گفتگوهای محرک هفته را با یادداشتی خوش بینانه به پایان می رسانند


روز دوشنبه ، به نظر می رسید که با انگیزه ای هیچ اتفاقی نمی افتد. اکنون امکان انعقاد معامله طی چند روز وجود دارد.

وقت بحران است. اگر گروهی از دو حزب از قانون گذاران واقعاً توافق نامه محرک را باز کنند و آن را به صورت مکتوب تا روز دوشنبه ارائه دهند ، کار زیادی باقی مانده است.

روز پنجشنبه بهمن نظرات مثبت سناتورهای جمهوری خواه را مشاهده کردید. آنها برای این زمان باز بودند و این به این دلیل است که در حال حاضر تنها گزینه جدول است که می تواند به قانون تبدیل شود

سناتور لیندزی گراهام ، جمهوری خواه کارولینای جنوبی گفت: “من هرگز امید بیشتری به گرفتن لایحه نداشته ام.”

اگر مذاکرات قطع شود و مدیریت بخواهد معامله کوچکتری انجام دهد که مقررات منقضی شده را تمدید کند ، این ممکن است تغییر کند. اما اعضای جمهوری خواه می دانند که پیشنهاد پزشک عمومی آنها نمی تواند حمایت دموکراتیک را جلب کند. بنابراین ، اگر عضوی هستید که نتیجه می خواهید ، بهترین استراتژی تلاش برای ورود به این پیشنهاد است. شما الان این را می بینید

امید زیادی وجود دارد ، اما هنوز هیچ حسابی وجود ندارد.

مکانیک

دستیاران آشنا به روند کار به من می گویند که اعضا شبانه روز کار می کنند و برای تهیه بخشهای خاصی از لایحه به تیم هایی تقسیم شده اند. سناتور دموکرات دیک دوربین از ایلینوی و سناتور جمهوری خواه جان کورنین از تگزاس بی سر و صدا در حال کار بر روی سازش برای بخش بیمه مسئولیت مدنی هستند.

میت رامنی سناتور جمهوری خواه یوتا و جو مانچین سناتور دموکرات از ویرجینیا غربی در حال کار بر روی فرمولی هستند که می تواند برای دولت های محلی و ایالتی مفید باشد ، از جمله تعیین محدودیت برای دریافت هر ایالت. هدف این خواهد بود که کشورهای بزرگ از دریافت پولی که ممکن است در دور گذشته بر اساس فرمول قدیمی دریافت کرده باشند ، جلوگیری شود.

برخی از اعضا به کارمندان کمیسیون با تجربه در مفاد برنامه حمایت از حقوق متکی هستند. گراهام با رئیس جمهور دونالد ترامپ همکاری می کند تا وی را وادار به حمایت از وی کند. بله ، مدیریت بطور منظم از محل مکالمه ها مطلع می شود.

اتفاقات زیادی می افتد سوال این است که آیا می تواند به اندازه کافی سریع اتفاق بیفتد؟

میچ مک کانل ، رهبر اکثریت مجلس سنا ، به گفته بسیاری از دستیاران ، صریحاً اظهار داشت که دوست دارد روز دوشنبه پیشنهادی را ببیند. این همان چیزی است که مانچین در جمع گفت.

مدتی آرام خواهد شد. بنابراین می دانید که مردم واقعاً کار می کنند.

حتما بخوانید:
تجملات تدفین در تهران; کنسرت در گورستان!

تاکنون چه می دانیم؟

این پیشنهاد شامل موارد زیر است:

 • 300 دلار در هفته برای افزایش مزایای بیکاری فدرال (هنوز هم بحث در مورد اینکه آیا این می تواند عطف به ماسبق باشد) وجود دارد
 • ادامه وقفه در پرداخت وام دانشجویی
 • دور دیگر پول برنامه حمایت از دستمزد
 • 16 میلیارد دلار برای تولید و توزیع واکسن و آزمایش و ردیابی Covid-19
 • تمدید برنامه های بیکاری که به کارگران کنسرت اجازه می دهد برای بیمه بیکاری اقدام کنند
 • تمدید این برنامه که به آمریکایی های بیکار اجازه می دهد به جای 26 هفته 39 هفته دریافت کنند

چه مواردی شامل نمی شود؟

انتظار چک دوم تشویقی در سال جاری را نداشته باشید. این همان چیزی است که کنگره در عوض از آن صحبت می کند

چک های تشویقی. دلیل؟ شما دیده اید که بسیاری از جمهوری خواهان می خواهند “بله” به این قانون بگیرند زیرا قیمت کمتر از 1 تریلیون دلار است و مقدار زیادی از این پول با استفاده مجدد از پول که در گذشته استفاده نشده جبران می شود حساب تشویقی بسیاری از جزئیات وجود دارد که باید برای جلب نظر جمهوری خواهان در مورد این لایحه بررسی شود ، اما پایین نگه داشتن قیمت زیر 1 تریلیون دلار ضروری است.

در حال حاضر ، پس از گزارش اعضا از هزینه پیشنهادهایی مانند برنامه حمایت از دستمزد ، بودجه ایالتی و محلی و مزایای بیکاری ، در نظر گرفتن 1200 دلار مشوق تأیید برای اکثر آمریکایی ها به نظر نمی رسد.

آب و هوا: اعضا می خواهند همه این کارها را انجام دهند – از حساب هزینه گرفته تا مشوق ها ، رأی دادن و ترک شهر تا پایان هفته آینده. این بدان معنا نیست که بلغزد ، اما همه جا همه گیر است و آنچه که در حال حاضر حرکت می دهد مهلت است. در صورت لغزش این مسئله ، ترس از ادامه لغزش وجود دارد و هرچه زمان بسته شدن یک معامله بیشتر طول بکشد ، احتمال متلاشی شدن آن و جدا شدن از ده ها علاقه در مرکز که می خواهند مفاد آنها باشد ، بیشتر است. به یکی از آخرین لوایح باقی مانده این کنگره پیوست شده است.

جمهوری خواهانی که گشودگی در چارچوب دو حزب را نشان داده اند

این همان چیزی نیست که بگویید آنها رأی موافق می دهند. هیچ کس متن لایحه را ندارد ، اما این اعضا ابراز خوشبینی کرده اند که این چارچوب می تواند راهی پیش رو باشد. اسامی پررنگ بخشی از گروه کاری دوجانبه است:

 • سناتور رون جانسون از ویسکانسین
 • سناتور سوزان کالینز از ماین
 • سناتور لیندزی گراهام از کارولینای جنوبی
 • سناتور کوین کرامر از داکوتای شمالی
 • سناتور بیل کسیدی از لوئیزیانا
حتما بخوانید:
براد رافنسپرگر ، وزیر امور خارجه GOP گرجستان می گوید نتایج سرشماری "هیچ تغییر قابل توجهی" نشان نخواهد داد
 • خود. لیزا مورکوفسکی از آلاسکا
 • سن مارکو روبیو از فلوریدا
 • سناتور شلی مور کاپیتو از ویرجینیا غربی
 • سناتور جان تون از داکوتای جنوبی
 • سناتور جان کورنین از تگزاس

آیا این تیم انرژی جدید است؟

اقتصاد برای کمک فریاد می کشد. واشنگتن باید گوش کند

در پایان سال اتفاقات زیادی می تواند بیفتد. پس از انتخابات ، اعضا احساس جسارت می کنند که برای حل مشکلات ، بیرون از رهبری قدم بردارند. جابجایی پویایی. به همه این موارد یک بیماری همه گیر کشنده اضافه کنید که ویرانی در اقتصاد ایالات متحده ایجاد کرده است و مردم انگیزه خواهند گرفت.

اما آنچه اکنون می بینید فرمولی است که – اگر م worksثر باشد – قابل تکرار است. دموکرات های مجلس نمایندگان سال آینده اکثریت کمتری دارند. اتفاقی که در جورجیا می افتد ، در سنا صادق خواهد بود. وقتی رهبران رای کمتری دارند ، اعضای میانه می توانند به نیروهای قدرتمند تبدیل شوند.

برای مثال سال آینده ، فقط تعداد معدودی از سناتورهای حزب جمهوری خواه به جان جو بایدن رئیس جمهور منتخب می روند تا از دفتر وی عبور کنند.

من نمی خواهم اغراق کنم: حزب گرایی همیشه محدودیت کاپیتول و رهبر اکثریت مجلس سنا را در اختیار خواهد داشت و رئیس مجلس نیز همیشه از آنچه که به کف می آید قدرت دارد ، اما گروه دو حزب در اینجا به وضوح نشان می دهد که اعتدال گرایان می توانند در کنگره بعدی نقش داشته باشند خواستن

دو یادداشت سریع دیگر

بحث های Omnibus با رهبرانی که سعی می کنند نقاط اختلاف باقی مانده را ببندند ادامه دارد. رئیس دیک بودجه سنا ، دیک شلبی از آلاباما و رهبر اکثریت پارلمان استنی هویر از مریلند روز پنجشنبه در مورد راه پیش رو صحبت کردند و دستیاران گفتند که همه چیز به جلو پیش می رود. در حال حاضر ، مردم در حالت انعقاد معاملات هستند. و تخصیص دهندگان نمی خواهند در اینجا شکست بخورند و باید اجازه دهند.

ترامپ هنوز می گوید که وی قانون مجوز دفاع ملی را وتو خواهد کرد ، که یک لایحه اساسی برای هزینه های دفاع است زیرا شامل حذف ماده ای نیست که محافظت گسترده ای از شرکت های اینترنتی برای محتوای منتشر شده یا اشخاص ثالث را فراهم می کند. در سایتهای خود منتشر کنند.

پنجشنبه شب ، ترامپ در توئیتی نوشت: “به نظر می رسد سناتور جیم اینهوفه در ماده 230 لایحه دفاع شرط فسخ نخواهد کرد. این برای امنیت ملی و سلامت انتخابات بسیار بد است. آخرین فرصت برای این کار. VETO.”

بعنوان یک یادآوری ، NDAA از پشتیبانی دو جانبه زیادی در کنگره برخوردار است.


منبع: thoughts-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید