کالج انتخابی: آنچه در حال حاضر و روز افتتاحیه اتفاق می افتد


آنها از نظر فنی به 538 رأی دهنده رأی دادند ، كه طبق سیستمی كه قانون اساسی تعیین كرده است ، پس از شمارش و اعتبارسنجی كل آرا respective در ایالت های مربوطه ملاقات می كنند و به رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور رأی می دهند.

به این رأی دهندگان در مجموع کالج انتخاباتی گفته می شود و آرا their آنها سپس به رئیس مجلس سنا ارسال می شود که پس از سال جدید آنها را در یک جلسه عمومی کنگره شمارش می کند. (در اینجا اطلاعات تازه کننده ای در این مورد وجود دارد.)

آمریکایی ها این روند را از انتخابات 1800 که در ابتدا منجر به برابری در کالج انتخاباتی شد ، کامل کردند. مجلس نمایندگان رئیس جمهور توماس جفرسون را به رئیس جمهور داد و اولین انتخابات مورد رقابت منجر به اصلاحیه 12 شد که روند کالج انتخاباتی را تغییر داد.

بعداً ، در سال 1824 ، جان کوینسی آدامز به کاخ سفید رسید ، اگرچه او نه رأی مردم و نه اکثریت را در کالج انتخاباتی کسب کرد.

در سال 1876 ، نتایج در چندین ایالت جنوبی مورد مناقشه قرار گرفت و عدم کسب نتایج مشخص از سوی کالج انتخاباتی منجر به معامله ای در مجلس شد که به رادرفورد بی هیز صلاحیت ریاست جمهوری را داد ، اگرچه وی نه دانشکده انتخابات و نه رای مردم را به دست آورد. این امر سرانجام باعث ایجاد قانون سرشماری انتخابات در سال 1887 شد ، که هنوز هم ادامه دارد.

کل جدول زمانی در زیر است.

حتما بخوانید:
بازی آنلاین آرایش و مدل لباس السا فروزن - دخترانه فلش


منبع: thoughts-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید