[ad_1]

وزیر امور خارجه گرجستان ، براد رافنسپرگر ، در بیانیه ای روز جمعه گفت: “از آنجا که حاشیه هنوز کمتر از 0.5٪ است ، رئیس جمهور می تواند پس از تأیید نتایج ، درخواست سرشماری کند. این سرشماری با اسکن همه آرا paper کاغذی انجام می شود.” پس از انجام ممیزی دولت از نتایج ریاست جمهوری
رئیس جمهور منتخب جو بایدن که روز جمعه پس از تأیید نتایج توسط ایالت ، برنده اعلام شد ، دارای 12،670 رأی یا 2.2٪ برتری نسبت به رئیس جمهور دونالد ترامپ در جورجیا است.
جورجیا قبلاً آرا presidential ریاست جمهوری را مورد بازرسی قرار داده است ، این بدان معناست که همه آرا the در انتخابات ریاست جمهوری برای بار دوم شمارش شده اند – که شمارش واقعی بود. حسابرسی سخت تر از بازشماری مجدد بود ، زیرا حسابرسی شمارش دستی هر رای بود ، در حالی که شمارش جدید با اسکن ماشینی انجام می شد.
انتخاب طرفدار ترامپ در جورجیا اکنون در حزب جمهوری خواه پریشیا تلقی می شود

طبق قوانین گرجستان ، مبارزات انتخاباتی ترامپ دو روز کاری از صدور گواهینامه جمعه داشت تا خواستار بازشماری مجدد شود که توسط مالیات دهندگان تأمین می شود.

“امروز ، مبارزات انتخاباتی ترامپ یک دادخواست برای سرشماری در گرجستان ارائه داد. ما بر این اطمینان داریم که همه جنبه های قانون گرجستان و قانون اساسی ایالات متحده احترام گذاشته شود تا هر رأی قانونی شمرده شود. رئیس جمهور ترامپ و مبارزات انتخاباتی خود همچنان برای یک سرشماری عادلانه در جورجیا ، که باید شامل امضاهای منطبق و سایر پادمانهای حیاتی باشد “، در بیانیه مبارزات انتخاباتی ترامپ آمده است.

فرماندار GOP و وزیر امور خارجه جورجیا با تأیید پیروزی بایدن ، تلاش طولانی ترامپ برای خنثی کردن نتایج را خنثی می کند

“سرشماری هفته گذشته آنچه را كه قبلاً می دانستیم تأیید كرد: رأی دهندگان گرجی جو بایدن را به عنوان رئیس جمهور بعدی خود انتخاب كردند. همانطور كه ​​وزیر امور خارجه گفت ، هیچ دلیلی وجود ندارد كه باور كنیم اشتباهات یا تقلب های گسترده ای وجود دارد و مبارزات انتخاباتی ترامپ هیچ مدرکی برای اثبات از ادعاهای بی اساس آنها حمایت کنید “، گفت: ژاکلین روتنبرگ ، مدیر ارتباطات جورجیا ، برای کارزار بایدن. “هرگونه شمارش اضافی به راحتی پیروزی جو بایدن در گرجستان را برای سومین بار تأیید می کند.”

به گفته جاناتان دیاز ، کارشناس قانون تبلیغات از CNN ، ارسال امضا برای آراots با سرشماری انجام نمی شود. مقایسه امضاهای موجود در پاکت نامه های رای گیری برای ارسال از طریق پست در مراحل اولیه انجام می شود. مبارزات انتخاباتی ترامپ ناامید شد زیرا آرا. به دلیل مشکلات امضا به بیرون پرتاب نشد.

دیاز گفت: “هیچ شماری تغییر نخواهد کرد” حاشیه بیش از 12000 رای.

دیاز گفت: “هیچ كاری در انجام این كار وجود ندارد ، مگر اینکه به طولانی كردن این روند ادامه دهند و باعث تأخیر بیشتر شوند.” وی درباره درخواست سرشماری گفت: “این مزخرف است.” جنگ تمام شده است.

این داستان به روز شده است تا شامل زمینه های اضافی و بیانیه ای از مبارزات انتخاباتی بایدن باشد.

تصحیح: نسخه قبلی این داستان نادرست به نقل از نظر کارشناس حقوق انتخاباتی جاناتان دیاز در مورد درخواست سرشماری پرداخته است. دیاز گفت: “این مزخرف است.”

نوح برودر ، مورگان ریمر و مارشال کوهن از CNN در تهیه این گزارش همکاری کردند.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر