[ad_1]

ویتمر ، یک دموکرات ، در New Day CNN به تصمیم تکان دهنده سه جمهوری خواه از هیئت مدیره Canvassers در وین کانتی برای جلوگیری از صدور گواهینامه معمول نتایج پاسخ داد ، با استناد به ادعاهای مشکوک به بی نظمی در رای دیترویت. ساعاتی بعد – و پس از یک اعتراض طولانی مدت در صحن علنی – کمیسیون برگشت و به اتفاق آرا نتایج ریاست جمهوری این شهرستان را تأیید کرد.

ویتمر در مصاحبه با Alisyn Camerota از CNN گفت: “این فقط یک ذهن حیرت انگیز بود. این یک وظیفه وزیر است که اعضای هیئت مدیره سوگند یاد کرده اند که آن را رعایت کنند و برای این مدت کوتاه ناخوشایند بود.”

ویتمر از شهروندان و وینتی کانتی که روز سه شنبه برای ابراز ناامیدی از تصمیم اولیه هیئت مدیره سازماندهی و صف کشیده اند ، تمجید کرد.

وی روز چهارشنبه به سی ان ان گفت: “من فکر می کنم آنها واقعاً نتیجه را در اینجا تغییر دادند.”

فرماندار افزود كه “همه انتظارات” او را داشت كه شورای دولت ماجراجویان روند نهایی كردن نتایج را هفته آینده به پایان برساند و “به اراده انتخاب كنندگان احترام گذاشته می شود.”

بایدن با بیش از 148،000 رأی میشیگان را به دست آورد ، پیروزی با عملکرد قدرتمند در وین کانتی ، جایی که وی بیش از 322،000 رأی رئیس جمهور دونالد ترامپ را به دست آورد ، ممکن شد.

اما ترامپ به جای تلاش طولانی برای لغو نتایج از طریق پرونده های قضایی و دانشکده انتخاباتی ، با این فرض که قانونگذاران تحت کنترل GOP در برخی از ایالت ها ممکن است رای دهندگان ترامپ دوست را پیشرفت دهند به جای اینکه پایبند به محبوب رای.

جنا الیس ، یکی از مشاوران حقوقی ترامپ ، سه شنبه شب پرونده را مطرح کرد ، زمانی که گفت که امتناع اولیه از تأیید نتایج باید در را برای “انتخاب قانونگذاران ایالت جمهوری خواه (sic)” باز کند.

با این حال ، ویتمر به CNN گفت که نمی تواند به میشیگان راه یابد زیرا “قانون مشخص است و رای حیرت انگیز بود.”

وی گفت: “ما البته باید با آمادگی برای شیدایی بیشتر وارد این موضوع شویم ، اما در پایان روز ، به اراده مردم احترام گذاشته می شود و جو بایدن برنده میشیگان می شود.”

آنی گایر و مارشال کوهن از CNN در تهیه این گزارش همکاری کردند.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر