[ad_1]

در نامه ای ، والتر شاوب ، ناظر سابق دولت فدرال ، ریچارد پینتر ، وكیل رئیس اخلاق در دولت رئیس جمهور جورج دبلیو بوش ، و كلر فینكلشتاین ، مدیر مركز اخلاق و مدیریت در دانشگاه پنسیلوانیا لو ، از كمسیون خواستند درخواست تجدیدنظر سال گذشته گراهام را بررسی كند. یک هفته با براد رافنسپرگر وزیر خارجه جورجیا و اینکه آیا گراهام “پیشنهاد کرد” رافنسپرگر “حق رای دهندگان گرجی را با عدم شمارش آرا cast قانونی برای ریاست جمهوری محروم کند.”

آنها همچنین از کمیسیون خواستند بررسی کند که آیا گراهام “کسی را با تحقیق سنا در مورد انتخابات گرجستان تهدید کرده است”.

شورای سنا به شکایات “تقریباً از هر منبع” طبق دستورالعمل های خود رسیدگی می کند ، اما اینکه آیا از گراهام تحقیق خواهد کرد ، مطمئن نیست. این هیئت ، که به طور مساوی بین سه دموکرات و سه جمهوریخواه تقسیم شده است ، به طور مخفیانه عمل می کند و اغلب چیزی کمتر از سیلی به مچ برای هشدار در مورد نقض سناتور ارائه می دهد.

گراهام روز چهارشنبه به CNN گفت “نه ، به هیچ وجه” وقتی از او س ifال شد که آیا نگران مواجه شدن با هرگونه تحقیقات اخلاقی است.

گراهام در پایتخت گفت: “من به خاطر همه چیز مقصر شناخته می شوم ، فقط خودم را حفظ خواهم کرد.” “من با وزیر امور خارجه تماس گرفتم تا بفهمد چگونه امضای خود را بررسی می کنید و از چه پایگاه داده ای استفاده می کنید ، زیرا فکر می کنم مهم است که اگر قرار است از طریق پست رای بدهیم ، این کار را درست انجام دهیم.”

سخنگوی گفت ، ممیزی گرجستان قرار است روز چهارشنبه پایان یابد و پیروزی بایدن را تأیید کند

گراهام ، رئیس کمیته دادگستری سنا و بهترین متحد ترامپ ، هیچ نظارتی بر موضوعات انتخاباتی که تحت صلاحیت کمیته قوانین سنا هستند ، ندارد و به دلیل دخالت در روند دموکراتیک با انتقاداتی روبرو است.

اما او از درخواست خود به رافنسپرگر ، كه در حال حاضر سرشماری در جورجیا را بر عهده دارد ، دفاع كرد و گفت كه وی همچنین در مورد روش های رای گیری در آریزونا و نوادا ، دو ایالت دیگر كه جو بایدن برنده شده است ، تحقیق كرده است. گراهام می گوید که او علاقه مند به محافظت از صداقت رای گیری غیابی و تعیین صفر برای تطبیق امضا است ، اگرچه هیچ مدرکی مبنی بر تقلب گسترده رای دهندگان وجود ندارد.

گراهام به کشورهایی که ترامپ پیروز شد نگاه نکرد. گراهام روز چهارشنبه در پاسخ به این س whyال که چرا اینگونه نیست ، “زیرا آنها مورد بحث نیستند. منظور من این است که ما به ایالاتی که رقابت وجود دارد نگاه می کنیم. من به ایالت هایی که وی در آن از دست داده است نگاه نمی کنم. من به ایالت هایی که یک چالش وجود دارد نگاه می کنم.

کوین بیشاپ سخنگوی گراهام نیز شکایت اخلاقی را رد کرد و خاطرنشان کرد که پینتر و شاوب “منتقدان طولانی مدت ، مکرر و جدی سناتور گراهام بودند.”

در این نامه ، سه کارشناس اخلاق و منتقدان ترامپ نوشتند که اگر این اتهامات درست باشد ، رفتار گراهام “سو abuse استفاده از مقام” و “موقعیت ناشایست سناتور” بوده و استدلال می کنند که کمیته اخلاق به ریاست سناتور جمهوری خواه در جیمز لنكفورد و اوكلاما سناتور دلاور كریس كونز از دلاور باید “به دنبال مجازات مناسب یا سایر روش های درمانی مناسب باشند.”

آنها نوشتند: “رئیس کمیته دادگستری سنا باید به وزیر امور خارجه پیشنهاد کند که از شمارش آرا legitimate قانونی ، تهدید روند انتخابات و آسیب رساندن به دموکراسی نمایندگی خودداری کند.”

رافنسپرگر روز دوشنبه به اتاق وضعیت CNN گفت كه گراهام گفته است كه باید سعی كند برخی از آرا را در جورجیا بیندازد.

رافنسپرگر گفت: “این فقط یک پیشنهاد بود:” با دقت نگاه کنید و ببینید چه تعداد رأی می توانید دور بریزید. “

گابریل استرلینگ ، مدیر انتخابات جورجیا ، که در Rafensperger کار می کند ، روز سه شنبه گفت که وی در گفتگو با گراهام درگیر شده است. استرلینگ گفت که او از سناتور شنیده است که می پرسد آیا مقامات دولتی می توانند همه برگه های رأی گمشده را در جایی که “درصد” امضا “واقعی” مطابقت ندارد ، دور بریزند.

استرلینگ گفت كه اظهارات گراهام “ممكن است به آستانه” آنچه كه مردم قابل قبول می دانند رسیده باشد. اما وی افزود که فهمیده است چرا رافنسپرگر و گراهام گفتگو را متفاوت تفسیر کردند.

استرلینگ گفت: “رئیس جمهور به مبارزه ادامه خواهد داد ؛ طرفداران او به مبارزه ادامه می دهند.” “کار ما ادامه اطاعت از قانون و پاسخگویی به س questionsالات این روند است.”

سارا فورتینسکی و تد بارت از CNN در تهیه این گزارش مشارکت داشته اند.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر