کنگره مشغول بررسی شلوغ ترین جلسه اردک لنگ در حافظه است

[ad_1]

بعید است – در این مرحله – اتفاق بیفتد.

لیست تعهدات اجباری در حال حاضر در Capitol Hill طولانی است و این آخرین بخش از جلسه اردک لنگ است. دستیاران دو طرف جمهوری خواه و دموکرات اطمینان دارند که کنگره می تواند در مهلت مقرر 11 دسامبر توافق نامه هزینه را اتخاذ کند تا از تعطیلی جزئی دولت جلوگیری کند ، اما توافق نامه محرک بسیار کم امنیت است. و در بهترین حالت ، دستیاران استدلال می کنند که تمام کنگره می تواند افزودن برخی مقررات تشویقی به لایحه هزینه های در حال حاضر متحرک باشد. حتی این بالابر اصلی است.

علاوه بر این ، در دستور کار است؟ کنگره باید قانون مجوز دفاع ملی را نهایی کند ، یک لایحه گسترده دو حزبی که سیاست دفاعی کشور را مشخص می کند. مخالفت دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا با مقرره ای که اجازه تغییر نام احتمالی پایگاه های نظامی به نام رهبران کنفدراسیون را می دهد ، در حال حاضر از وی مطلع نیست. ترامپ تهدید به وتو کرده است و اگرچه مخالفت وی موضوع جدیدی نیست اما ساعت در حال افزایش است ، بنابراین انتظار دارید این مسابقه تا دو هفته آینده در کانون توجه قرار گیرد.
بله ، حتی وقتی میلیون ها آمریکایی در فصل تعطیلات بیکار می شوند ، حتی اگر ایالات متحده در بیمارستان های ویروس کرونا رکورد بزند ، حتی اگر این همه گیری بخشی از زندگی ما باشد ، ممکن است کنگره نتواند تأمین کند تسکین اضافی

همانطور که روی بلانت ، سناتور جمهوری خواه میسوری ، روز یکشنبه در ایالت اتحادیه به دانا باش ، خبرنگار CNN گفت ، این یک شکست بزرگ از سوی کنگره است.

چند خبر خوب در مورد هزینه کردن

در آخر هفته ، طلبکاران به پیشرفت در زمینه ساختار 12 لایحه اعتبارات که قرار است طی دو هفته آینده توافق شود ، ادامه دادند. اختلاس گران سنا و جمهوری خواه دموکرات هفته گذشته با بستن سطح بودجه برای هر 12 این لایحه به یک نقطه عطف رسیدند. هنوز هم ، این مذاکرات گسترده می تواند به دلیل نبرد برای دیوار مرزی رئیس جمهور ، زبان تأمین بودجه برای سقط جنین و دیگر لحظات ناخوشایند ، گمراه شود.

چه اتفاقی برای محرک افتاد؟

وخیم شدن بیماری همه گیر باعث افزایش دستور کار اقتصادی بایدن می شود

اگر از ماه ژوئیه این مذاکرات را مشاهده کرده اید ، مکان های غلبه بر آنها را می دانید. جمهوری خواهان به روش مشخص تری اعتقاد دارند ، رهبر میراث اکثریت سنا ، میچ مک کانل ، به صراحت اعلام کرد که اکثریت جمهوری خواه وی از لایحه محرک 500 میلیارد دلاری و بیش از 1 تریلیون دلار برخوردار خواهند شد. با این حال ، رهبران دموکرات روشن کرده اند که چیزی نزدیک به 2 تریلیون دلار می خواهند.

این حتی شناسایی موانع اصلی در آنچه که هر دو طرف معتقدند باید تأمین شود ، آغاز نمی شود. آنها برای افزایش مزایای بیکاری ، بیمه مسئولیت و بودجه ایالتی و محلی مایل ها با یکدیگر فاصله دارند. و مذاکرات برای لایحه محرکه مستقل دیگر متوقف شده است. پس از انتخابات ، وزیر دارایی ارشد دولت عالی ، استیو منوچین ، برکنار شد.

و تماس ها – اگر حتی می توانید آنها را چنین صدا کنید – اکنون در بین مدیران اجرایی انجام می شود ، اما در چارچوب آنچه می تواند به حساب هزینه اضافه شود ، اکنون باید قبل از پایان سال جابجا شود.

بهترین فرصت برای معامله ممکن است قبل از انتخابات بوده باشد. ترامپ یکی از آنها را می خواست ، منوچین به بسته 1.8 تریلیون دلاری رسیده بود و دموکرات های حاضر در خط مقدم از رهبران می خواستند که یک توافق انجام دهند ، حتی اگر دور از ایده آل باشد. اما پس از انتخابات ، پویایی تغییر کرد. ترامپ وقت خود را معطوف به نبردهای قانونی خود در سراسر کشور کرد و منوچین از مذاکرات کنار رفت. از آن زمان ، عملا هیچ پیشرفتی در زمینه محرک مشاهده نشده است.

یک چیز را به یاد داشته باشید

مک کانل و نانسی پلوسی ، رئیس مجلس ، برای معامله نشستند. اما کارمندان آنها – با اجازه – ممکن است بتوانند نقاط مشترکی پیدا کنند. به یاد داشته باشید که این مذاکرات تا زمان وجود آنها وجود ندارد. و وقتی همه چیز حرکت می کند ، همیشه توانایی حرکت سریع را دارند.

مناطقی وجود دارد که جمهوری خواهان و دموکرات ها با آن توافق دارند. هر دو طرف می دانند که دور دیگری از برنامه حفاظت از حقوق و دستمزد می تواند به کسب و کارهای کوچک پول تزریق کند که می تواند آنها را برای یک سوم دیگر زنده نگه دارد در حالی که واکسن ویروس کرونا وجود دارد. هر دو طرف می دانند که بودجه بیشتر برای توزیع واکسن مفید خواهد بود. آنها درک می کنند که مزایای بیکاری طولانی مدت برای افرادی که 26 هفته کمک دولتی گذرانده اند ضروری است و همه می دانند که مدارس می توانند از پول بیشتری برای مقابله با بقیه بیماری همه گیر استفاده کنند.

اما کسی باید بنشیند و مذاکره کند. در حال حاضر ، این واقعاً در سطح رهبری اتفاق نمی افتد. اما چند روز آینده را با دقت تماشا کنید. می تواند تغییر کند.

آیا یک باند دو طرفه نمی تواند روز را در اینجا نجات دهد؟

مذاکرات دو جانبه بین اعضای عادی صورت گرفته است ، آنها سعی می کنند راهی برای دستیابی به توافق با یکدیگر و آوردن برخی ایده ها به رهبری ببینند. گفتگوها دور از دسترس نیستند ، اما به گفته دستیاران ، حدود هشت تا 10 عضو شامل سناتور جمهوری خواه میت رامنی از یوتا و سناتور دموکرات کریس کوونز از دلاور هستند. این گفتگوها رسمی نیستند ، اما نشانه این است که اعضا می خواهند قبل از پایان سال کاری انجام دهند.

چه چیزی درز می کند

یادآوری مقیاس عظیم که در پایان سال با آن روبرو هستیم بسیار مهم است. وقتی قانون CARE در بهار نوشته شد ، اکثر اعضا آماده یک بیماری همه گیر نبودند که پس از کریسمس به خوبی خشمگین شود. و حتی کسانی که امیدوار بودند قوانین بیشتری برای اطمینان از حمایت از آمریکایی ها وضع شود.

این اتفاق نیفتاده است و بسیاری از برنامه های قانون مراقبت از قبل منقضی شده اند. برخی از آنها ، مانند توقف فدرال در اخراج و مکث در وام های دانشجویی ، می توانند با اقدامات اجرایی مجدداً تمدید شوند. اما برخی دیگر – مثلاً چند هفته برای بیکاری را می توانند طولانی کنند – هزینه دارند و این برنامه ها به کنگره نیاز دارند.

تاریخ های کلیدی

11 دسامبر: بودجه دولت نیمه شب منقضی می شود.

31 دسامبر: آ تعدادی از مفاد قانون خانواده ، قانون مراقبت و اجرا که رئیس جمهور هنگام غروب آفتاب در پاییز امضا کرد ، از جمله:

 • زمانبندی مجدد پرداخت وام های دانشجویی
 • توقف فدرال در مورد مهاجرت (اگرچه برخی از کشورها خودشان را معرفی کرده اند)
 • گسترش بیمه بیکاری شامل کارگران
 • افزایش تعداد هفته های آمریکایی ها می تواند از 26 به 39 بیکار باشد
 • صبر در رهن برخی از خانه های تک خانواده
 • چشم پوشی از مجازات های افراد معلول که زودتر از 401 (k) خود وام می گیرند
 • مرخصی خانوادگی و کاری طولانی برای آمریکایی ها که با اثرات ویروس کرونا برخورد می کنند
 • 150 میلیارد دلار بودجه فدرال برای دولت های ایالتی و محلی باید تا پایان دسامبر توزیع شود وگرنه پول باید به فدرال بازگردانده شود

این لیست شامل برنامه هایی نیست که قبلاً منقضی شده اند یا می توانند برای کمک به جنگ آمریكایی ها بهبود یابند كه شامل موارد زیر است:

 • دور دیگری از برنامه حمایت از حقوق و دستمزد
 • دور دیگری از بررسی های تشویقی
 • مزایای بیکاری فدرال
 • پول توزیع واکسن

صحبت از پول واکسن است

این به شما یادآوری می کند که قانون CARE بیشتر پول تولید واکسن را بر تولید و توسعه و نه توزیع متمرکز کرده است. اکنون که این کشور در آستانه آغاز روند واکسیناسیون آمریکایی است ، نگرانی های جدی در مورد اینکه آیا بودجه کافی برای آموزش آمریکایی ها و اطمینان از اینکه آنها می توانند واکسن را آماده کنند ، وجود دارد ، وجود دارد. از اوایل پاییز ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری رابرت ردفیلد به کنگره گفت که برای انجام کار به 5 تا 6 میلیارد دلار نیاز دارند. در گفتگو با وزارت بهداشت و خدمات بشردوستانه و دستیاران کنگره ، میزان کنونی بودجه فدرال صدها میلیون نفر است. HHS گفت که این مقدار زیادی خواهد بود ، اما انجمن ملی ، که نمایندگی ادارات بهداشتی در سراسر کشور است ، از کنگره بیش از 8 میلیارد دلار درخواست کرده است تا اطمینان حاصل کند که پول مورد نیاز را دارند.

دستیارانی که با آنها صحبت کردم تأکید کردند که از بین تمام مواردی که می توان به حساب هزینه اضافه کرد ، تأمین بودجه برای توزیع واکسن ها یک اولویت مهم است.

رئیس جمهور کجاست؟

ترامپ اخیراً در مورد این لایحه کمی حواس پرت شده است ، اما منابع نزدیک به کاخ سفید می گویند اطمینان دارند ترامپ لایحه ای را امضا می کند که برای چند هفته از دولت تأمین می شود. هنوز هم ارزش دارد که نبردهای مربوط به دیوار مرزی را در لایحه اعتبارات کمیته امنیت ملی و همچنین سایر موارد مشترک سقط جنین که همیشه بوجود می آیند ، تماشا کنید. در تعطیلات آخر هفته ، ترامپ در توئیتی نوشت كه معتقد است كنگره باید در مورد رستوران ها عمل كند ، كه از اولین نشانه های بحران اقتصادی این كشور پس از انتخابات است.

وی گفت: “تجارت رستوران كاملاً نابود شده است. كنگره باید افزایش یابد و كمك كند. زمان مهم است!”

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme