[ad_1]

در گزارش 22 نوامبر که توسط CNN دریافت شد ، آمده است: “جامعه ای تهاجمی ، سریع و در حال گسترش ، بیش از 2 هزار شهرستان در سراسر کشور در حال گسترش است.”

این گزارش ها استراتژی های تخفیف مانند استفاده از ماسک ، فاصله اجتماعی و محدودیت های غذایی را که در برخی از مناطق این کشور با اروپا کار می کند مقایسه می کنند ، اما هشدار می دهند که تلاش در برخی از مناطق ایالات متحده بی تأثیر است.

“در کشورهایی که تخفیف تهاجمی دارند ، با وجود سرما ، شاهد تأثیر این تخفیف هستیم. همچنین در بسیاری از کشورهای اروپایی که اعمال تخفیف عمومی و خصوصی قوی دارند اما آموزش را حفظ می کنند ، شاهد ثبات هستیم. با این حال ، در بسیاری از مناطق کشور ، تلاش برای تخفیف کافی نیست یا خیلی زود اجرا شده است تا تأثیر قابل توجهی ببیند. ”

این گروه عملیاتی گفت ، این استراتژی های تخفیف به “تغییر قابل توجهی در رفتار همه آمریکایی ها” ، از جمله استفاده از ماسک ، نیاز دارد.

تلاش های آزمایشی بیشتر ، گروه عملیاتی گفت ، “باید با تغییر قابل توجهی در رفتار همه آمریکایی ها ترکیب شود. تهیه ماسک در همه زمان ها در مکان های عمومی ، افزایش فاصله فیزیکی با کاهش قابل توجه ظرفیت در فضاهای داخلی و عمومی و خصوصی ، و اطمینان از اینکه هر آمریکایی خطرات واضح هر گونه تعامل یک خانواده یا دوست در خارج از خانه بلافاصله در خانه و بدون نقاب را درک می کند.

گزارش ها همچنین این ارزیابی تلخ را ارائه می دهند: “همه ایالت ها و همه شهرستانها باید منحنی را حفظ کنند تا یک سیستم بهداشتی برای موارد اضطراری Covid و Covid حفظ شود.”

داکوتای شمالی باز هم ایالتی است که حداقل از اواسط ماه اکتبر بالاترین تعداد موارد جدید در هر 100000 نفر جمعیت را دارد و پس از آن وایومینگ ، داکوتای جنوبی ، مینه سوتا ، آیووا ، نبراسکا ، مونتانا ، ویسکانسین ، یوتا و نیومکزیکو در میان 10 کشور برتر قرار دارند.

در کشورهایی که موارد بیشتری در حال افزایش است ، مانند دلاور ، گروه کاری برخی از اقدامات را توصیه می کند ، از جمله “محدود کردن اتاق ناهار خوری در داخل منزل و محدود کردن یا بسته شدن محل تجمع بدون پوشاندن”. اما ، طبق گزارش ها ، این اقدامات “موفقیت محدودی در جلوگیری از گسترش اجتماعات خصوصی داشته اند” و خواستار پیام های شدیدتر در مورد اجتماعات اجتماعی از جمله پرهیز از گروه های بزرگ و استفاده از ماسک شده اند.

چند روز قبل از روز شکرگذاری ، کارگروه بر این پیام اصرار داشت: “ما باید از کسانی که در خانواده ها و جوامع خود سپاسگزار هستیم ، محافظت کنیم. در هنگام اجتماعات ، استتار داخل خانه را در اطراف اعضای آسیب پذیر خانواده فراهم کنیم.”

گزارش پنسیلوانیا نگران کمبود بیمارستان است.

در گزارش پنسیلوانیا آمده است: “افزایش مداوم انتقال ، به ویژه با توجه به کمبود بیمارستان های محلی و افزایش بیشتر انتظار می رود در تعطیلات آینده ، همچنان نگران کننده باشد. آخرین محدودیت ها قابل توجیه و قابل تحسین است.”

این گروه پس از آنكه كیم رینولدز ، فرماندار جمهوری خواه ، سیاست مبدل سازی را ارائه داد ، این گروه از آیووا ستایش كرد.

“با تشویق گام هایی که استاندار برای کاهش انتقال می گیرد ؛ این اولین هفته است که افزایش موارد کمتر از هفته های گذشته است. بستری های مربوط به عروق در هفته های آینده ادامه می یابد ؛ در منطقه زرد ظرف 4 تا 5 هفته ، مانند ایالت هایی که در جریان جزر و مد تابستان به شدت نرم شدند. “

این گروه کاری همچنین س questionsالاتی را درباره سطح عرضه در بیمارستانهای لوئیزیانا مطرح کرد.

“گزارش های ویژه ویژه بیمارستان ها علائم اولیه کاهش عرضه N95 ، لباس و دستکش را نشان می دهد. لطفاً برای تأیید داده ها با تمام بیمارستان هایی که کمتر از یک هفته گزارش می دهند تماس بگیرید ؛ با دفتر منطقه ای FEMA تماس بگیرید در صورت تأیید این مشکل تأمین ، حمایت کنید “، در گزارش لوئیزیانا آمده است.

علاوه بر این ، این گزارش ها کشورها را ترغیب می کند تا یک طرح آزمون دانشجویی تهیه کنند.

در این گزارش آمده است: “اطمینان حاصل کنید که همه دانشگاههایی که در زمستان برمی گردند به آزمایش هفتگی اجباری کلیه دانشجویان داخل و خارج دانشگاه می پردازند. برنامه ریزی برای این امر باید از هم اکنون آغاز شود”

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir