گفتگوهای تشویقی: همه خواهان معامله هستند ، اما مشخص نیست که آیا یک گروه دو حزب اجرا خواهد کرد یا خیرما کاملا آنجا نیستیم ، اما همه چیز در حال حرکت است.

در پشت صحنه چه می گذرد؟ دستیاران رهبری هنوز در تلاشند تا راهی برای خرج کردن پیدا کنند. در همین حال ، گروه دو حزبی – که به گفته مقامات CNN اکنون حدود 10 عضو دارد – روز چهارشنبه مجدداً از طریق زوم دیدار کردند تا بدانند که چگونه یک صفحه 908 میلیارد دلاری را به متن قانون تبدیل کنند. به گفته سناتور جو مانچین ، دموکرات از ویرجینیا غربی ، هدف آماده شدن تا روز دوشنبه است.

اما این آسانسور بسیار سنگین است و به همین دلیل است: این قاب یک صفحه ای بود. این شامل ردیف های برتر برای موقعیت هایی مانند بودجه ایالتی و محلی ، بیمه بیکاری ، برنامه حمایت از حقوق و دستمزد مشاغل کوچک ، حمل و نقل ، تولید واکسن و موارد دیگر بود.

اما آنچه شامل آن نمی شد ، زبان یا حتی طرح کلی نوشتن در مورد چگونگی ساختار بسیاری از این برنامه ها بود. به عنوان مثال چه کسی بودجه ای برای حمل و نقل دریافت می کند؟ چه کسی می داند فقط بودجه ایالتی و محلی می توانند مکالمه را در مورد چگونگی ایجاد کدام ایالت ها با پول بدست بیاورند. و مشکلات نحوه ساخت بیمه مسئولیت بی پایان است. ناگفته نماند ، هرچه این گروه بزرگتر شود ، شما بیشتر مشکلات جدید ، مشکلات جدید حیوانات خانگی و فرصت های بالقوه جدید اتحاد گروه را برای آزمایش معرفی می کنید.

همه اینها به ما یادآوری می کند که اینها چیزهای پیچیده ای است و فقط به این دلیل که مانچین روز چهارشنبه به خبرنگاران گفت که هدف داشتن متن قانونی تا روز دوشنبه به معنای این نیست که این اتفاق بیفتد یا وقتی همه چیز گفته شود گروه دو حزب دست نخورده باقی بماند. و انجام داد

بهترین راه پیش رونده ممکن است ارجاع این مذاکرات به کمیته های مربوطه باشد ، جایی که کارکنان دارای تجربه و مهارت مذاکره لازم برای کاغذ گذاشتن قلم هستند.

چرا Pelosi و Sumer در حمایت از این معامله حاضر شدند؟

آیا تاکنون نام رمپ خاموش را شنیده اید؟ ماه هاست که نانسی پلوسی ، رئیس مجلس نمایندگان در حال مذاکره با وزیر دارایی استیو مانوچین است و قاطع است که خواهان معامله ای نزدیک به 2 تریلیون دلار است. این میزان 1 تریلیون دلار کمتر از ابتدای تابستان بود.

اما پویایی – و به سرعت – پس از انتخابات تغییر کرد. مشخص شده است که دموکراتها حتی در دور دوم انتخابات در گرجستان که قرار است در ژانویه برگزار شود بعید به نظر می رسد که پیروز مجلس سنا باشند و پلوسی در حال اداره یک حزب دموکرات در مجلس است که اعضای خط مقدم بسیار بیشتری از آنچه پیش بینی شده است از دست داده است. . اگر رئیس جمهور منتخب جو بایدن وارد کار شود و شانس تصویب یک دستورالعمل قانونی را در 100 روز اول که شامل موارد دیگری غیر از لایحه محرک است ، داشته باشد ، دموکرات ها باید در صف چیزی بایستند – حتی اگر تعداد کمتری بخواهند. – در اردک لنگ

حتما بخوانید:
آنچه Everybody Must درباره لباس بچگانه

یکی از دموکرات ها به CNN گفت: “نکته ای که من به سخنران گفتم این بود که شما می توانید کارهای زیادی انجام دهید.”

بایدن روز چهارشنبه به آرامی در گفتگو با صاحبان مشاغل کوچک این چارچوب را تصویب کرد و گفت که او سرانجام چیزی پایدارتر می خواهد ، اما “این کمک سریع به بسیاری از امور خواهد بود.”

وقتی با دموکرات های معمولی صحبت می کنید ، آنها می گویند این فقط یک پیش پرداخت است. آنها می توانند و باید کارهای بیشتری انجام دهند ، اما بسیاری از مفاد ذکر شده در این چارچوب تا آوریل ادامه دارد. و همه در Capitol Hill می دانند که در این مرحله ، زندگی ما در متن ویروس کرونا ممکن است بسیار متفاوت باشد. اقتصاد می تواند بهبود یابد و بسیاری از آمریکایی ها ممکن است در آستانه واکسیناسیون قرار بگیرند. اعضا می دانند که حرکت در حال حاضر در اینجا وجود دارد ، سنگی در اواخر دسامبر در حال آمدن است و انتظار برای چند ماه دیگر برای آمریکایی هایی که اکنون نیاز به کمک دارند ویرانگر خواهد بود.

تام مالینوفسکی ، دموکرات از نیوجرسی ، روی قاب گفت: “او اکنون کارهای مهم را انجام می دهد.” “و ما نمی توانیم صبر کنیم تا ماه فوریه.”

جمهوری خواهان کجا هستند؟

میچ مک کانل رهبر اکثریت سنا هنوز در حال اندازه گیری درجه حرارت اعضای خود است و سعی دارد بفهمد آنها در پیشنهاد GOP کوچکتر کجا هستند.

به یاد داشته باشید ، مک کونل صبورترین فرد در واشنگتن است که وقتی می خواهد همه چیز را رها کند. گروه دو حزبی ممکن است در واقع لایحه ای ارائه ندهد و حتی اگر آن را هم ارائه دهد ، در حال حاضر هیچ کس نمی داند که جمهوری خواهان چگونه می توانند از پس آن برآیند. پنهان کاری در مواقعی که اعضا نیاز به دیدن متن قانونگذاری دارند ، اجباری نیست. آنها باید بدانند که این چیز واقعاً چگونه است.

با این اوصاف ، می بینید که برخی از اعضای جمهوری خواه شروع به دیدن چارچوب دوجانبه می کنند یا سعی می کنند ببینند آیا می توانند برای انجام کاری که می توانند پشتیبانی کنند درگیر شوند. اتاق بازرگانی در حمایت از این لایحه شرکت کرده است و انتظار می رود که گروه های دیگر نیز طبق گفته تعدادی از دستیاران از آن پیروی کنند. به عبارت دیگر ، در مدت شش ماه هیچ وقت فرصتی برای تأمل در این زمینه نبوده است كه من اعضای عادی از همه كشورها را مشتاقانه برای انجام معامله می دیدم ، و گروههای خارجی به خوبی می دانند كه ترک كامل دشمن خیر در حال حاضر است. گزینه خوبی نیست

در یک ناهار مجازی برای GOP در روز چهارشنبه ، سناتور GOP کوین کرامر از داکوتای شمالی ، که به سختی میانه رو است ، با همکاران GOP خود مصمم بود که آنها باید پشت قاب بایستند. پیام او؟ آنها می توانند صورتحسابهای فقط GOP را روی زمین بگذارند و همه 52 جمهوریخواه را به دست بیاورند ، اما هرگز به این ترتیب لایحه ای امضا نمی کنند.

حتما بخوانید:
جو بایدن می گوید تعدادی از سناتورهای جمهوری خواه برای تبریک پیروزی وی در انتخابات تماس گرفته اند

وی گفت: “کمترین مخرج مشترک 52 رأی می گیرد ، اما به قانون تبدیل نمی شود.”

کرامر چهارشنبه شب به سی ان ان گفت: “من هنگام ناهار بسیار صریح بودم.” “من مخالف لایحه چریکی یا لایحه جمهوری نیستم ، اما بیشتر علاقه مندم که کار خوبی انجام دهم.”

وقتی CNN از او س askedال کرد که آیا مک کانل می تواند به آنجا برود یا اینکه او را هرگز روی زمین قرار داده است ، وی گفت: “همه ما باید کار را انجام دهیم تا او را متقاعد کنیم.”

وی افزود: “من سرمایه زیادی پس انداز می کنم ، سرمایه زیادی جمع می کنم و سپس آن را صرف چیزهایی می کنم که واقعاً مهم هستند و این یکی از این موارد است.”

یادداشت کوتاه در مورد هزینه ها

ما به نظارت بر وضوح ادامه می دهیم.

به عبارت دیگر ، چیزی کمتر از 9 روز کامل تا 11 دسامبر باقی مانده است ، که به معنای نه روز تا پایان دولت است. به گفته بسیاری از دستیاران ، مذاکرات درباره همه چیز هنوز ادامه دارد و آنها در حال پیشرفت هستند. اما این پیشرفت ممکن است به اندازه کافی سریع نباشد ، بنابراین منتظر اخبار باشید که ممکن است لازم باشد آنها روی یک قطعنامه در حال کار کار کنند – قطعنامه ای که برای دستیابی به آنها برای مدت زمانی سطح فعلی بودجه را ادامه می دهد بهار.

گزینه دیگر؟ آنها می توانند به مدت یک هفته به خودشان یک قطعنامه دائمی بدهند و در omnibus و محرک به پیشرفت خود ادامه دهند.

یادداشتی درباره قانون مجوز دفاع ملی

مرزهای رئیس جمهور اردک لنگ ظاهر می شود.

اصرار دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا در روز سه شنبه برای ریشه کن کردن بند 230 – ماده ای که حمایت گسترده ای از شرکت های اینترنتی برای محتوای ارسال شده یا منتشر شده توسط اشخاص ثالث در سایت های آنها فراهم می کند – با ضمیمه کردن آن به لایحه مهم هزینه های دفاع ، به سرعت رد شد. در Capitol Hill – از جمله توسط جمهوری خواهان.

در حقیقت ، رئیس کمیته خدمات مسلح سنا ، جیم اینهوف ، جمهوریخواه از اوکلاهما ، با ترامپ تماس گرفت و به او گفت که آنها بر اساس قانون مجوز دفاع ملی در این نبرد نمی جنگند. اینهوفه همچنین روشن ساخت که ماده ای که اجازه تغییر نام پایگاه های نظامی را می دهد ، که به نام چهره های کنفدراسیون نامگذاری شده اند ، همچنان پابرجاست.

اکنون ، اگر ترامپ بخواهد NDAA را وتو کند ، به نبرد دیگری احتیاج دارد. کنگره به لغو آرا votes احتیاج دارد. اما در همه زمان هایی که جمهوری خواهان با ترامپ مخالفت نمی کردند ، روشن بود که آنها هیچگونه سخنی در مورد لایحه دو حزب که سیاست های پنتاگون را تعیین می کند ، ندارند.


منبع: thoughts-news.ir