گروه ویژه کاخ سفید در مورد ویروس کرونا خواستار “تغییر قابل توجه در رفتار همه آمریکایی ها” است

[ad_1]

در گزارش 22 نوامبر که توسط CNN دریافت شد ، آمده است: “جامعه ای تهاجمی ، سریع و در حال گسترش ، بیش از 2 هزار شهرستان در سراسر کشور در حال گسترش است.”

این گزارش ها استراتژی های تخفیف مانند استفاده از ماسک ، فاصله اجتماعی و محدودیت های غذایی را که در برخی از مناطق این کشور با اروپا کار می کند مقایسه می کنند ، اما هشدار می دهند که تلاش در برخی از مناطق ایالات متحده بی تأثیر است.

“در کشورهایی که تخفیف تهاجمی دارند ، با وجود سرما ، شاهد تأثیر این تخفیف هستیم. همچنین در بسیاری از کشورهای اروپایی که اعمال تخفیف عمومی و خصوصی قوی دارند اما آموزش را حفظ می کنند ، شاهد ثبات هستیم. با این حال ، در بسیاری از مناطق کشور ، تلاش برای تخفیف کافی نیست یا خیلی زود اجرا شده است تا تأثیر قابل توجهی ببیند. ”

این گروه عملیاتی گفت ، این استراتژی های تخفیف به “تغییر قابل توجهی در رفتار همه آمریکایی ها” ، از جمله استفاده از ماسک ، نیاز دارد.

تلاش های آزمایشی بیشتر ، گروه عملیاتی گفت ، “باید با تغییر قابل توجهی در رفتار همه آمریکایی ها ترکیب شود. تهیه ماسک در همه زمان ها در مکان های عمومی ، افزایش فاصله فیزیکی با کاهش قابل توجه ظرفیت در فضاهای داخلی و عمومی و خصوصی ، و اطمینان از اینکه هر آمریکایی خطرات واضح هر گونه تعامل یک خانواده یا دوست در خارج از خانه بلافاصله در خانه و بدون نقاب را درک می کند.

گزارش ها همچنین این ارزیابی تلخ را ارائه می دهند: “همه ایالت ها و همه شهرستانها باید منحنی را حفظ کنند تا یک سیستم بهداشتی برای موارد اضطراری Covid و Covid حفظ شود.”

داکوتای شمالی باز هم ایالتی است که حداقل از اواسط ماه اکتبر بالاترین تعداد موارد جدید در هر 100000 نفر جمعیت را دارد و پس از آن وایومینگ ، داکوتای جنوبی ، مینه سوتا ، آیووا ، نبراسکا ، مونتانا ، ویسکانسین ، یوتا و نیومکزیکو در میان 10 کشور برتر قرار دارند.

در کشورهایی که موارد بیشتری در حال افزایش است ، مانند دلاور ، گروه کاری برخی از اقدامات را توصیه می کند ، از جمله “محدود کردن اتاق ناهار خوری در داخل منزل و محدود کردن یا بسته شدن محل تجمع بدون پوشاندن”. اما ، طبق گزارش ها ، این اقدامات “موفقیت محدودی در جلوگیری از گسترش اجتماعات خصوصی داشته اند” و خواستار پیام های شدیدتر در مورد اجتماعات اجتماعی از جمله پرهیز از گروه های بزرگ و استفاده از ماسک شده اند.

چند روز قبل از روز شکرگذاری ، کارگروه بر این پیام اصرار داشت: “ما باید از کسانی که در خانواده ها و جوامع خود سپاسگزار هستیم ، محافظت کنیم. در هنگام اجتماعات ، استتار داخل خانه را در اطراف اعضای آسیب پذیر خانواده فراهم کنیم.”

گزارش پنسیلوانیا نگران کمبود بیمارستان است.

در گزارش پنسیلوانیا آمده است: “افزایش مداوم انتقال ، به ویژه با توجه به کمبود بیمارستان های محلی و افزایش بیشتر انتظار می رود در تعطیلات آینده ، همچنان نگران کننده باشد. آخرین محدودیت ها قابل توجیه و قابل تحسین است.”

این گروه پس از آنكه كیم رینولدز ، فرماندار جمهوری خواه ، سیاست مبدل سازی را ارائه داد ، این گروه از آیووا ستایش كرد.

“با تشویق گام هایی که استاندار برای کاهش انتقال می گیرد ؛ این اولین هفته است که افزایش موارد کمتر از هفته های گذشته است. بستری های مربوط به عروق در هفته های آینده ادامه می یابد ؛ در منطقه زرد ظرف 4 تا 5 هفته ، مانند ایالت هایی که در جریان جزر و مد تابستان به شدت نرم شدند. “

این گروه کاری همچنین س questionsالاتی را درباره سطح عرضه در بیمارستانهای لوئیزیانا مطرح کرد.

“گزارش های ویژه ویژه بیمارستان ها علائم اولیه کاهش عرضه N95 ، لباس و دستکش را نشان می دهد. لطفاً برای تأیید داده ها با تمام بیمارستان هایی که کمتر از یک هفته گزارش می دهند تماس بگیرید ؛ با دفتر منطقه ای FEMA تماس بگیرید در صورت تأیید این مشکل تأمین ، حمایت کنید “، در گزارش لوئیزیانا آمده است.

علاوه بر این ، این گزارش ها کشورها را ترغیب می کند تا یک طرح آزمون دانشجویی تهیه کنند.

در این گزارش آمده است: “اطمینان حاصل کنید که همه دانشگاههایی که در زمستان برمی گردند به آزمایش هفتگی اجباری کلیه دانشجویان داخل و خارج دانشگاه می پردازند. برنامه ریزی برای این امر باید از هم اکنون آغاز شود”

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme