کانادا به ترامپ: شما نمی توانید داروهای تجویز شده ما را مصرف کنید

[ad_1]

وزیر بهداشت کانادا پتی هایدو روز جمعه اقدامات جدیدی را برای محافظت از عرضه داروی این کشور در برابر واردات فله اعلام کرد که می تواند کمبود دارو را بدتر کند. در صورت ایجاد یا تشدید کمبود ، توزیع برخی داروها در خارج از کانادا را ممنوع می کند.

هایدو گفت: “سیستم مراقبت های بهداشتی ما نمادی از هویت ملی ما است و ما مصمم هستیم که از آن محافظت کنیم.” “اقداماتی که امروز انجام می دهیم به محافظت از دسترسی کانادایی ها به داروهایی که به آنها اعتماد می کنند کمک خواهد کرد.”

واردات دارو از خارج از کشور ، به ویژه کانادا ، در قلب برنامه کاهش قیمت ترامپ ، اولویت اصلی مبارزات انتخاباتی و اولین دوره ریاست جمهوری قرار دارد. پس از آنکه رئیس جمهور در ماه جولای دستور اجرایی را صادر کرد و خواستار مجاز بودن چنین وارداتی شد ، وزارت بهداشت و خدمات اجتماعی در اواخر سپتامبر قانون نهایی را صادر كرد و مسیری را برای ایالت ها و برخی نهادهای دیگر برای تنظیم برنامه های واردات دارو تنظیم كرد.

رئیس جمهور منتخب جو بایدن نیز ابراز علاقه کرده است که به کاربران اجازه دهد مواد مخدر از کشورهای دیگر وارد کنند ، زیرا دولت فدرال آنها را بی خطر می داند.

هفته گذشته ، فلوریدا اولین ایالتی بود که پیشنهادی را برای واردات یک آژانس فدرال برای ایجاد چنین برنامه ای تحت قانون جدید صادر شده ارائه داد. این طرح خواستار واردات اولیه چندین دسته دارو از جمله داروهای نگهدارنده برای کمک به کسانی است که از نظر سلامتی مزمن هستند مانند آسم ، دیابت و HIV / AIDS. چندین ایالت دیگر از جمله ورمونت ، کلرادو ، نیومکزیکو و ماین نیز قوانینی را برای تعقیب مصوبات واردات فدرال تصویب کرده اند.

در پاسخ به حرکت رو به رشد هفته گذشته ، سه گروه در صنعت داروسازی با طرح شکایت واردات ، اظهار داشتند که این تلاش ها سلامت آمریکا را به خطر می اندازد و نمی تواند قیمت ها را کاهش دهد.

“قانون نهایی نتواند نگرانی های مربوط به ایمنی واردات را که برای تقریباً دو دهه توسط دبیران حزب قبلی HHS بیان شده بود ، برطرف کند ، یا نشان دهد که این پیشنهاد منجر به پس انداز – هر چند قابل توجه – در هزینه های مصرف کنندگان آمریکایی “، گفت: جیمز استنسل ، مشاور ارشد PhRMA ، گروه اصلی لابی صنعت.

کارشناسان سیاست بهداشت همچنین تأثیر واردات دارو از کانادا را زیر سوال برده اند – جایی که یک نهاد مستقل تاسیس شده توسط پارلمان تضمین می کند که قیمت داروهای مارک بیش از حد نیست. حتی الکس هازارد ، دبیر HHS ، قبل از تغییر لحن خود ، آن را “ترفندی” خواند.

در هفته گذشته ، وزارت بهداشت کانادا اعلام کرد که بارها اعلام کرده است که قانون ایالات متحده برای کاهش قیمت ها در آمریکا کار زیادی نمی کند ، زیرا کانادا فقط 2٪ از فروش دارویی در سراسر جهان را تشکیل می دهد ، در حالی که ایالات متحده 44٪ از فروش را نشان می دهد.

انجمن داروسازان کانادا هشدار داده است که این کشور در حال حاضر از کمبود دارو رنج می برد که در طی شیوع ویروس کرونا بیشتر شده است. سال گذشته ، چند روز قبل از اینکه برنی سندرز ، نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری وقت ، با بیماران دیابتی به دنبال انسولین ارزان تر به شمال برود ، ائتلافی از 15 متخصص پزشکی کانادایی و گروه های بیمار دولت را تحت فشار قرار دادند تا از داروهای کشور محافظت کند.
اگرچه او تنها چند هفته از کارش باقی مانده است ، دولت ترامپ اخیراً اقدامات متعددی را با هدف کاهش قیمت دارو تصویب کرده است. در اوایل این ماه ، او دو قانون متناقض را کشف کرد که بلافاصله تهدیدهای قانونی صنعت دارو را برانگیخت.
یکی باعث می شود که مدیکر برای برخی از داروهای تجویز شده گران قیمت همان قیمت سایر کشورهای پیشرفته را بپردازد ، “قیمت مطلوب ترین کشور”.

مورد دیگر به طور موثر تولیدکنندگان دارو را از دادن تخفیف به مدیران داروخانه ها و بیمه ها منع می کند – یک تغییر اساسی در نحوه ارزیابی و پرداخت بسیاری از داروها در Medicare و Medicaid. در عوض ، شرکت های دارویی تشویق می شوند که تخفیفات را مستقیماً به بیماران داروسازی اختصاص دهند.

دولت سال گذشته پس از مشخص شدن افزایش هزینه های مربوط به افراد مسن و دولت فدرال ، از این قانون کناره گیری کرد.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme