[ad_1]

طبق گفته وزیر امور خارجه ، CNN پیش از این بایدن را در پنسیلوانیا ، جایی که وی با بیش از 81000 رأی رهبری کرد ، و در نوادا ، که بایدن با بیش از 33000 رأی برنده شد ، به عنوان برنده پیش بینی کرد.
“تام وولف” فرماندار در این باره نوشت: “امروزPAStateDept نتایج انتخابات 3 نوامبر در پنسیلوانیا را برای رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور ایالات متحده تأیید کرد. همانطور که طبق قانون فدرال لازم است ، من یک گواهی برای ایجاد لیست انتخابات برای جو بایدن و کامالا هریس امضا کردم” ارسال به توییتر.

ولف همچنان از مقامات انتخاباتی برای کارشان تشکر کرد.

ولف افزود: “یک بار دیگر ، من می خواهم از مقامات انتخاباتی که در یک دوره کاملاً چالش برانگیز در جامعه ما و تاریخ کشور انتخابات عادلانه و آزاد برگزار کردند ، تشکر کنم. کارگران انتخاباتی ما مدام مورد حمله قرار گرفته اند و عملکردی تحسین برانگیز و صادقانه داشته اند.”

صدور گواهینامه پنسیلوانیا پس از آن صورت می گیرد که 67 کشور ایالت نتایج این منطقه را توسط وزیر جامعه کتی بوکور تأیید کرده اند.

بوكوار گفت كه شهرستانها اواخر روز دوشنبه آراي مشترك خود را براي رياست جمهوري ارائه دادند.

وزیر امور خارجه نوادا صبح روز سه شنبه در سخنرانی در برابر دادگاه عالی نوادا ، نتایج انتخابات عمومی 2020 نوادا را رسماً تأیید کرد. دادگاه عالی نوادا قبل از تأیید رسمی نتایج ، کارزار انتخاباتی برای هر شهرستان را امضا کرد.

انتظار می رود که ایالت ها نتایج خود را تا 8 دسامبر ، قبل از جلسه کالج انتخاباتی در 14 دسامبر تأیید کنند.

گواهینامه روز سه شنبه به دنبال جلسه چشمگیر دوشنبه در کمیسیون انتخابات ایالتی میشیگان ، که همچنین پس از تصمیم یکی از دو عضو شورای جمهوری خواه برای رای دادن ، رای به تأیید نتایج انتخابات بایدن داد.

این وضعیت روندهای انتقال رسمی توسط اداره خدمات عمومی فدرال را تحریک کرد.

اگی مارتین خبرنگار CNN در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر