چگونه جمع آوری کمک های مالی ترامپ می تواند به نفع زندگی سیاسی وی پس از کاخ سفید باشدهمه این پیام ها از عملیات سیاسی رئیس جمهور دونالد ترامپ صبح روز دوشنبه در صندوق های پستی طرفداران به پایان رسید و ادعا می کرد که آنها می خواستند بودجه ای برای کمک به ترامپ در تأمین سرشماری ها و چالش های قانونی برای خنثی کردن نتایج انتخابات داشته باشند.

اما چاپ خوب مشروع همه نشان می دهد که بازوی جدید جمع آوری کمک مالی ترامپ ، Save America ، در واقع اولین برش از پول دریافت شده را دریافت خواهد کرد. و از آنجا که قوانین صرف PAC رهبران بسیار نازل است ، کارشناسان امور مالی مبارزات انتخاباتی هشدار می دهند که Save America به راحتی می تواند به یک آشفتگی سیاسی برای ترامپ و خانواده اش تبدیل شود.

در اینجا به بررسی دقیق تر جمع آوری اعانه اخیر رئيس جمهور و ابزار جدید جمع آوری اعانه ذخیره امریکا خود را:

Save America پیشرو پ.ک.ک است که ترامپ کمتر از یک هفته پس از انتخابات راه اندازی کرد.

در اوایل ماه جاری میلادی ، سخنگوی مبارزات انتخاباتی ترامپ در نامه ای به CNN ، سخنگوی مبارزات انتخاباتی ترامپ گفت: ترامپ برای حمایت از نامزدها و مسائلی که مورد علاقه وی است ، مانند ” مبارزه با تقلب رای دهندگان “.

در هفته های اخیر ، تیم ترامپ با جمع آوری پول ، بیش از 330 ایمیل جمع آوری کمک مالی و 92 پیامک را از 11 شب به وقت هواداری شب انتخابات به طرفداران خود ارسال کرده است.

این برنامه ها 75٪ اول هر کمک تا 5000 دلار را به Save America هدایت می کنند. فقط پس از رسیدن به این آستانه ، پول وارد حساب شمارش کمپین می شود.

حتما بخوانید:
تلفن قاپی در تهران; فروش در هرات!

علاوه بر این ، 25٪ از بودجه به حساب عملیاتی کمیته ملی جمهوریخواهان می رود.

PAC برای رهبری چیست؟

PAC های رهبری کمیته های کنش سیاسی هستند که معمولاً توسط سیاستمداران فعلی و پیشین برای جمع آوری پول و نفوذ در دیگران ایجاد می شوند.

شخصیت های سیاسی با استفاده از این PAC ها که به نامزدهای دیگر اهدا می شود ، به حفظ مشخصات خود و ایجاد اهرم در حزب خود کمک می کنند. اما آنها همچنین به وسیله ای برای فعالیت های انتظار ، نظرسنجی های مالی ، کارمندان و مسافرت ها تبدیل شده اند. نجات آمریکا می تواند راهی برای ادامه بودجه عملیات سیاسی باشد زیرا ترامپ نامزدی ریاست جمهوری خود را در سال 2024 ارزیابی می کند.

آیا محدودیتی برای جمع آوری کمکهای مالی برای رهبران پ.ک.ک وجود دارد؟

بله ، اما محدودیت های جذب سرمایه برای CRA برای رهبری بیشتر از کمیسیون های نامزد است.

یک اهدا کننده فردی می تواند حداکثر 5000 دلار در سال به یک PAC برای رهبری کمک کند – به یک سیاستمدار اجازه می دهد در طی یک دوره چهار ساله از یک شرکت کننده تا 20000 دلار سرمایه جمع کند. در مقابل، این دهنده یکسانی می تواند حداکثر 2800 $ در این زمان برای انتخابات ریاست جمهوری 2024 است.

آیا ترامپ باید در رهبری PAK برای چالش های انتخاباتی هزینه کند؟

نه قوانین صرف رهبران پ.ک.ک نیز بسیار ملایم تر از قوانین کمیسیون های انتخاباتی است و سیاستمداران را در استفاده از بودجه اهدا کنندگان برای هزینه های شخصی – استفاده ای که در کارزار ریاست جمهوری ممنوع است – محدود نمی کند.

حتما بخوانید:
باربری و اتوبار ایت الله کاشانی

این یکی از دلایلی است که کارشناسان امور مالی مبارزات می گویند اهدا کنندگان باید متمایل به آنچه طعمه می دانند و تغییر تاکتیک مبارزات انتخاباتی ترامپ هستند: درخواست بودجه برای چالش های حقوقی و در عوض هدف قرار دادن پول به رهبری PAC خود.

پاول سیران ، معاون رئیس جمهور در امور سیاسی و دادرسی در امور مشترک ، گفت: “اهدا کننده معمولی ، جریمه های قانونی را نمی خواند.”

رایان گفت محدودیت کمی در هزینه های PAC وجود دارد. اگر ترجیح دهند این کار را انجام دهند ، ترامپ و اعضای خانواده اش می توانند از طریق صندوق های Save America حقوق بگیرند و یا پول اهدا کنندگان خود را به سازمان وی با سازماندهی رویدادهای PAC متعلق به ترامپ هدایت کنند.

رایان گفت: “تا پایان در جیب خود در سال های آینده، این پول می تواند به راحتی – – و قانونی”. وی افزود: حتی پس از چالش های طولانی مدت قانونی تا پایان انتخابات سال 2020 ، ترامپ “می تواند سال 2024 را تحریک کند و به خاطر کمک به این آشفتگی به حمایت از طرفداران خود ادامه دهد.”

طبق قوانین انتخابات فدرال ، Save America مجبور است اولین گزارش عمومی خود را با جزئیات جمع آوری سرمایه و هزینه ها در 3 دسامبر ارائه دهد ، اما فقط چند هفته اول فعالیت های خود را پوشش می دهد.


منبع: thoughts-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید