گروه ویژه کرونا ویروس کاخ سفید به ایالات متحده هشدار می دهد: “ما در یک مکان بسیار خطرناک هستیم”گزارش های 29 نوامبر ، که با ایالت ها به اشتراک گذاشته شد و توسط CNN دریافت شد ، گفت: “خطر ابتلا به COVID برای همه آمریکایی ها در بالاترین حد خود است.” آنها ارقام مربوط به لحظات قبلی در همه گیر را برای مقایسه ارائه می دهند.

در این گزارش آمده است: “بروز ملی روزانه COVID پس از روز یادآوری ، اما قبل از تابستان اوج تابستان کمتر از 25000 مورد جدید در روز بود و اکنون بیش از 180،000 مورد جدید در روز بود ؛ بیش از دو برابر”. “ما به دلیل COVID پایه بسیار کم و ظرفیت محدود بیمارستان در مکان بسیار خطرناکی قرار داریم ؛ پرش بیشتر پس از شکرگذاری باعث مراقبت از بیماران مبتلا به COVID و همچنین به طور کلی مراقبت های پزشکی می شود.”

در یک تشدید چشمگیر ، کارگروهی که اغلب در گزارش های هفتگی با مقامات دولتی دعا می کرد اقدامات سختگیرانه تری را برای اتخاذ ، از جمله تعیین ماسک و محدودیت های خوردن در محیط داخلی اتخاذ کند ، از مسئولان بهداشت عمومی خواست تا امور را به دست خود بگیرند.

در این گزارش ها آمده است: “اگر سیاست های ایالتی و محلی نشان دهنده جدی بودن وضعیت فعلی نباشد ، همه مقامات بهداشت عمومی باید مستقیماً به جمعیت ایالت هشدار دهند.”

گزارش ها این توصیه را به مقامات بهداشت عمومی ارائه می دهند: “باید روشن باشد که اگر شما بیش از 65 سال دارید یا از نظر بهداشتی قابل توجه هستید ، نباید به مکان های عمومی محصور شده که کسی به دلیل خطر قریب الوقوع سلامتی شما از آن نقاب زده است ، وارد شوید. باید غذا و دارو تحویل داده شود. “

حتما بخوانید:
آیا می خواهید دیگران را راضی کنید؟

علاوه بر این ، گزارش ها نظرات هماهنگ کننده گروه کاری دکتر دبورا بیرکس را تکرار می کند ، وی که از آمریکایی های مسافرتی می خواست که مانند گویی ویروس دارند رفتار کنند.

“اگر شما زیر 40 سال نیستید ، باید تصور كنید كه در هنگام شكرگذاری اگر در خارج از خانه اصلی خود جمع شده اید به این ویروس آلوده شده اید. به احتمال زیاد هیچ علامتی نخواهید داشت ؛ با این حال برای دیگران خطرناك هستید و باید اگر شما بیش از 65 سال سن دارید یا شرایط پزشکی قابل توجهی دارید و در خارج از خانه اصلی خود جمع شده اید ، در صورت بروز علائم در معرض خطر عفونت جدی COVID هستید ، شما باید فوراً آزمایش شوید ، زیرا بیشتر عوامل درمانی در ابتدای عفونت بهترین عملکرد را دارند. “

این گروه كاری به “بهبود آشكار” در كشورهای اروپایی پس از اینكه این كشورها “تخفیف شدید دولتی و خصوصی اما ادامه تحصیل” را ارائه دادند ، اشاره دارد.

اما گروه کاری گفت: “در بسیاری از مناطق ایالات متحده ، تلاش برای کاهش ناکافی است ، منتهی به انتقال دائمی یا زمان اوج بسیار طولانی – بیش از 7 هفته” ، از همه ایالت ها و شهرستان ها خواست “منحنی را برای حفظ سیستم مراقبت های بهداشتی برای موارد اضطراری COVID و غیر COVID. “


منبع: thoughts-news.ir