[ad_1]

مور در بیانیه ای گفت: “اگر ایالت ها نتایج فعلی را تأیید كنند ، معاون رئیس جمهور جو بایدن رئیس جمهور بعدی ما و سناتور كاملا هریس معاون بعدی ما خواهد بود.”

وی افزود: “من به نتایج تأیید شده احترام می گذارم و رهبران جدید ملت خود را تبریک می گویم ، صرف نظر از اختلافات سیاسی که ممکن است با آنها داشته باشم. همانند هر دولت ، من به دنبال یک زبان مشترک در جهت منافع کشور و کشورمان خواهم بود.” “در همین حال ، من معتقدم که بایدن معاون رئیس جمهور و سناتور هریس دریافت کلیه جلسات توجیهی امنیت ملی و Covid-19 را برای تسهیل انتقال صحیح قدرت در صورت روی کار آمدن آنها در 20 ژانویه آغاز می کنند.”

کاپیتو به تعدادی دیگر از جمهوریخواهان پیوست – از جمله پاول میچل میشیگان و سوزان کالینز سناتور ماین و لیزا مورکوفسکی نماینده آلاسکا – که علنا ​​حمایت خود را از انتقال رسمی ریاست جمهوری نشان دادند.

از هفته ها پیش که CNN و سایر رسانه ها انتخابات بایدن را اعلام کردند ، ترامپ به جای اصرار در توطئه های بی اساس در مورد دزدیده شدن دوره دوم ریاست جمهوری خود ، از پذیرش نتایج امتناع ورزیده و تلاش قانونی برای لغو نتایج دارد.

اما ضررهای ناشی از مبارزات انتخاباتی ترامپ و متحدان جمهوری خواه آنها در روزهای اخیر جمع شده است. و علی رغم وعده های وکلای مبارزات انتخاباتی ترامپ – از جمله رودی جولیانی – برای ادامه مبارزه ، تقریباً هیچ پرونده قابل دوام پس از انتخابات برای مبارزات انتخاباتی ترامپ باقی نمانده است که بتواند بایدن را از رای انتخاباتی برای ریاست جمهوری محروم کند.

تحلیلگران حقوقی به طور گسترده گفته اند كه ادعاهای ترامپ در دادگاه برای تغییر نتایج انتخابات بی نتیجه خواهد ماند.

مور روز دوشنبه گفت: “من قاطعانه ابراز داشتم كه پرزیدنت ترامپ – مانند هر نامزد دیگری برای تصدی پست – حق تقاضای بازشماری مجدد و طرح دادخواست از دادگاه های ما را دارد.”

“با این حال ، در برخی موارد ، انتخابات 2020 باید پایان یابد.”

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir