[ad_1]

واکنش کلی در سالن های کنگره نسبتاً ناشایست – به ویژه در میان جمهوری خواهان است. این یک اشتباه بزرگ است ، به ویژه هنگامی که شما به آنچه ما در مورد انتقال ویروس می دانیم و چه کسی آن را بیشتر تهدید می کند ، توجه کنید.

1) بیشتر اعضا وقت خود را در خانه می گذرانند – چه در دفاتر خود و چه در ساختمان کاپیتول.

2) آنها هنوز در حال ملاقات با یکدیگر هستند.

3) آنها توسط بسیاری از کارکنان احاطه شده اند.

4) آنها ، به طور کلی ، بسیار بسیار قدیمی هستند.

بنابراین ، وضعیت رسیده است – بسیار رسیده – برای یک کوره. (و من حتی اشاره نکردم که بسیاری از اعضا به کشورها یا محله های خودشان می روند و از آنجا پرواز می کنند ، که این امر خطر Covid-19 را بیشتر می کند.)
با این وجود به نظر نمی رسد میزان نگرانی اعضا با تهدید مطابقت داشته باشد. در اوایل هفته جاری ، سن سالیوان ، سناتور جمهوری خواه آلاسکا ، هنگام سناتور دموکرات در اوهایو ، آزرده خاطر شد شرود براون از او خواست ماسک بزند در حالی که ریاست اتاق سنا را بر عهده داشت. تد کروز ، سناتور جمهوری خواه تگزاس ، با پریدن از تماس با Brown a “الاغ کامل” درخواست کردن
روز بعد ، سناتور جمهوری خواه آیووا ، چاک گراسلی ، 87 ساله ، اعلام کرد که به این بیماری آلوده است. (یک سناتور دیگر رئیس جمهوری ، ریک اسکات از فلوریدا ، در قرنطینه است بعد از قرار گرفتن در معرض ویروس.) و علی رغم این واقعیت که گراسلی روز دوشنبه در کنفرانس هفتگی جمهوری خواهان بود و با همکاران خود ارتباط برقرار می کرد ، سایر سناتورهای جمهوری خواه کاملاً ناامید بودند.
“او در پوشیدن نقاب خود بسیار عالی بود و من فکر می کنم که بسیار مراقب خود بود و به همین دلیل فکر می کنم همه کارهایی را که در توان داشت انجام داد … هر کاری که انتظار می رفت برای محافظت از خود و دیگران انجام دهد. روی بلانت ، جمهوری خواه میسوری ، به سی ان ان گفت. “مردم این را می گیرند.”
جان باراسو ، سناتور جمهوری خواه وایومینگ در پاسخ به این س ifال که آیا اقدامات احتیاطی اضافی بعد از آزمایش مثبت گراسلی انجام می شود ، به CNN گفت: “نه آنقدر که من می دانم.”

که عجیب است! از آنجا که کنگره – صرفاً بر اساس سن اعضای آن – جایی است که Covid-19 می تواند تأثیر مخربی داشته باشد.

طبق سرویس تحقیقات کنگره ، میانگین سن یک سناتور در 115 کنگره 61.8 در حالی است میانگین سن یکی از اعضای اتاق 57.8 سال است. گزارش CRS در دسامبر 2018 که اعضای آن را نمایه می کند ، نتیجه گرفت: “میانگین سنی اعضای کنگره 115 از بالاترین کنگره ها در تاریخ اخیر ایالات متحده است”.

گراسلی 87 ساله حتی مسن ترین سناتور نیست! این سناتور دموکرات دایان فاینشتاین از کالیفرنیا ، 87 روز بزرگتر از گراسلی خواهد بود. (هر دو در سال 1933 متولد شدند!). گراسلی و فاینشتاین دو تن از هفت سناتور بالای 80 سال نشسته اند. بقیه منطقی هستند. ریچارد شلبی (R-Alabama) ، جیم اینهوفه (R-Oklahoma) ، پت رابرتز (R-Kansas) ، پاتریک لیاهی (D-Vermont) و لامار الکساندر (R-Tennessee). (رابرتز و اسکندر در پایان این کنگره بازنشسته می شوند.) میچ مک کانل ، رهبر کنونی اکثریت مجلس سنا ، به تازگی در سن 78 سالگی برای دوره هفتم انتخاب شده است.

به طور خلاصه: این یک دسته جوان نیست! و طبق داده های مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده ، از هر 10 مرگ مربوط به Covid-19 ، هشت مورد در میان آمریکایی های 65 سال به بالا بوده است.

کنگره همیشه پتری بوده است. (بسیاری از افراد ، زمان زیادی را در خانه و غیره سپری می کنند) اما در چنین زمانی – به نظر می رسد ویروس کرونا در هر ایالت کشور در حال رشد است و اعضای کنگره نیز بیمار می شوند – به نظر می رسد که این موسسه نتواند تهدیدی را که تهدید می کند ، تحمل کند. و این تهدید بسیار واقعی است.[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر