یک قاضی نوادا درخواست تعلیق صدور گواهینامه ایالتی از نتایج انتخابات را رد کرداین دادخواست توسط شرون انگل ، فعال محافظه کار و پروژه صداقت انتخاباتی وی ، علیه باربارا چگاوزکه ، وزیر امور خارجه نوادا ، تنها دفتر دولتی در پارلمان جمهوری خواه تشکیل شد.

روز جمعه ، قاضی دادگاه منطقه ای ، گلوریا استورمن ، اعتراض آنجل به نتیجه و درخواست او برای صدور دستور مقدماتی برای تأیید نتایج انتخابات دادگاه عالی نوادا را رد کرد.

CNN پیش بینی می کند که بایدن شش رأی انتخاباتی نوادا را کسب کند. ترامپ از مسابقه عقب نشینی نکرده است ، و مبارزات انتخاباتی وی و متحدان جمهوری خواه چندین پرونده قضایی را برای تلاش برای به تأخیر انداختن نتیجه نهایی در چندین ایالت تشکیل داده اند.

استورمن همچنین درخواست حذف قانون از نوادا را رد کرد ، که این امر راه را برای هجوم آرا by از طریق نامه الکترونیکی که در انتخابات آمده بود ، باز کرد.

وی به وکیل جوئل هانسن گفت: “روش غیرنظامی انتخاب انتخابات فقط یک سوال تکان دهنده است.” “شما می خواهید 1.4 میلیون رأی بیاورم تا شانس این را داشته باشم كه جایی بین 250 تا 8000 نفر نباید رای می دادند.”

استورمن ، که در این دوره مجدداً پیروز شد ، خاطرنشان کرد که در صورت لغو انتخابات ، کسی برای تصدی این پست وجود نخواهد داشت ، از جمله خود او.

در این دادخواست ادعا می شود که انتخابات بر اساس قانونی خلاف قانون اساسی انجام شده است که راه را برای انتخابات پستی باز می کند. پروژه یکپارچگی انتخاباتی همچنین ادعا می کند 1411 رای دهنده ای را پیدا کرده است که به کالیفرنیا نقل مکان کرده و برای رای دادن در کالیفرنیا ثبت نام کرده اند و 8000 رای دهنده دیگر نیز که در طی یک دهه رای نیافته اند و رای خلاف قانون دریافت کرده اند. EIP می گوید آنها داوطلبانی را فرستاده اند كه برگه های رای گیری را پیدا كرده و به سراغ افرادی رفته اند كه دیگر در آنجا زندگی نمی كنند.

ساعاتی پیش ، استورمن درخواست نامزد ناموفق جمهوری خواه کنگره برای شرکت در بزرگترین شهرستان نوادا را رد کرده بود که نتایج وی را روز دوشنبه تأیید کرد.

جیم مارچانت ، نامزد حزب GOP ، خواستار انتخابات جدید فقط در یکی از هفت شهرستان تحت پوشش کنگره شد – شهرستان کلارک ، غنی از دموکرات ها. استورمن این درخواست را رد کرد. وی همچنین گفت که برای مارشانت جبران 30000 رای بین او و استفان هورسفورد دموکرات کار دشواری خواهد بود.

حتما بخوانید:
چگونه با توجه به تیپ شخصیتی خود با استرس در محل کار مقابله کنیم؟

صبح روز دوشنبه ، استورمن پرونده یک نامزد جمهوری خواه دیگر را که در مسابقه خود باخت ، بررسی خواهد کرد.

قاضی ویسکانسین تلاش مبارزات انتخاباتی ترامپ برای انداختن 60 هزار رأی را انکار می کند

مقامات انتخاباتی در سنگر دموکرات ها در شهرستان دان ، ویسکانسین ، خواست های مبارزات انتخاباتی ترامپ برای بیرون راندن ده ها هزار رای غایب در روز جمعه را که ایالت شروع به سرشماری جزئی از روسای جمهور کرد ، رد کردند.

دو شهرستان بزرگ ویسکانسین ، میلواکی و دان ، پس از طرح دادخواست مبارزات انتخاباتی ترامپ برای یکی از این مناطق ، در حال شمارش هستند. هر دو شهرستان می گویند که آرا by را تا اول دسامبر که آخرین مهلت برای تایید نتایج دولت است ، شمارش می کنند.

در دان ، خانه پایتخت مدیسون ، وکلای مبارزات انتخاباتی ترامپ ابتدا از هیئت مدیره هواپیمایی سه نفره شرکت هواپیمایی خواستند که هیچ رای غیرحضوری را که به یک برگ رأی نوشته شده مرتبط نباشد ، از جمله بیش از 60 هزار برگ رای گیری در طول انتخابات ، شمارش نکند. رای گیری زودهنگام شخصی

وکیل ترامپ همچنین خواستار رد همه برگه های رای گیری شد که مقامات به اطلاعات آدرس یک شاهد در پاکت رای اضافه کرده بودند. کمیسیون انتخابات ایالتی در سال 2016 به مقامات شهرداری گفت که اگر این اطلاعات را از دست داده اند و می توانند آن را به طور منطقی تشخیص دهند ، باید آنها را اضافه کنند.

این شورا به اتفاق آرا درخواست تبلیغات انتخاباتی ترامپ را رد کرد.

حتما بخوانید:
هدرز های سرامیکی - گرین اسکای

ستاد انتخاباتی ترامپ در تلاش است تا بیش از 20 هزار رای پیروزی در این کشور به دست آورد. آخرین شمارش در این کشور منجر به تغییر در این سطح از آرا نشد ، زیرا شمارش سال 2016 در رقابت های ریاست جمهوری حاشیه ترامپ را تنها با 131 رأی افزایش داد.

Veronica Stracalursi از CNN و مارشال کوهن در این گزارش همکاری کردند.


منبع: thoughts-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید