کارزار ترامپ برای جستجوی سرشماری جزئی در ویسکانسینمقامات انتخاباتی ویسکانسین روز چهارشنبه تأیید کردند که از کارزار انتخاباتی ترامپ ، بخشی از مبلغ 3 میلیون دلار پرداخت کرده اند. این مقامات هفته گذشته گفتند که هزینه سرشماری در سراسر کشور تقریباً 7.9 میلیون دلار است.

کمیسیون انتخابات گفت: “کمیسیون انتخابات ویسکانسین از مبارزات انتخاباتی 3 میلیون دلاری ترامپ یک انتقال بانکی دریافت کرد. هنوز هیچ دادخواستی دریافت نشده است ، اما ستاد انتخاباتی ترامپ به مقامات WEC گفت که امروز پرونده تشکیل می شود.”

میگان ولف ، یک مقام ارشد ویسکانسین ، در بیانیه ای گفت که به نظر می رسد دادخواست سرشماری انتخاباتی ترامپ همه شرایط را برآورده می کند. کمیسیون ایالتی چهارشنبه شب برای بررسی درخواست و تشکیل دستور سرشماری رسمی در روز پنجشنبه تشکیل جلسه می دهد.

ولف گفت: “ما می فهمیم كه چشمهای جهان طی چند هفته آینده به این شهرستانهای ویسكانسین خواهد بود.”

CNN پیش بینی می کند که رئیس جمهور منتخب جو بایدن برنده ویسکانسین شود. طبق نتایج غیررسمی ، بایدن با 20470 رأی ، یا 0.62٪ ، رئیس جمهور دونالد ترامپ است. ترامپ از پذیرفتن آن خودداری کرد و در عوض نظریه های توطئه درباره تقلب در رای دهندگان را ترویج کرد.

این کمپین در بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد ، مبارزات انتخاباتی ترامپ درخواست های سرشماری ویسکانسین خود را به شهرستانهای میلواکی و دان محدود کرده است. پول پرداخت شده توسط ستاد انتخاباتی ترامپ برای پرداخت سرشماری در این شهرستانها که سنگرهای دموکرات ها هستند کافی خواهد بود.

شهرستان میلواکی شامل میلواکی ، بزرگترین شهر ایالت و بزرگترین جمعیت سیاه پوستان در ویسکانسین است. بر اساس نتایج غیررسمی کمیسیون انتخابات ویسکانسین ، بایدن با 317251 رأی در مقابل 134،355 رأی موافق ترامپ بود.

حتما بخوانید:
ترامپ در مراسم تحلیف بایدن؟ برخی از جمهوری خواهان دوست دارند آن را ببینند

شهرستان دان در پایتخت ایالت ، مدیسون ، محل زندگی بسیاری از رای دهندگان دانشگاه در دانشگاه ویسکانسین است. طبق نتایج غیررسمی کمیسیون انتخابات ویسکانسین ، بایدن با 260،157 رأی در برابر 78،789 رأی این شهرستان را به دست آورد.

طبق رویه های اعلام شده توسط کمیسیون انتخابات ویسکانسین ، شمارش آرا 13 روز فرصت دارد تا همه آرا their خود را بشمارد. کمیسیون باید نتایج نهایی را تا تاریخ 1 دسامبر تأیید کند.

اسکات مک دانل ، یک مقام شهرستان دان ، گفت که شهرستان وی روز جمعه شمارش آرا را شروع می کند و احتمالاً شمارش بیشتر 13 روز مجاز است.

مک دانل روز چهارشنبه به خبرنگاران گفت: “ما این برنامه را برای چند روز برنامه ریزی کرده ایم.” وی گفت که شمارش حوزه انتخابیه وی بعید است منجر به تغییرات قابل توجهی در آرا شود ، “مطمئناً چیزی نزدیک به آنچه برای تغییر نتایج مورد نیاز است وجود ندارد.”

شمارش حداقل تا حدی با اسکنر آرا انجام می شود. مک دانل گفت ، پاسخ دهندگان از نظر اجتماعی فاصله می گیرند و فضا با پلکسی گلاس و نگهبانان پلیس ایجاد می شود. ناظران مبارزات انتخاباتی ترامپ و بایدن می توانند رویه ها را مشاهده کرده و آراots را به چالش بکشند و شمارش نیز به صورت آنلاین بصورت زنده پخش خواهد شد.

وی گفت: “این انتخابات از نظر ما واقعاً تمیز بود.”

شهردار میلواکی ، تام بارت ، یک دموکرات ، خواستار بازشماری مجدد کارزار انتخاباتی ترامپ شده و آن را یک نامزد مغرض نژادی برای تضعیف اراده رای دهندگان خوانده است.

حتما بخوانید:
راهنمای خرید تخت بادی و تشک بادی اینتکس

وی به خبرنگاران گفت: “این یک تلاش بسیار بی فایده است برای تلاش برای برهم زدن دموکراسی در بیشتر شهرستانهای دموکرات در ویسکانسین.” “این یک حمله مشخص به دموکراسی در شهرها و مکانهایی است که رنگین پوستان در آن زندگی می کنند.”

وی گفت که شهرستان میلواکی شمارش روز پنجشنبه را با استفاده از دستگاه های برگه بولتن آغاز می کند. صدها نفر در این سرشماری مشارکت خواهند داشت و در حالی که روشهای فاصله یابی اجتماعی برقرار است ، بارت گفت که او نگران است که احتمال ویروس کرونا در یک مرکز سرشماری بسته گسترش یابد.

وی گفت: “اصلاً تعجب آور نیست كه دونالد ترامپ ، ستاد انتخاباتی ترامپ ، خواستار یك گردهمایی نهایی باشد كه سلامت مردم را به خطر بیندازد.”

کارشناسان می گویند بعید است شمارش آرا به اندازه کافی برای لغو برتری 20470 بایدن تغییر کند. (در سال 2016 ، بازشماری آرا by توسط جیل استین ، نامزد حزب سبز ، در نهایت حاشیه ترامپ را فقط با 131 رأی افزایش داد.)

اسکات واکر ، فرماندار سابق ویسکانسین ، جمهوری خواه و متحد ترامپ ، پیش از این گفته بود که ترامپ با یک شانس ناچیز تسلط در سرشماری روبرو است و حاشیه بایدن را “یک مانع بالا” برای عبور از آن می داند.

کارولین کنی ، خبرنگار CNN ، در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.


منبع: thoughts-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید