یک قاضی فدرال دادخواست مربوط به کارزار انتخاباتی ترامپ در پنسیلوانیا را رد کرد


قاضی متیو بران از دادگاه منطقه ای ایالات متحده در ایالت میانی پنسیلوانیا روز شنبه در حکمی که چند ساعت پس از ورود به آخرین دور پرونده ها خشک شد ، نوشت: “این قدرت در دادگاه نیست که قانون اساسی را نقض کند”. قاضی صادقانه رد کرد کارزار انتخاباتی ترامپ برای رد رای در پنسیلوانیا ، با اشاره به اینکه بایدن در این ایالت پیروز شده است و نتایج آن روز دوشنبه توسط مقامات دولتی تأیید می شود. اختلاف بیش از 81000 رأی بایدن در این ایالت.

قاضی نوشت: “در ایالات متحده ، این نمی تواند حق رای دادن هیچ رای دهنده ای را توجیه کند ، چه رسد به همه رای دهندگان در ششمین ایالت پرجمعیت ترین کشور. مردم ، قوانین و نهادهای ما خواستار مطالبات بیشتری هستند.” “در زیر ، شاکیان وظیفه خود را برای طرح دعوی برای تسکین انجام نداده اند.”

اگرچه همیشه موفقیت در این پرونده بسیار بعید بود ، اما طرفداران و تیم حقوقی رئیس جمهور دونالد ترامپ – و به ویژه وکیل شخصی وی ، رودی جولیانی – امید خود را به قاضی فدرال در پنسیلوانیا بسته اند و به ظن آنها در مورد کلاهبرداری و سرگرمی اعتماد می کنند. از تلاش ترامپ برای لغو رای محبوب بایدن.

اما بران ، یک جمهوری خواه قدیمی و برجسته در پنسیلوانیا ، امتناع کرد.

اندکی پس از سقوط این تصمیم ، سناتور جمهوری خواه پات تومی از پنسیلوانیا از بایدن به عنوان رئیس جمهور منتخب استقبال کرد و از رهبران حزب و اکثریت قریب به اتفاق جمهوری خواهان کنگره که همچنان از تلاش های ترامپ برای به چالش کشیدن نتایج حمایت می کنند ، جدا شد.

این اساساً آخرین پرونده مهم بود که به دنبال گرفتن یا مسدود کردن آرا enough کافی بود که بتواند یک کشور مهم را به نفع ترامپ مبادله کند و تصمیم روز شنبه بران حداقل سی امین باخت یا پس گرفتن پرونده از کارزار انتخاباتی ترامپ است. و متحدانش پس از روز انتخابات. تنها دو پیروزی جمهوریخواهان با رای بسیار اندک به دست آمد.

“شاکیان می خواهند این دادگاه حق دفاع تقریباً هفت میلیون رأی دهنده را سلب کند. آن دادگاه نتوانسته است مورد واحدی را پیدا کند که متقاضی با توجه به حجم عظیمی از آرا requested که باطل شده است ، در انتخابات به دنبال چنین درمان جدی بوده است. ، “بران روز شنبه نوشت.

حتما بخوانید:
تست هوش؛ 10 حیوان پنهان شده در تصویر را پیدا کنید + پاسخ

در این پرونده ، تیم حقوقی ترامپ ، به سرپرستی جولیانی ، تلاش کردند تا استدلال کنند که حقوق محافظت برابر دو رای دهنده پنسیلوانیا نقض شده است زیرا ایالت به شهرستانها اجازه می دهد تصمیم بگیرند که آیا برگهای رای غایب ارسال شده با مشکلات فنی می تواند توسط رای دهندگان رفع شود. دو رأی دهنده در این پرونده گفتند که اجازه “رأی دادن” به رأی گیری در حوزه های انتخابیه خود را ندارند و بنابراین آرا their آنها رد شد ، در حالی که سایر شهرستانها مانند منطقه دموکراتیک قدرتمند فیلادلفیا به رأی دهندگان اجازه می دادند تا رأی گیری را برای عدم حضور “معالجه” کنند. آنها معتقدند این اختلاف به این معناست که نتایج انتخابات پنسیلوانیا به عنوان یک کل باید در دادگاه مسدود شود ، که می تواند از نظر نظری بایدن را از 20 رای در کالج انتخاباتی ایالت محروم کند.

مبارزات انتخاباتی ترامپ ، همانطور که وعده داده بود شنبه شب انجام دهد ، روز یکشنبه شکایت خود را به دادگاه پنسیلوانیا رساند ، تقریباً یک روز پس از آنکه بران گفت استدلال آنها برای جلوگیری از تأیید آرا در کشورهای جامعه به چند دلیل قابل اجرا نیست. . کارشناسان حقوقی به CNN گفتند که احتمال تجدیدنظر خواهی غیرقابل تصور است.

بران انگیزه های قانونی خواستار حمایت برابر از کارزار هیولای فرانکشتاین ترامپ را نام برد.

بران نوشت: “پاسخ آرای بی اعتبار این نیست که میلیون ها مورد دیگر را باطل کنیم.”

بران همچنین به کمپین ترامپ هشدار داد که شواهد واقعی از کلاهبرداری رای دهندگان یا سایر ادعاها را ارائه نکند – شواهدی که جولیانی و طرفداران ترامپ بارها گفته اند در دست توسعه است اما هرگز تحقق پیدا نکردند. مقامات انتخابات در بسیاری از ایالت ها و همچنین قضات گفتند که در انتخابات سال 2020 تقلب گسترده ای صورت نگرفته است.

جولیانی که در آخرین لحظه قبل از دادرسی روز سه شنبه در برابر بران وارد پرونده شد ، به دلیل نادیده گرفتن انگیزه های حقوقی ، هدایت تیمی که در ادعاهای خود اشتباهات بی احتیاطی مرتکب شد و ادعاهای توطئه ای بی معنی و بی اساس علیه وی ، مورد انتقاد گسترده قرار گرفت. ترامپ در شهرهای طرفدار دموکراسی.

“می توان انتظار داشت که وقتی چنین نتیجه تکان دهنده ای دنبال می شود ، شاکی به طرز وحشتناکی مسلح به ادله قانع کننده قانونی و شواهد واقعی فساد گسترده خواهد آمد ، بنابراین این دادگاه چاره ای نخواهد داشت جز اینکه متأسفانه دستور موقت پیشنهادی را صادر کند ، با وجود تاثیری که چنین گروه بزرگی از شهروندان ایجاد خواهند کرد. این اتفاق نیفتاد ، “بران افزود: در عوض ، استدلال های حقوقی پر تنش و ادعاهای بی اساس به این دادگاه ارائه شد ، در شکایت عملیاتی تفکیک نشده و از نظر شواهد پشتیبانی نشده است.”

حتما بخوانید:
خرید کرم نیوا آبی Nivea Cream 150gr

شهرستان ها در این ایالت باید نتایج انتخابات خود را روز دوشنبه تأیید کنند.

قاضی گفت: هرگونه رسیدگی بیشتر به این مسئله “باعث حل بی رویه مسائل” در مورد صدور گواهینامه می شود و پرونده را مختومه کرد. دستور او در روز شنبه گفت ستاد انتخاباتی ترامپ نمی تواند تلاش کند ادعاهای خود را در نسخه اصلاح شده پرونده بازگرداند.

آنچه برای تأیید نتایج انتخابات باید درباره جلسه شورای ایالتی میشیگان در روز دوشنبه بدانید

توومی به عنوان صدای کمیاب جمهوری خواه ظاهر شده است که تاکنون اعتراف کرده است که توانایی های قانونی ترامپ تمام شده است.

“رئیس جمهور ترامپ با تصمیم امروز قاضی متیو بران ، یک جمهوریخواه محافظه کار قدیمی که من می دانم یک وکیل منصفانه و بی طرف هستم ، برای رد پرونده مبارزات انتخاباتی ترامپ ، تمام گزینه های قانونی قابل قبول را برای به چالش کشیدن نتیجه مسابقه ریاست جمهوری پنسیلوانیا به پایان رسانده است. “سناتور GOP در بیانیه ای گفت.

“این رویدادها ، همراه با نتایج سایر کشورها ، تایید می کند که جو بایدن در انتخابات سال 2020 پیروز شد و چهل و چهارمین رئیس جمهور ایالات متحده خواهد شد.”

مایک گوین ، سخنگوی بایدن ، تصمیم به انصراف این پرونده را ستود.

گوین در بیانیه ای گفت: “تصمیم قاضی نمی تواند روشن تر باشد: مردم ، قوانین و نهادهای ما خواستار مطالبات بیشتری هستند – و كشور ما تلاش ترامپ برای برگرداندن نتایج انتخابات را كه قاطعانه از دست داد ، تحمل نخواهد كرد.”

جاش شاپیرو دادستان کل پنسیلوانیا نیز شنبه شب در بیانیه ای این تصمیم را ستود. وی گفت: “این ادعاها از ابتدا و برای مخاطبان بی فایده بود. خواست مردم پیروز خواهد شد. این موارد بی اساس باید پایان یابد.”

این داستان روز یکشنبه با پیشرفتهای اضافی به روز شد

کلی منا و آرلت سانز در این گزارش همکاری کردند.


منبع: thoughts-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید