کابینه در ویلمینگتون به بایدن و هریس خواهد پیوست“این تیمی است كه كشور و مردم ما را در امنیت و امنیت خود حفظ خواهد كرد. و این تیمی نمایانگر این واقعیت است كه آمریكا بازگشت ، آماده است تا جهان را هدایت كند و از آن خارج نشود. یك بار دیگر ، در رأس آن قرار بگیرید. روی میز “، بایدن گفت ، در حالی كه در مقابل نامزدهای خود و منصوبان خود ایستاده بود ، كه به طریقی از نظر اجتماعی روی صحنه توزیع می شدند.

بایدن گفت: “تیم در حال حاضر مسئول است ، این تیم پشت سر من است. آنها اعتقادات اصلی من را نشان می دهند كه آمریكا وقتی با متحدانش كار می كند قوی ترین است.” “در مجموع ، این تیم با چندین دهه تجربه همکاری با شرکای ما برخی از تعیین کننده ترین دستاوردهای امنیت ملی و دیپلماتیک چند دوره اخیر را ارائه داده است.”

روز دوشنبه ، بایدن چندین نقش اصلی را اعلام کرد ، از جمله اولین زنی که جامعه اطلاعاتی ایالات متحده را هدایت می کند و اولین رهبر آمریکای لاتین به ریاست امنیت داخلی. Avril Haynes ، مقام ارشد سابق CIA و معاون مشاور امنیت ملی ، و Alejandro Mayorkas ، معاون وزیر سابق DHS ، در صورت تأیید سنا ، به تاریخ می روند.

رئیس جمهور منتخب همچنین از آنتونی بلینکن به عنوان وزیر امور خارجه خود ، لیندا توماس-گرینفیلد به عنوان سفیر ایالات متحده در سازمان ملل ، جیک سالیوان به عنوان مشاور امنیت ملی و جان کری به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور در زمینه تغییرات آب و هوایی نام برد.

حتما بخوانید:
فروش فوق العاده بهترین برند های کتونی

بلینکن بهترین دستیار بایدن در سیاست خارجی است و در دولت اوباما به عنوان معاون وزیر خارجه و معاون رئیس مشاور امنیت ملی خدمت کرده است. توماس-گرینفیلد ، آمریکایی آفریقایی تبار با سابقه طولانی در خدمات خارجی ، پیش از این دستیار منشی دفتر امور آفریقا بود. سالیوان مشاور ارشد سیاست بایدن است و زمانی که معاون رئیس جمهور و مدیر برنامه ریزی سیاسی وزارت امور خارجه ایالات متحده بود ، به عنوان مشاور امنیت ملی بایدن فعالیت می کرد. کری از سال 2013 تا 2017 وزیر امور خارجه رئیس جمهور باراک اوباما بود و در سال 2004 توسط حزب دموکرات به عنوان رئیس جمهور معرفی شد.

هاینس ، مایورکاس ، بلینکن و توماس-گرینفیلد باید توسط سنای ایالات متحده تأیید شود ، کنونی که توسط جمهوری خواهان کنترل می شود. دو دور دوم در گرجستان در تاریخ 5 ژانویه تعیین می کند که کدام حزب اتاق را کنترل می کند و روند تأیید کابینه را تحت تأثیر قرار می دهد.


منبع: thoughts-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید