یک منبع گفت کاخ سفید در حال بررسی رفع محدودیت های سفر در اروپا است

[ad_1]

بحث ها برای رفع محدودیت های محدود کننده ورود اکثر خارجی هایی که در دو هفته قبل از ورود به ایالات متحده در اروپا بوده اند ، از چند هفته قبل در حال انجام است. رویترز ابتدا از بحث ها گزارش داد.

کاخ سفید بلافاصله به درخواست CNN برای اظهار نظر پاسخ نداد.

سخنگوی دولت به CNN گفت كه مراكز كنترل و پیشگیری از بیماری های آمریكا نسبت به رفع محدودیت ها اظهار نظر كرده اند ، اما انتظار نمی رود آژانس مانع این اقدام شود.

این بحث ها در حالی انجام می شود که ایالات متحده بیشترین هجوم ویروس کرونا را تجربه می کند و بسیاری از کشورهای اروپایی نیز با سطوح بالاتری از ویروس کرونا روبرو هستند.
دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا هنوز در این اقدام امضا نکرده است ، اما با امضای این احتمال ، تا زمانی که ایالات متحده و کشورهای اروپایی پروتکل سفر ایمن را ایجاد نکنند ، محدودیت ها برداشته می شوند.

ترامپ برای اولین بار بیشتر سفرها را به اتحادیه اروپا و انگلیس در ماه مارس در میان همه گیر شدن بیماری ممنوع کرد. اتحادیه اروپا نیز به زودی از آن پیروی کرد و بیشتر سفرها را از ایالات متحده و سایر کشورها محدود کرد.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme