزنید:

  خرید و قیمت لپ تاپ استوک : آبیدر استوک

  در غایت در یک جدول میتونیم این چهار فروشگاه رو اصلی هم مقایسه کنیم:

  در جدول ذیل سعی کردیم بهترین خصوصیت های هر فروشگاه اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

  نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
  مولودی مال بالا بله بله بله عالی
  کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
  خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
  پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
  آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
  جدول مقایسه سرویس ها 1+4 فروشگاه معرفی شده

  در صورتی که شما هم مغازه مهربانی میشناسید بدون شک معرفی کنید.

  نکات حیاتی در خرید کردن اینترنتی

  امکان خرید و فروش امن از نحوه اینترنت، دلیلی اساسی به جهت برد کسب‌وکارهای اینترنتی است. اکثری از مشتریان نسبت به این جور معاملات تردید دارا‌هستند زیرا نگران‌اند که داده ها شخصیشان توسط هکرها یا این که کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. دارای کمک علم روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

  این فناوری‌ها به‌سرعت در درحال حاضر پیشرفت‌ هستند و هر روز برای امنیت و راحتی بخش اعظم خرید کردن و فروش اینترنتی یک استراتژی نو نوآوری می‌شود. اهمیت وجودِ این، هنوز هم بخش اعظمی از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در استعمال از اینترنت شک دارند و نگران مسائل امنیتی هستند.

  نکته کلیدی که در خرید کردن اینترنتی بایستی به آن اعتنا کنید همین است که خرید کردن خویش را از یک وبسایت دارای و خوش سابقه انجام دهید. مسلما نظرات اعضا در ارتباط اهمیت ارآیه متاع و رضایت مشتریان را در حیث بگیرید.

  به این نکته اعتنا نمایید که به جهت پیدا نمودن تارنما های دارای در نتیجه ها جستجو ممکن می باشد تقلبی شکل دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس عملکرد کنید سایت هایی که میشناسید را گزینش کنید نه لزوما وبسایت هایی که در نتایج ابتدایی گوگل بالا آمده اند. در نام تارنما مراقب اشتباه املایی یا این که دامنه ی آن (به عنوان نمونه .net به جای .com .net) باشید و مطلقا از درستی و صدق نشانی تارنما اطمینان حاصل کنید.

  حتما از سایتهای اهمیت ssl اعتبار خرید کنید

  هرگز اساسی استعمال از کارت اعتباری خود از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را کارگزاشتن نکرده است ، هیچ خرید آنلاین و یا این که پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. اما همین مورد را به چه صورت متوجه شویم؟ سایتی که دارای SSL رمزگذاری شده هست آدرس اینترنتی آن مهم HTTPS شروع می شود خیر صرفا حیاتی HTTP.

  علاوه بر همین نمادی از یک قفل ریز نیز در نشانی توشه آن ظواهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار آدرس یا این که نوار شرایط ذیل قرار داراست که منزلت قرارگیری آن ، بستگی به نوع مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS حالا حتی در وبسایت هایی که خرید اینترنتی را ارائه نمی دهند هم فعال است ونشانه ای از امن بودن آن سایت دارد. همین استاندارد تا جایی با است که گوگل Chrome هر کاغذ ی فارغ از رمزگذاری SSL را به تیتر “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

  از رمز دوم پویا به کار گیری کنید

  رمز پویا کارت بانکی یکی از اصلی‌ترین موارد امنیتی به جهت دوری از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های متعدد برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. این روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی اهمیت روش‌های مختلف برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در مملکت گسترده شده و بخش اعظمی از اشخاصی که اطلاعات کمی از روش‌های سارقان امروزی دارند دچار ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

  در موقعیت رمز اثبات شما برای خرید اینترنتی یا انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم دائمی دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری مانند شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به طرز فیشینگ سارقان به شکلی اعضا را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک برگه جعلی پرداخت می‌کشانند.

  مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا این که همان رمز پویا راهکاری به جهت وصال به امنیت در سرویس ها اینترنتی است. در برعلیه رمز ثابت، رمز پویا قرار داراست و به معنای کلمه رمزی هست که می‌تواند فقط برای یک توشه در تراکنش آیتم به کارگیری قرار گیرد. بر اساس آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ عامل شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در میهن است. به این خاطر به کار گیری از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز اثبات در دستور عمل قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود اهمیت جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی تمامی بانک‌ها می‌توان میزان قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کاهش داد.

  حتما بخوانید:
  نکاتی جهت خرید دسته گل عروس

  با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کمتر می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای استعمال از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر بار خرید اینترنتی یا پرداخت‌های مستمند رمز دوم کارت، از رمز پویا که بانک در اختیارشان قرار می‌دهد، به کار گیری کنند.

  اهمیت داشتن درگاه پرداخت

  یکی از بهترین عمل هایی که در سال های آخر در باطن کشور آغاز شده، تصویب و سوق دهی مغازه های اینترنتی است. آرم اعتماد الکترونیکی که بوسیله وزارت صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران به مغازه های آنلاین دیتا می شود بهترین منش به جهت تشخیص و شناسایی یک وب وبسایت دارای از وب تارنما های نا امن و کلاهبردار است.

  تمامی مغازه های آنلاین می توانند مهم ثبت اسم اینترنتی در سامانه نشانه اعتماد الکترونیکی به نشانی www.enamad.ir التماس تصویب اطلاعات و اختصاص علامت اعتماد را داشته باشند. همچنین کلیه فروشگاه های مورد تایید می بایست نشانه اعتماد الکترونیکی را (که به شکل یک e آبی رنگ به همراه یک یا یک‌سری نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

  نکته چهارم: به عبارتی طور که می دانید جعل نمودن یک آیکون گرافیکی فعالیت چندان سختی نیست. در سرانجام درصورتیکه می خواهید از امنیت یک وب وبسایت به طور کامل مطمئن شوید کافی می باشد به صفحه به دست آوردن و کارهای حساس آرم اعتماد الکترونیکی در همین وب تارنما مراجعه نمایید و حساس یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن وب سایت گزینه لحاظ اطمینان پیدا کنید.

  درگاه بانکی را بررسی کنید

  فروشگاه های آنلاین به جهت خرید های الکترونیکی از درگاه های متصل به خزانه های طرف قرارداد به کارگیری می کنند. پس در این ابتدا باید دقت داشته باشید که هیچ زمان به فروشگاهی که به جهت انتقال مبلغ خرید از شماره کارت شخصی به کارگیری می کند اعتماد نکنید. درگاه های بانکی با استفاده از پروتکل های امن SSL رابطه شما را مهم خزانه آیتم نظر برقرار می کنند. به این ترتیب درصورتیکه به نوار نشانی وب سایت بانکی که از نحوه فروشگاه به آن متصل شده اید توجه کنید، در ابتدای آن می بایست کلمه https را مشاهده کنید. در صورتی که صفحه خزانه آیتم نظر حساس عبارت http هست هرگز داده ها حساب بانکی خویش را در آن وارد کنید.

  نکته سوم: در هنگام وارد نمودن اطلاعات کارتتان در صفحه بانک گزینه نظر، حتی در صورتی که همه موقعیت دیگر نیز مثبت بودند تا جای ممکن از ورقه دکمه های مجازی (Virtual Keyboard) به کار گیری نمایید تا ضریب امنیتی عمل شما فراتر باشد. همچنین تا حد قابلیت و امکان از کافی نت ها و رایانه های موجود در مرکزها عمومی نظیر مدرسه ها و کالج برای انجام خرید اینترنتی به کارگیری نکنید.

  از مرورگر به روز به کارگیری کنید

  بسیاری از اشخاص از مرورگرهای قدیمی و غیراستاندارد مثل اینترنت اکسپلورر ورژن ۶ یا این که مرورگرهای دیرین دیگر استعمال می‌کنند.

  توجه فرمایید که درصورتیکه به تندرست اطلاعات خود حساس می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به صحت روی مرورگر خود ببینید، از نهایی نسخه مرورگر آیتم علاقه‌تان استفاده کنید. چون در اورجینال مرورگرها خود با مشکلات و حفره‌های امنیتی هستند که حساس کشف آنها نسخه‌ای نو جهت پوشش همین حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از پایانی نسخه مرورگرتان برای خرید الکترونیکی به کارگیری کنید.

   

  روش فعالسازی رمز پویا برای خرید اینترنتی

  پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی صرفا و تنها به وسیله خزانه صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر خزانه می‌توانند به جهت اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خود به شعب آن بانک مراجعه کنند. همچنین اخذ رمز پویا از روش پیام کوتاه و یا این که راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های فراهم شده به جهت ارائه آن به مشتریان به وسیله بانک‌ها است. خزانه مرکزی هم با هدف ارزیابی و راهبری این پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از ابتدای دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

  در بخش اعظم بانک‌ها باجه‌ای به خواسته ارائه سرویس ها الکترونیک در نظر گرفته شده و مشتریان هر خزانه برای اخذ راهنمایی و خدمات دارای ربط حیاتی رمز پویا می‌توانند به همین باجه‌ها مراجعه کرده و خدمات اخذ کنند. همینطور در شکل بروز مشکل، مشتریان می‌توانند این اساسی را از نحوه روابط‌عمومی مدیریت شعب هر خزانه پیگیری کنند. یا این که دارای مرکز پشتیبانی تلفنی خزانه تماس بگیرند.

  نکات پایانی

  معمولا فروشگاه‌های آنلاین، خدمات پرداخت اینترنتی را از نحوه یکی از از بانک‌های کشور دریافت می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین هنگامی می‌خواهید مرحله پرداخت وجه را از طریق کارت انجام بدهید وارد درگاه پرداخت بانک مربوطه خواهید شد.

  بسیاری از سارقان اینترنتی حساس طراحی و تولید درگاه‌هایی شبیه به درگاه‌های اهمیت بانکی و آدرس‌های مشابه آن را در اختیار اعضا قرار دیتا و به محض وارد کردن داده ها بانکی، مبادرت به سرقت اطلاعات حساب‌های بانکی و در نهایت سرقت وجوه از حساب بانکی عضو می‌کنند، لذا باید نسبت به فعال نمودن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خویش اقدام کنند.

  مجرمان سایبری حساس ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و یقین نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، اثاثیه خانگی و بسته‌های هدیه مبادرت به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا عضو را وارد کاغذ جعلی و شبیه سازی شده بانک کرده یا این که در بعضا از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش مانند دیوارو شیپور مبادرت به گرفتن منتخب از پول متاع به عنوان پیش پرداخت یا به عبارتی بیعانه کرده و بعد از آن جدا رابطه می‌کنند.

  در پایان باز نیز باید به این نکته اشاره کنیم که یک فروشگاه اعتبار را نمی توان تنها حساس توجه به جايگاه آن در وب وبسایت هایی مثل الکسا یا این که تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن آشنایی و ممکن میباشد یک صفحه فروشگاهی ساده در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب وب سایت مالامال زرق و الکتریسیته اینترنتی اهمیت هزاران مشاهده کننده و جايگاه جهانی بالا داشته باشد. کلیدی رعایت این نکته ها ساده می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

  در دهه اخیر، اساسی دقت به سرعت بالای خرید، سرعت بالای ارسال، هزینه کاهش و صرفه جویی از اتلاف وقت افراد به خرید کردن اینترنتی رغبت زیادی نشان داده‌اند ولی نکته‌ای که همواره از آغاز کسب و کارهای اینترنتی مطرح بود و افراد نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

  به یاد داشته باشید که کلیدی توجه به دغدغه‌های افراد در دنیای کنونی، خرید کردن اینترنتی در هر جایی از جهان فرارو گریز ناپذیر است. از این رو ملاحضات و نکته ها بالا از مهمترین مواقعی میباشد که می‌تواند برای اعتماد به یک فروشگاه اینترنتی به شما یاری کند و دور اندیشی شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آینده بالا برنده شود تا در غایت خرید اینترنتی فارغ از دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

  امیدواریم این نوشته توانسته باشد برای شما در خرید اینترنتی بهتر کمک کننده و راهنما باشد.

  با تشکر

  دیدگاهتان را بنویسید

  hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themessugar rush oynabomb bonanza oynaMobil Ödeme Bozdurmarekorbetbetboogenco bahis