کاندیداهای دادگستری کل کالیفرنیا ، خاویر بتزرا ، برای خدمات بهداشتی و اجتماعیدر این هفته ، سمت منشی HHS باعث ایجاد دسیسه و سردرگمی شد و میشل لوسیان گریشام ، فرماندار نیومکزیکو و جینا رایموندو ، فرماندار رود آیلند ، نامزد شدند. رایموندو گفته است که او دیگر نامزد نیست و وضعیت لودجان گریشام نامشخص است.

اما روز جمعه ، افراد نزدیک به این موضوع گفتند که بکرا “رقیب علاقه” برای این پست شده است. وی همچنین بهترین کاندیدای وکیل اصلی است.

از جنیفر گرانهلم ، فرماندار سابق میشیگان نیز بعنوان گزینه بالقوه برای مدیریت خدمات بهداشتی و بشردوستانه نام برده شد ، اما منابع گفتند که وی برای پستهای دیگر تحت نظارت است.

یک کارمند دوره گذار از اظهار نظر در این باره خودداری کرد.

خبر ظاهر بکرا در حالی منتشر می شود که بایدن برای عمل به وعده خود برای ساخت کابینه متنوع با فشار فزاینده ای روبرو می شود. حزب اسپانیایی در كنگره گفته است كه می خواهد لودجان گریشام دبیر HHS بایدن باشد و از بایدن می خواهد كه بكرا یا رئیس كمیته ملی دموكرات را به عنوان دادستان كل انتخاب كند. اعضای گروه پارلمانی روز پنجشنبه از جلسه ای با رهبران تیم انتقالی بایدن در مورد نحوه برخورد آنها با لوكان گریشام در روند انتخاب كابینه ابراز ناامیدی كردند.

سخنگوی کاخ سفید ورودی ، اوایل روز جمعه گفت که تیم انتقال اعضای اصلی تیم بهداشتی رئیس جمهور منتخب را اوایل هفته آینده اعلام خواهد کرد.

پسکی گفت: “در مورد رئیس جمهور منتخب و تیم رئیس جمهور منتخب در اوایل هفته آینده و تیم سلامت آنها در اوایل هفته آینده اطلاعات بیشتری خواهید شنید – و من می خواهم دوباره تکرار کنم که تعداد بیشتری از آنها پس از آن وجود خواهد داشت.”

CNN روز پنجشنبه گزارش داد که انتظار می رود جفری زینتس به عنوان هماهنگ کننده ویروس کرونا در کاخ سفید انتخاب شود. Zients ، بهترین مشاور اقتصادی رئیس جمهور باراک اوباما و رئیس مشترک تیم انتقال بایدن ، احیای وب سایت اشتراک Obamacare ، Healthcare.gov است که بلافاصله پس از راه اندازی آن در سال 2013 دچار مشکل شد و خراب شد.
بایدن روز پنجشنبه در مصاحبه ای با جیک تاپر از CNN گفت که وی از دکتر آنتونی فاوسی خواسته است تا در سمت خود به عنوان مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی باقی بماند و به عنوان مشاور ارشد پزشکی در دولت وی خدمت کند.
حتما بخوانید:
کفپوش گرانولی رولی


منبع: thoughts-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید