[ad_1]

بایدن به جیک تاپر از CNN گفت: “ببینید ، حتی یک تصمیم من برای کارمندان یا نحوه عمل اتخاذ نکرده ام که ابتدا با کامالا در مورد آن بحث نکرده باشم.”

هریس با لبخند پاسخ داد: “این درست است” و در اولین مصاحبه مشترک این دو از بعد از انتخاب ، سرش را تکان داد.
بایدن و هریس در جریان مناظره اولیه در سال 2019 ، هنگامی که او با نبرد چندین دهه او علیه اتوبوس جدا سازی مدارس روبرو شد ، با یکدیگر تبادل نظر تنش آمیزی داشتند. او بر اساس تجربه شخصی خود با اتوبوسی که بایدن را بطور واضح آماده نکرد و او را در خط دفاع قرار داد حمله تندی را آغاز کرد.

اما هنگامی که بایدن بهار گذشته نامزدی دموکرات ها را انتخاب کرد و زمان انتخاب شریک زندگی بود ، قابل بخشش بود. با انتخاب هریس بایدن ، سناتور کالیفرنیا به عنوان اولین زن ، اولین زن سیاه پوست و اولین فرد از نژاد آسیای جنوبی که به عنوان معاون رئیس جمهور انتخاب می شود ، در تاریخ ثبت می شود.

بایدن گفت: “اول از همه ، من می فهمم که چگونه بعضی اوقات کمپین ها ممکن است کمی از مسیر خارج شوند. و همانطور که به او گفتم ، شما می دانید ، زیرا شما این س askedال را پرسیدید ، من آزرده نمی شوم.”

اختصاصی CNN: بایدن می گوید که از آمریکایی ها می خواهد در 100 روز اول انجام وظیفه خود ماسک بزنند

رئیس جمهور تازه انتخاب شده به تاپر گفت که هیچ تعجبی وجود ندارد که با هم کار کنند ، “زیرا ما قبلاً در مورد آن بحث کردیم.” وی گفت که او و هریس در مورد دیدگاه های خود در مورد سیاست خارجی ، سیاست داخلی و اطلاعات به طور طولانی بحث کرده اند و تجربیات وی را در کار کمیته اطلاعات سنا ستودند.

بایدن گفت که او و هریس “دلسوز فلسفه مدیریت ما هستند و از چگونگی برخورد با این مواردی که با آنها روبرو هستیم دلسوز هستند.” وی گفت که درست همانطور که او و رئیس جمهور باراک اوباما با یکدیگر اختلاف نظر داشتند ، او و هریس در مورد خصوصیات خود در مورد خصوصی صحبت کردند.

هریس گفت که او و بایدن فهمیده اند که قبل از تصمیم بزرگ ، او آخرین نفری است که در اتاق صحبت می کند. بایدن اغلب در مورد همان دركی كه با اوباما داشت صحبت می كند.

“ما در این روند شرکای کاملی هستیم. و من به شما خواهم گفت که رئیس جمهور منتخب از همان روز اولی که از من خواست در بلیط به او بپیوندم ، برای من کاملاً واضح بود که او می خواهد من اولین و آخرین باشم هریس گفت: “بنابراین در مورد هر موضوعی که مردم آمریکا را تحت تأثیر قرار دهد ، من یک شریک کامل رئیس جمهور منتخب و رئیس جمهور خواهم بود و اولویت های ما هرچه باشند ، برای حمایت و پشتیبانی از مردم آمریکا در آنجا خواهم بود.”

بایدن در مورد طیف وسیعی از مسائل فوری که دولت وی در حال آماده سازی برای حل آنها در روز اول است صحبت کرد و از همکاری مشترک با هریس صحبت کرد که در آن مسئولیت ها تقسیم می شود.

بایدن به هریس گفت: “ضروری ترین نیازها هرچه باشد ، من نمی توانم از آنها مراقبت كنم ، مطمئنم كه به او روی خواهم آورد.”

وی ادامه داد: “نه اینکه باراک گفت:” خوب ، تو می دانی جو ، ما انگیزه ای خواهیم داشت و من می خواهم با آن کنار بیایی. ” این بود: “ما باید این انگیزه را بدست آوریم ، من روی آن کار می کنم. ببین جو ، تو آن را می گیری. خوب؟ این همان کاری است که من می خواهم انجام دهی.” “

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر