[ad_1]

این تحلیل چگونگی زنده ماندن آمریکایی ها از مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در چند ماه گذشته از The Breakthrough ، مطالعه ای توسط CNN ، SSRS ، دانشگاه میشیگان و دانشگاه جورج تاون حاصل می شود که یادآوری های اخبار آمریکایی ها از هر یک از نامزدهای ریاست جمهوری را ردیابی می کند.

این دوره از 3 تا 8 نوامبر بود که شب انتخابات و روزهای بعدی را پوشش می داد. در حالی که این دوره فقط یک روز پس از مسابقه بایدن به پایان رسید ، به طور قابل توجهی بیشتر پاسخ دهندگان گفتند که ترامپ در انتخابات شکست خورده است از کسانی که گفتند بایدن شکست خورده است.

بسیاری از آمریکایی ها که به ترامپ ، پیروز انتخابات اشاره کردند ، ادعاهای رئیس جمهور در مورد پیروزی وی در انتخابات را در توییتر و در سخنرانی 4 نوامبر به یاد آوردند. یکی از پاسخ دهندگان گفت: “ترامپ به دروغ اعلام کرده است که برنده شده است ، اما واقعیت این است که میلیون ها رای باید شمارش شود. “

مهمترین سخنان ذکر شده در مورد ترامپ و بایدن در این هفته کاملاً شبیه به هم بود ، با یک تفاوت اساسی. سه کلمه اول بایدن عبارت بود از “انتخاب” ، “رأی” و “پیروزی”.

ترامپ یک “انتخابات” ، “رأی” و “باخت” بود.

کمی کمتر از دموکرات ها جمهوریخواه می گویند ترامپ در انتخابات شکست خورد ، اگرچه اکثریت هر دو گروه پیروزی بایدن را ذکر می کنند.

گروه دیگری از کسانی که در مورد “پیروزی” ترامپ صحبت می کنند معتقدند که وی در انتخابات پیروز شد ، یا با گفتن اینکه احتمالاً پیروز خواهد شد یا اینکه در واقع بایدن را برنده شد.

پاسخ دهندگان همچنین جلسه استماع سخنرانی بایدن در 3 نوامبر را ذکر کردند و کلمه “متحد” با وحدت را به عنوان موضوع اصلی پیروزی معاون رئیس جمهور سابق ذکر کردند.

بسیاری از اخبار مربوط به شمارش آرا Trump ترامپ و بایدن را به خاطر آوردند ، و در مورد چگونگی تعداد ایالات و بحث برانگیز بودن مشروعیت انتخابات هنوز زیاد بودند. مشروعیت انتخابات موضوع اصلی ترامپ و بایدن در هفته بعد از 3 نوامبر بود ، هرچند با اشاره بیشتر به رئیس جمهور فعلی بیش از رئیس جمهور منتخب.

سایر اخبار یادآوری شده درباره ترامپ معطوف به درخواست های وی برای کلاهبرداری از جمله تهدید به شکایت از ایالت ها ، طرح پرونده های قضایی ، تعلیق شمارش آرا و طرح پرونده های قضایی به دیوان عالی کشور بود. سایر پاسخ دهندگان از ترک ترامپ از کاخ سفید ابراز نگرانی کردند.

این هفته ، اشاره به پیروزی ترامپ از کسانی بود که به طور قانونی فکر می کردند او پیروز خواهد شد ، بر اساس نتایج اولیه که شامل تعداد کامل آرا abs غایب در برخی از کشورهای مهم نیست ، تا کسانی که درخواست او را برای توقف شمارش ارسال کردند. هفته ادامه داشت.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر