[ad_1]

انتظار می رود که به زودی یک تفاهم نامه امضا و صادر شود ، و این تغییر در حالی است که وزارت دفاع با مقادیر رکوردی از عفونت های Covid-19 مبارزه می کند.

اقدامات جدید شامل افزایش درجه حرارت و محدودیت تعداد کارکنانی خواهد بود که به طور فیزیکی در پنتاگون کار خواهند کرد.

Politico اولین کسی بود که گزارش محدودیت های جدید را ارائه داد.

این مقام مسئول گفت: این تغییر مربوط به پرونده اخیر معروف مربوط به بازدید وزیر دفاع لیتوانیای از ساختمان در روز جمعه گذشته نیست.

تیپ بازنشسته ارتش. پنتاگون روز پنجشنبه در بیانیه ای گفت ، آنتونی تاتا ، یک مقام ارشد پنتاگون ، پس از ملاقات با رایمونداس کاروبلیس ، وزیر دفاع لیتوانی ، آزمایش Covid-19 مثبت شد.

پنتاگون گفت ، پدر برای 14 روز آینده در خانه منزوی خواهد شد.

کاروبلیس همچنین با تعدادی از مقامات ارشد پنتاگون از جمله سرپرست وزارت دفاع کریس میلر ، دبیران ارتش و نیروی هوایی و وزیر نیروی دریایی دیدار کرد. پنتاگون گفت ، هر یک از این کارمندان توسط جلسه خود مورد آزمایش قرار گرفتند.

این پیشرفت پس از اعلام وزارت دفاع در اوایل این هفته مبنی بر گزارش ارتش آمریكا از تعداد بی سابقه موارد ویروس كرونا رخ داده است. CNN روز چهارشنبه گزارش داد که طبق آمار وزارت دفاع آمریکا ، ارتش ایالات متحده در روز سه شنبه با 1314 مورد جدید ، تعداد بالای ویروس کرونا را گزارش کرده است.

گزارش های ارتش ایالات متحده تعداد موارد ویروس کرونا را ثبت می کند

طبق گزارش پنتاگون ، در حال حاضر حدود 25000 مورد فعال Covid-19 وجود دارد و 44،390 کارمند دیگر نیز از این ویروس بهبود یافته اند. در هفته های اخیر با افزایش تعداد پرونده ها در میان جمعیت عمومی ، تعداد پرونده های نظامی افزایش یافته است.

یک مقام دفاعی ایالات متحده به CNN گفت که ارتش ایالات متحده 6.8 درصد مثبت است ، در حالی که نرخ غیرنظامی 9.98 درصد است.

همچنین در داخل ناوشکن نابود شده موشک USS مایکل مورفی شیوع زیادی ویروس کرونا وجود داشت که به تقریباً یک چهارم 300 خدمه قوی کشتی گسترش یافت.

این کشتی در بندر هاوایی بود ، بنابراین به دلیل شیوع آن ، عملیات عملیاتی محدود بود.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر