[ad_1]

این پرونده ها در دادگاه های فدرال جورجیا ، ویسکانسین ، میشیگان و پنسیلوانیا مدت کوتاهی داشت و پیش از آنکه کالج انتخابات آن را رسمیت بخشد ، در استراتژی حقوقی طرفدار دونالد ترامپ برای جلوگیری از پیروزی ریاست جمهوری بایدن گنجانده شد.

تقریباً مطمئناً این تلاش شکست خواهد خورد – حتی بیشتر هم اکنون. پرونده هایی که به دنبال جلوگیری از دستاوردهای محبوب میدان بایدن هستند ، هر روز که می گذرد ، در حال کاهش است ، دو مورد از مبارزات انتخاباتی ترامپ در برابر قضات فدرال در میشیگان و پنسیلوانیا ، یک رای دهنده در جورجیا و یک ناظر. نظرسنجی ها در میشیگان.

اعلام اینکه رای دهندگان پرونده های خود را پس می گیرند سه روز پس از آن صادر می شود که دادگاه تجدیدنظر فدرال گفت رأی دهندگان نمی توانند برخی ادعاهای قانون اساسی را مطرح کنند و این مسیری را مسدود می کند که رأی دهندگان پنسیلوانیا می خواهند در دادخواست خود طی کنند.

ترامپ از به رسمیت شناختن انتخابات امتناع ورزیده و ادعاهای دروغین درباره تقلب گسترده رای دهندگان را بدون مدرک و ادله ادامه می دهد. قضات بارها ادعاهای نامناسب کلاهبرداری را رد کرده و عنوان کردند که هیچ مدرکی در دست نیست.

لباس رأی دهندگان رویای ترامپ از زمان از دست دادن ریاست جمهوری وی است. همه استدلال می کنند که نتایج انتخابات در کشورشان باید مورد س becauseال قرار گیرد زیرا رای دهندگان از طریق نامه از رأی گیری استفاده می کردند و از قضات می خواستند نتایج انتخابات را قبل از نهایی شدن کالج انتخابات باطل یا به تأخیر بیندازند. در این پرونده ها تعداد انگشت شماری از رای دهندگان ترامپ گمان داشتند که ممکن است تقلب یا اپیزودهای مربوط به آن بلامنازع ، بی دلیل یا رأی اندکی باشد که نتیجه انتخابات را تغییر ندهد.

این پرونده ها اذعان داشتند که آنها هیچ مدرکی در مورد تقلب در رای دهندگان ندارند – و در عوض معتقد بودند که گزارش های کارشناسی بعداً می تواند آرا illegal غیرقانونی را نشان دهد. هفته گذشته هرکدام از پرونده های دادگاه در اظهارات اولیه خود گفتند: “این شواهد به زودی پس از نهایی و در دسترس بودن اسناد رسمی مربوطه منتشر می شود.” بدیهی است که گزارش های تخصصی هرگز عملی نشده اند.

وکلای درگیر در پرونده ها روز دوشنبه در عرض چند دقیقه به دادگاه ها اطلاع دادند که مایلند آنها را داوطلبانه آزاد کنند ، در حالی که فرصت تشکیل پرونده های مشابه را بعداً دارند.

یک شرکت حقوقی که سعی در جلوگیری از پیروزی بایدن در پنسیلوانیا دارد ، پرونده ای بحث برانگیز را برای مبارزات انتخاباتی ترامپ برجای گذاشته است

هر چهار دادخواست مورد حمایت شرکت حقوقی وکیل محافظه کار شناخته شده ملی جیمز بوپ جونیور بود.

بوپ ، از او خواسته است که توضیح دهد که چرا تیمش لباسها را می کشد ، پاسخ داد ، “به همین دلیل [attorney-client] و از آنجا که حرکتهای بعدی خود را تلگراف نمی کنم ، نمی توانم توضیحی بدهم. “

کریستن کلارک ، مدیر اجرایی گروه حمایت از حقوق رأی در کمیته وکلای حقوق مدنی بر اساس این قانون ، که مخالف این دادخواست ها بود ، گفت که اخراج ها نشان می دهد که تلاش های قانونی برای جلوگیری از انتخابات بی اساس است.

کلارک در بیانیه ای گفت: “هیچ استراتژی مشخص و منسجمی وجود ندارد زیرا این لباس ها به هم می ریزند.” “این پرونده های قضایی بخشی از تلاش اخیر برای تشویق هرج و مرج و اختلاف است ، در حالی که اعتماد عمومی به نتیجه انتخابات ما را تضعیف می کند.”

علاوه بر اتهامات مربوط به کلاهبرداری ، شرکای مبارزاتی وی و GOP در روزهای پس از انتخابات 3 نوامبر اختلافات حقوقی بیشمار و نامشخصی را مطرح کردند ، برخی تلاش کردند تا رای های کالج انتخابات را که بایدن باید برای ریاست جمهوری دریافت کند ، محروم کنند. .

نه مورد طراحی شده برای حمله به پیروزی بایدن در ایالت های مهم در روز جمعه رد یا رد شد. مبارزات انتخاباتی ترامپ یک دادخواست آریزونا را رد کرد و ادعا کرد برخی رأی دهندگان در روز انتخابات گیج شده اند و می ترسند که اگر ماشین های جدول بندی آرا ball آنها را “بیش از حد” طبقه بندی کنند ، آرای آنها شمرده نمی شود. آنها به عنوان ادعاهایی مبنی بر اینكه هزاران رای به ترامپ منجر می شود ، به دنبال بررسی دستی همه آرا ball مشخص شده توسط دستگاه بودند.
مبارزات انتخاباتی روز جمعه ترامپ همچنین شش پرونده را در مورد احتمال دور ریختن نزدیک به 9000 برگ رأی گیری غایب از دست داد. ناظران نظرسنجی میشیگان پرونده خود را برای جلوگیری از تأیید آرا in در دیترویت از دست دادند و قاضی ادعای آنها را در مورد کلاهبرداری رد کرد.
ترامپ پس از یک سری ضررها ، جولیانی را به رهبری نبرد قانونی پس از انتخابات منصوب کرد

مبارزات انتخاباتی ترامپ هنوز خواستار برخی تماس ها است ، اما بعید است که آنها موفقیت آمیز باشند ، به ویژه با نزدیک شدن مهلت های میدان جنگ برای تأیید نتایج انتخابات آنها در هفته های آینده. قرار است دانشکده انتخابات در نیمه دسامبر تشکیل شود تا پیروزی بایدن را رسمی کند.

قرار است جلسه رسیدگی روز سه شنبه در دادگاه فدرال پنسیلوانیا درباره اینکه آیا پرونده مبارزات انتخاباتی ترامپ در آنجا خاتمه یابد یا خیر. این پرونده در ابتدا جسورانه ترین تلاش ترامپ برای دور انداختن یا جلوگیری از تأیید آرا در پنسیلوانیا بود ، اما مدافعان مبارزات انتخاباتی ترامپ پرونده را به طور قابل توجهی در آخر هفته پس از آنکه دادگاه تجدید نظر توانایی آنها در تلاش برای ادعای یک دولت غیر منصفانه را رد کرد ، قطع کردند. برخی از انتخابات قانون اساسی این پرونده اکنون به بی عدالتی ادعا شده در نحوه اداره رای گیری غیرحضوری توسط شهرستانهای پنسیلوانیا متمرکز است.

ریک هاسن ، تحلیلگر حقوقی CNN ، صبح روز دوشنبه در وبلاگ خود نوشت که هیچ راهی در دادگاه برای مبارزات انتخاباتی ترامپ برای لغو نتایج انتخابات وجود ندارد. هاسن نوشت: “دیگر تمام شد”. “ما در حال صحبت آماده هستیم.”

این داستان با اطلاعات اولیه اضافی به روز شده است.

لوستر داستر CNN و کارا اسکنل در این گزارش همکاری کردند.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر