یک منبع گفت: ترامپ و بار در این هفته جلسه “جنجالی” کاخ سفید داشتند


مصاحبه باعث شد رئیس او فوران کند ، بسیاری از افراد آشنا با واکنش او گفتند.

هرچند سخنگوی روز چهارشنبه گفت که او نمی داند ترامپ و بار سه شنبه در کاخ سفید حضور داشتند ، اما منبع مذاکره را جنجالی توصیف کرد ، اما گفت رئیس جمهور علیه بار فریاد نمی کشد.

به نظر می رسد که وزارت دادگستری روز سه شنبه پس از اظهارات بار به آسوشیتدپرس ، با صدور بیانیه ای به دنبال جبران خسارت وارده بر عدم اتمام تحقیقات در انتخابات بوده است و بنابراین “نتیجه عدم تقلب را اعلام نکرده است. از انتخابات “

سخنگوی وزارت دادگستری که در این صورت جلسه صحبت نکرد ، گفت: “این وزارتخانه هرچه سریعتر کلیه ادعاهای خاص و معتبر کلاهبرداری را دریافت و پیگیری می کند.

ABC News ابتدا گزارشی از نشست پرتنش کاخ سفید منتشر کرد.
ترامپ مدت ها قبل از مصاحبه به شدت از بار ناامید شد ، اما گفت که این فقط بر عصبانیت او افزود. دو مقام کاخ سفید گفتند در حالی که ترامپ مطمئناً قصد اخراج بار را داشت ، چند نفر به او توصیه می كردند كه او را اخراج نكند.

کسی حدس می زند که آیا او سرانجام تصمیم خواهد گرفت.

ترامپ پس از پیامدهای اخراج جیمز کومی ، مدیر اف بی آی ، همچنان در مورد اخراج شخصی مانند بار حساس است. ترامپ پس از ترک دفتر نگران عواقب قانونی است و برکناری دادستان ارشد ممکن است مشکلات بیشتری برای وی ایجاد کند.

اظهارات بار در مورد AP آخرین سرزنش رسمی جمهوری خواهان نسبت به ادعاهای رئیس جمهور در مورد تقلب گسترده در باخت به جو بایدن بود.

حتما بخوانید:
بالابر خودرو بر چیست

بار گفت: “تا به امروز ما تقلب گسترده ای را ندیده ایم كه بتواند منجر به نتیجه متفاوت انتخابات شود.”

بار ، که ادعاهای ترامپ قبل از انتخابات مبنی بر عدم قطعیت رای گیری پستی را تکرار می کرد ، گفت که هم وزارت دادگستری و هم وزارت امنیت داخلی اتهامات کلاهبرداری را بررسی کرده و دست خالی ظاهر شده اند.

دو وکیلی که برای ترامپ کار می کردند به سرعت ارزیابی بار را در روز سه شنبه رد کردند و دوباره ادعای خود را مبنی بر داشتن “مدارک کافی در مورد رای گیری غیرقانونی در حداقل شش ایالت” رد کردند ، که آنها گفتند دادستان کل کشور از آن بی خبر است.

وودیان رودی جولیانی و جنا الیس در بیانیه ای گفتند: “به نظر می رسد نظر بار بدون اطلاع و تحقیق در مورد بی نظمی ها و شواهد کلاهبرداری سیستمی باشد.”

تاکنون ، وکلا هیچ مدرکی برای اثبات ادعاهای خود نشان نداده اند ، که توسط دادگاه های ایالتی متعددی در سراسر کشور رد شده است ، و تلاش آنها به زودی دیوار خواهد شد زیرا تعدادی از ایالت ها – از جمله ایالت های مهم میشیگان جورجیا و پنسیلوانیا – گواهی داده اند یا در شرف تأیید هستند. نتایج خود را تأیید کنید.

چندین جمهوری خواه برجسته دیگر نیز ادعاهای کلاهبرداری گسترده رای دهندگان را رد کرده اند ، از جمله داگ دوسی ، فرماندار آریزونا ، که در اوایل این هفته گفت که با محکوم کردن رئیس جمهور ، انتخابات کشورش امن است.

هفته گذشته ، برایان كمپ ، فرماندار گرجستان و وزیر امور خارجه جورجیا ، درخواست های ترامپ برای لغو نتایج انتخابات این كشور را رد كردند و گفتند كه انتخاب آنها نیز امن است.

حتما بخوانید:
تکنولوژی RAID چیست، مزایا و معایب انواع Raid در سرورها - ارتباطات فرهنگ آزما

سرخوردگی اصلی ترامپ از بار علاوه بر عدم حمایت از ادعاهای ترامپ در مورد تقلب در رای گیری ، عدم ارائه گزارش توسط جان دورهام است. ترامپ و مقام ارشد او در کاخ سفید این تصور را داشتند که قبل از انتخابات بیرون می آیند و ترامپ بارها و بارها از مردم می پرسید: “او کجاست؟”

ایوان پرز ، جیم آکوستا و دیوان کول از CNN در تهیه این گزارش همکاری داشتند.


منبع: thoughts-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید