[ad_1]

مقیاس نشانه ای است که عدم پذیرش رئیس جمهور دونالد ترامپ از به رسمیت شناختن انتخابات و مانع کاخ سفید در حال انجام است که حتی افراد دولت را ناامید می کند. اداره خدمات عمومی هنوز پیروزی بایدن را تشخیص نداده و انتقال رسمی را آغاز کرده است. در نتیجه ، بایدن و تیمش بدون دسترسی به تماس با آژانس های فدرال ، بودجه برای سرعت بخشیدن به استخدام دولت در دولت جدید و دسترسی به جلسات جاسوسی اطلاعاتی مخفی ، از دسترس خارج شدند.

یک مقام سابق ترامپ به CNN گفت که آنها تلاش های گسترده را تحمیل بدهی به کشور به دلایل چریکی می دانند. این منابع گفتند که مذاکرات به جزئیات توجیهات رسمی که به عنوان بخشی از انتقال تحریم شده رسمی برگزار خواهد شد ، نیستند ، اما حداقل می توانند به اعضای ورودی گذار بایدن در درک موضوعاتی که ممکن است لازم باشد پرداخته شود ، کمک کنند. کنار آمدن با مسئولیت

یکی دیگر از مقامات سابق کاخ سفید که چند ماه پیش دولت را ترک کرد گفت که شخصاً برای شخصی که انتظار داشت به دولت بایدن برود در نقشی مشابه با وی نامه ای ایمیل کرده و پیشنهاد کمک کرده است.

یک مقام فعلی دولت روز چهارشنبه به CNN تأیید کرد که ارتباط غیررسمی از طرف دولت ترامپ با تیم بایدن وجود دارد. این مقام مسئول گفت: “هیچ مشکلی برای ما دشوار نیست.” “فقط یک پیشنهاد برای کمک به ما. آنها می دانند منظور ما چیست و چه چیزی را می توانیم یا نمی توانیم انجام دهیم یا بگوییم.”

& # 39؛  این وضعیت وحشتناکی است & # 39؛  درون تصمیم دیوان سالار دولت برای به تعویق انداختن انتقال

این مقام گفت که تاکنون هیچ گونه گفتگوی مهمی منجر نشده است.

مشاور عالی بایدن دامنه دولت را تأیید کرد ، اما از اظهار نظر در این باره خودداری کرد. یک دستیار جداگانه به بایدن گفت که این کمک ارزش گذاری شده است و در چندین مورد ، افزایش روابط موجود در مناطق خاص است ، اما اشاره کرد که به اندازه انتقال سنتی قدرت قوی نیست.

کیت بدینگ فیلد ، معاون مدیر ستاد انتخاباتی و مشاور انتقال بایدن ، به CNN گفت: “این به بیش از کارمندان سابق نیاز دارد که برای اطمینان از انتقال روان قدرت پیش روند و مفید باشند.” “GSA باید از قانون پیروی کند و نتایج انتخابات را تعیین کند تا آمریکایی ها دستی صاف و موثر بین دولت ها بدست آورند.”

ادامه به دیوار سنگی

بیش از یک هفته است که CNN و سایر سازمان های خبری انتخابات ریاست جمهوری برای بایدن را اعلام کرده اند. از آن زمان ، پرونده های قضایی ترامپ که به چالش کشیدن نتیجه برخی از کشورها بود ، بارها و بارها از دادگاه خارج شده است.
مرتبط: نتایج انتخابات ریاست جمهوری زنده CNN
با این حال ، حداقل به کارمندان حداقل یک آژانس فدرال هنوز اخطار داده می شود که با هیچ کس در تیم بایدن صحبت نکنند

مقامات بهداشتی و بشردوستانه روز چهارشنبه مطلع شدند كه اگر هر یك از اعضای تیم رئیس جمهور منتخب جو بایدن با آنها تماس بگیرد ، وی با آنها ارتباط برقرار نخواهد كرد و به گفته یك مقام دولتی ، باید معاون جراح عمومی را برای برقراری ارتباط مطلع كند.

وزیر امور خارجه الکس هازارد روز چهارشنبه در یک جلسه توجیهی گفت که تا زمانی که دولت خدمات عمومی تصمیم نگیرد که بایدن رئیس جمهور منتخب باشد ، مسئولان با تیم انتقالی بایدن کار نخواهند کرد ، تصمیمی که منصوب ترامپ گرفته است.

هازارد گفت: “ما كاملاً روشن كرديم كه وقتي GSA تصميم مي گيرد ، انتقال و برنامه ريزي حرفه اي كاملاً مشتركي را ارائه خواهيم داد.” “ما از این رهنمودها پیروی می کنیم. ما هنوز واکسن ها و روش های درمانی اختراع نکرده ایم و داده ها را از آزمایشات بالینی دریافت نکرده ایم و زندگی را در اینجا نجات داده ایم. این همان تمرکز ماست که ما با تلاش خود به جلو حرکت می کنیم.”

اگرچه مشخص نیست که دستورالعمل ها در این بخش چقدر گسترده هستند ، اما این دستورالعمل تأکید می کند که دولت برای جلوگیری از انتقال بایدن به انتقال مهم فعالیت های انرژی ، از جمله مسائل همه گیر ویروس کرونا ، طول خواهد کشید.

محدوده کارمندان سابق ماتیس

یکی دیگر از مقامات سابق ایالات متحده درگیر در انتقال اخیر گفت که اگرچه مجازات رسمی GSA مهم است ، اما برخی از آژانس ها از نظر آنچه می توانند با اعضای انتقال به اشتراک بگذارند محدود هستند ، حتی به برکت GSA. برخی اطلاعات در وزارت دادگستری و آژانسهای اطلاعاتی وجود دارد که باید منتظر بمانند تا اعضای آینده دولت خود را معرفی کند و آنها مجوزهای لازم را دریافت کنند.

اما تأخیر در GSA روند دریافت این مجوزها را کند می کند. با این وجود بسیاری از اعضای انتقال بایدن با حفظ مجوزهای امنیتی در دولت اوباما خدمت کردند.

پیش از این ، CNN گزارش داده بود که برخی از تیم انتقالی بایدن در حال تماس با کارمندان سابق پنتاگون هستند که برای جیم ماتیس وزیر دفاع سابق کار می کردند.

این منابع گفتند که این گفتگوها نتیجه عدم توانایی تماس با مقامات فعلی پنتاگون در آن زمان است. و آنها تلاشی برای ایجاد درک تیم انتقال از آنچه در این بخش طی چهار سال گذشته اتفاق افتاده است. یکی از کارمندان سابق توضیح می دهد که مراجعه به کارمندان سابق “بهترین چیز بعدی” است.

“تغییر خوب سرعت”

یک مقام کاخ سفید جداگانه از درام کلی که همچنان به بال غرب می پردازد انتقاد کرده است ، حتی با پایان یافتن دولت. این مرد به CNN گفت كه دولت بایدن “تغییر سرعت خوبی” برای مقایسه خواهد بود.

یک مقام ارشد کاخ سفید نیز با گفتن سی.ان.ان.

این مرد به سی ان ان گفت: “من مشتاقانه منتظر رفتن از اینجا هستم.”

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر