کرم مرطوب کننده – خرید و قیمت انواع کرم نرم کننده و آبرسان صورت

علاوه بر آب و هوا عواملی همچون استفاده از شویندهها و صابونهای نامناسب میتواند نقش مهمی در خشکی پوست ایفا کند. این سد دفاعی مانع نفوذ اکثر مواد مؤثره دارویی و کازمتیک به داخل گردیده و در نتیجه اکثر مواد به کار گرفته شده بر روی پوست اعم از کرم، لوسیون، پماد و یا غیره تنها اثرات خود را در سطح پوست ایفا نموده و توان نفوذ به لایه های پایین تر را ندارند.

بر همین اساس لازم است تا افراد مراقبتهای لازم را از پوست خود انجام دهند. در پاسخ به این سوال باید گفت یکی از مواقعی که حتما باید از کرم مرطوب کننده بر روی پوست استفاده کرد پس از استحمام است. یکی از سوالاتی که همواره برای کاربران مطرح میشود این است که چه زمانی باید از کرمهای مرطوب کننده استفاده کرد تا بیشترین بازدهی را بر روی پوست داشته باشند. روزانه حداقل 2 بار صورت خود را با آب و صابون ملایم بشویید اما دقت کنید که تعداد شستشو ها زیاد نشود و از صابون یا ژل مرطوب کننده پوست قوی استفاده نکنید.بهتر است با آب ولرم دوش بگیرید نه با آب داغ!

به همین علت است که پس از هر بار شستشوی صورت استفاده از یک کرم مرطوب کننده و آبرسان مناسب پیشنهاد میشود. یک کرم معمولی و یک بار استفاده از آن در روز برای شما کافی است و دیگر نیاز نیست پول خود را صرف لاینهای گران درمانی کنید. قبل از خرید بهترین کرم مرطوب کننده و آبرسان، باید نوع پوست خود را بشناسید تا بتوانید محصولی مناسب را انتخاب کنید. سوراو بهعنوان سایت خرید محصولات پوستی، انواع مرطوب کننده را با عملکرد و قیمت متنوع و ضمانت اصالت کالا در اختیار شما قرار میدهد.

حتما بخوانید:
کارتن اسباب کشی - تحویل فوری - پرداخت درب منزل - 09106682342

بنابراین قادر خواهید بود تا بهترین مرطوب کننده را با توجه به نوع و نیاز پوست کرم ضد چروک مرطوب کننده خود انتخاب کنید. به برند و کیفیت محصول که در حال خریداری آن هستید دقت داشته باشید و از برند های خریداری کنید که کیفیت ثابت شدهای را دارا میباشند. قدرت نرم کنندگی و مرطوب کنندگی بالایی داشته، به آسانی در پوست نفوذ می کند، در کاهش لک های پیری و التیام آفتاب سوختگی و زخم موثر است، بهترین ماسک جهت رفع چین و چروک صورت و جلوگیری از پیدایش آن است و خشکی و خارش ناشی از پسوریازیس و اگزما را از بین می برد.