گفتگوهای تشویقی: یک طرح دو جانبه قرار است روز سه شنبه برگزار شود ، اما بعید است با نزدیک شدن به مهلت تأمین اعتبار ، یخ را بشکند

[ad_1]

نیروهای حزب اکنون این کار را آسان نمی کنند.

جمهوری خواهان حفر شده اند و به خوبی می دانند که دموکرات ها ترجیح می دهند اکنون معامله ای را انجام دهند تا در ماه ژانویه جو صریح رئیس جمهور منتخب را به رئیس جمهور منتخب اعلام کند. حزبی که ما در حال حاضر تماشا می کنیم جمهوریخواه نیست ، بلکه دموکرات است و اینکه چقدر حاضرند اعطا کنند تا اطمینان حاصل شود که بایدن می تواند ریاست جمهوری خود را با نوعی لایحه بهبود اقتصادی آغاز کند که در آینه عقب وی است.

اگر اتفاقی افتاد ، اکنون زمان تسریع در این مذاکرات است. و در روز سه شنبه کمی ترافیک خواهد بود.

دستیاران مدیریت در حال صحبت کردن در مورد آنچه می تواند به لایحه همه کاره با بودجه دولت پیوست ، که مهلت آن در 11 دسامبر است.

یک گروه از اعضای دو حزب فراخوان های خود را برای اقدام تشدید می کند. روز سه شنبه ، یکی از این گروه ها ، شامل سنسور جمهوری خواه لیزا مورکوفسکی ، میت رامنی ، بیل کسیدی و سوزان کالینز ، و سنسور دموکرات جو مانچین ، مارک وارنر ، ژان ساهین و سناتور مستقل آنگوس کینگ ساعت 10:00 شب خواهد داشت. ET با پیشنهادی که امیدوارند بتوانند این گفتگوها را انجام دهند.

انتظار چک دوم تشویقی در سال جاری را نداشته باشید.  این همان چیزی است که کنگره در عوض از آن صحبت می کند

این گروه قبل از شکرگذاری به صورت حضوری ملاقات کردند و در تعطیلات شکرگذاری به دنبال بزرگنمایی ادامه دادند. آنها دوشنبه شب دوباره دیدار کردند.

بیایید این پیشرفت را در چهار چوب حفظ کنیم: هیچ تضمینی وجود ندارد که حتی توافق آنها سوزن را به حرکت درآورد یا رهبری را بدست آورد. با این حال ، تلاش های آنها تنها نشانه های پیشرفتی است که در حال حاضر در Capitol Hill مشاهده می کنیم ، بنابراین نمی توان آنها را کاملا نادیده گرفت.

به گفته یک مجری آشنا به مصاحبه ها ، اعضای گروه تلاش می کنند تا زمینه هایی را که می توانند توافق کنند پیدا کنند: تمدید مزایای بیکاری ، گسترش بودجه مدارس ، تأمین پول برای آزمون های بیشتر و انتشار واکسن ها و تمدید دور بعدی برنامه حمایت از حقوق و دستمزد. اینها ایده هایی است که اعضای آن به مدت یک ماه دور هم جمع می شوند. این فقط اولین باری است که سناتورها قلم را روی کاغذ می گذارند. این گروه همچنین به دنبال راه هایی برای مذاکره در مورد بودجه و پاسخگویی ایالتی و محلی بود ، اما اینها مناطق سختگیرانه تری هستند.

چیزی که هنوز ندیده اید: در نهایت ، مجلس و سنا با رهبری مرتبط هستند و این گفتگوها هنوز در بن بست است. نانسی پلوسی ، رئیس مجلس ، میچ مک کانل رهبر اکثریت ، چاک شومر رهبر اقلیت سنا و کوین مک کارتی رهبر جمهوریخواهان ساعت ها در اتاق مشغول جزئیات مختلط نبودند. در واقع ، بهترین مذاکره کنندگان در اینجا پس از انتخابات دیدار نکردند تا تلاش کنند تا دور هم جمع شوند. وقتی به نحوه مدیریت جدیدترین حساب های تشویقی مدیریت فکر می کنید ، این نشانه بزرگی نیست.

چرا این هفته اینقدر مهم است

فقط دو هفته به تقویم تقنینی باقی مانده است. این بدان معنا نیست که اعضا نمی توانند بیشتر در Capitol Hill بمانند و سعی کنند قبل از کریسمس توافقی را ترتیب دهند. اما تنها امید برای معامله محرکه الحاق آن به حساب هزینه است که مهلت 11 دسامبر دارد.

کنگره ممکن است ظرف چند روز بتواند قوطی را روی جاده بیندازد ، اما در پایان ماه با پایان یافتن مزایای بیکاری ، به تعویق انداختن وام های دانشجویی و مهلت قانونی برای اخراج ها ، مقیاس گسترده ای وجود دارد.

به این واقعیت اضافه کنید که این یک سال عادی نیست. این سالی است که همه گیری مکان دقیقاً محل وقوع معامله را تهدید می کند. دهها عضو بیمار شدند ، و با گسترش موارد در سراسر کشور ، اعضای حتی کمتر به پایتخت لایحه پیوستند. بعضی اوقات کنگره دوست دارد استراحت را لغو کند و به نظر می رسد که فقط برای اپتیک تلاش می کند. با شیوع همه گیر در اطراف آنها و در میان آنها ، هیچ کس اشتهای آن را ندارد.

آنچه مدیریت می گوید

به نظر می رسد زبان پیرامون این مکالمات نرم شده است. امروز مک کانل و سامر روز دوشنبه روی زمین هستند که می گویند قبل از عزیمت قانونگذاران برای تعطیلات باید یک توافق انجام شود. برای جمع شدن به تماس ها توجه کنید.

  • مک کانل: “دلیلی ندارد – هیچ کدام – تهیه نکردن یک بسته بزرگ دیگر برای تسکین بیماری همه گیر.”
  • سومر: “ما باید دور هم جمع شویم. هر دو طرف باید بدهند.”

تغییر مهم دیگری که هم اکنون در تپه اتفاق می افتد

در حالی که پیشرفت بین رهبران همچنان ناشناخته است ، سناتورهای دموکرات در حال توافق برای توافق کوچکتر برای کاهش Covid-19 هستند. در کل چقدر مسئله کوچک است ، اما تعدادی از اعضای دموکرات که CNN دوشنبه شب با آنها صحبت کرد گفتند که این معامله آنقدر مهم است که آنها مایل به یافتن چیزی بین پیشنهاد 500 میلیارد دلاری جمهوری خواهان و اسکناس 2 تریلیون دلاری Pelosi هستند. دلار اگر به معنای رفتن به خانه با معامله بود.

انگیزه های زیادی برای این کار وجود دارد. ابتدا اعضا می خواهند چیزی را پیش از آغاز کار بایدن به او تحویل دهند. عامل دیگر؟ مردم واقعاً صدمه دیده اند و مردم آماده امتحان هستند و روی میز می آیند.

سناتور گری پیترز ، دموکرات میشیگان گفت: “داشتن توافق فوق العاده مهم است.” “من نمی خواهم در جمع مذاکره کنم ، اما باید کاری انجام دهیم.”

جان تستر ، دموکرات از مونتانا گفت: “من فکر می کنم مهمترین چیز در مورد هر بسته بسته بندی این است که … این تمرکز بر روی جایی است که می خواهید پول به کجا برسد.” “اکنون نمی تواند آنقدر کوچک باشد … جایی که افرادی باشند که بدو بدوند و بگویند چه اتفاقی می افتد در جایی که واقعاً کار نمی کند.”

تحت فشار اگر او بتواند كمتر از 2 تریلیون دلار حمایت كند ، سناتور دموكرات باب منندز از حزب دموكرات نیوجرسی گفت: “این به میزان تقسیم آن بستگی دارد. این احتمال وجود دارد.”

کینگ همچنین وقتی از او س askedال شد که آیا می تواند کمتر از 2 تریلیون دلار حمایت کند ، بله گفت.

همچنین هنگام بازگشت اعضای مجلس در روز چهارشنبه ، می توانید انتظار داشته باشید كه مجلس دموكرات ها فشار خود را بر پلوسی افزایش دهد. یک دانشجوی تازه وارد ، نماینده حزب دموکرات ، دین فیلیپس از مینه سوتا ، پیش از شکرگذاری به CNN گفت که حمایت وی از سخنران به این بستگی دارد که آیا وی می تواند قبل از پایان سال یک لایحه تشویقی ارائه دهد.

وی گفت: “من باید ببینم که قبض امداد کوید قبل از پایان سال تصویب شده است.” “هیچ اولویت بالاتری وجود ندارد.”

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme