[ad_1]

بیایید با تصمیم بایدن در مورد معرفی وزیر امور خارجه خود به عنوان اولین انتخاب خود در کابینه شروع کنیم. البته برای این موارد ترتیب مشخصی وجود ندارد ، اما کاملاً هدفمند است و بنابراین باید توجه داشت که بایدن نه تنها کابینه خود را با بهترین دیپلمات کشور در تماس نگه می دارد ، بلکه در اوایل انتقال خود نیز این کار را انجام می دهد.

رون کلاین ، رئیس دفتر جدید بایدن ، روز یکشنبه در مصاحبه با جورج استفانوپولوس ، خبرنگار ای بی سی ، با اشاره به سرعت برگزاری این اولین انتخابات کابینه ، تأکید کرد: “شما اولین انتصاب های کابینه رئیس جمهور تازه منتخب را در سه شنبه این هفته مشاهده خواهید کرد. دستیابی به سرعت – در واقع شکست دادن سرعت تعیین شده توسط انتقال اوباما / بایدن ، شکست دادن سرعت تعیین شده توسط انتقال ترامپ.

پیامی که بایدن در اینجا ارسال کرد ساده است: تعیین موقعیت آمریکا در جهان – چهار سال بعد ، رئیس جمهور ترامپ با متحدان سنتی ما می جنگد و از دشمنان دیرینه ما خوشحال می شود – کاملاً ضروری است. وقت تلف کردن نیست

اولویت وزیر امور خارجه قصد دارد این پیام را نه تنها به دیوان سالاری فدرال ، بلکه مهمتر از همه برای جامعه جهانی ارسال کند. بایدن می گوید ، آمریكا دوباره به آمریكا تبدیل شده است. چهار سال گذشته یک انحراف بوده است. ما آن نیستیم که خواهیم بود.

در حال حاضر به ویژه به Blinken. او مانند کلاین ریشه ای عمیق با بایدن دارد. در دوران ریاست جمهوری بایدن ، وی مدیر کارکنان کمیته روابط خارجی سنا بود. وی مشاور امنیت ملی بایدن در دفتر معاون رئیس جمهور بود. و مانند کلاین ، وی دستی دیرینه در سیاست های دموکراتیک است. بلینکن در دولت کلینتون به عنوان دستیار ویژه رئیس جمهور و سخنران اصلی سیاست خارجی رئیس جمهور خدمت کرده است.

به طور خلاصه ، او کهنه پیشگام بایدنورلد و سیاست ملی است. او وجود دارد و او را انجام دادیم.

بلینکن در تضاد کامل با وزیر خارجه اول ترامپ ، رئیس سابق اکسون ، رکس تیلرسون است که ترامپ او را به عنوان تاج کابینه خود معرفی کرد ، اما در ایجاد روابط در وزارت امور خارجه یا رئیس جمهور بی اثر بود. تیلرسون یک فرد خارجی بود و ترامپ او را دوست داشت. Blinken یک فرد داخلی است و بایدن او را دوست دارد.

انتخاب بلینکن – و تصمیم بایدن برای نامگذاری اولین وی در انتخابات کابینه – به عنوان رئیس جمهور منتخب شناخته می شود ، که تمام تلاش خود را می کند تا مشخص کند که او دقیقاً مخالف مردی است که قبل از وی انتخاب شده است. در دفتر اگر ترامپ از جامعه جهانی خارج شود ، بایدن او را می پذیرد. اگر ترامپ افراد خارجی را با سابقه سیاسی کم یا تجربه قبلی در پست های مهم کابینه ارزیابی می کرد ، بایدن به افرادی با رزومه طولانی در دولت های گذشته اعتماد می کرد.

اگر ترامپ نامزد شود و به عنوان ضد باراک اوباما حکمرانی کند ، بایدن نشان می دهد که او به عنوان ضد ترامپ حکومت خواهد کرد. و چرخ می چرخد.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر