یک قاضی فدرال دولت ترامپ را به دلیل همکاری با DACA پاره می کند


وی گفت: “من فقط می خواهم كه شما بفهمید كه من معتقدم كه ما باید در اینجا فرآیندی داشته باشیم ، یك روند قانونی ، مانند جاهای دیگر ، اما متأسفانه آنچه ما انجام می دهیم زندگی بسیاری از افراد زیادی را تحت تأثیر قرار می دهد كه از ماه ژوئن با رای دادگاه عالی تحریک شده اند. همانطور که در تصمیم خود به آن اشاره کردم ، از آن زمان به دلیل رفتار وزارت امنیت داخلی تضعیف شده است. ”

روز شنبه ، گراوفیس حکم داد که چاد ولف هنگام امضای قوانینی برای محدود کردن درخواست ها و تمدید برنامه اقدام تأخیر برای ورود کودکان ، قانونی به عنوان سرپرست وزارت امنیت ملی خدمت نکرده است و این قوانین دیگر معتبر نیستند.

در ماه ژوئیه ، ولف یادداشتی صادر کرد مبنی بر اینکه برنامه های جدید DACA ، برنامه دوران اوباما که از مهاجران فاقد اسنادی که در دوران کودکی به ایالات متحده آمده اند در برابر اخراج از کشور ، محافظت نمی شود و به جای یک سال تمدید می شود. دو

این تصمیم شکست دیگری برای دولت ترامپ بود. رئیس جمهور توانست بسیاری از محدودیت های مهاجرتی را اعمال کند ، اما نتوانست به طور قابل توجهی DACA ، برنامه هشت ساله فعلی را حذف کند.

دولت سعی کرد این برنامه را در سال 2017 به پایان برساند ، اما دادگاه عالی ایالات متحده تجربه آنها را در ماه ژوئن مسدود کرد. این یادداشت که روز شنبه باطل شد ، قصد داشت وقت خود را بخرد زیرا دولت مراحل بعدی خود را تصمیم گرفت.

حتما بخوانید:
Intense Student Project - Blessing Or A Curse

گراوفیس از روزی که دیوان عالی کشور مانع تلاش دولت ترامپ برای پایان دادن به DACA تا روز روی کار آمدن وی شد ، دولت را متهم به اتمام وقت کرد و گفت: “او به شدت نگران است” و “ناامید” است.

وزارت امنیت میهن در آخر هفته سعی کرد خط تداوم خود را برای دومین بار در سه ماه با توجه به اقتدار ولف تنظیم کند.

Garaufis تحت تأثیر قرار نگرفت ، و آن را “استفاده غم انگیز و نامناسب از قوه مجریه برای جلوگیری از دریافت کنندگان DACA و واجد شرایط DACA (از دسترسی به محافظت)” خواند.

Garaufis همچنین بیانیه DHS را با صدای بلند خواند و او را “قاضی فعال” خواند و به نقل از سناتور Daniel Patrick Moynihan ، كه Garaufis را به دادگاه توصیه كرد: “شما حق عقیده خود را دارید ، شما حق عقیده خود را ندارید.”


منبع: thoughts-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید