ویژگی های یک شرکت طراحی داخلی

شرکت طراحی داخلی باید قابلیت ارائه طرح، مدیریت و برنامه ریزی پروژه را داشته باشد.یک شرکت طراحی داخلی برای بازسازی باید در مرحله ی اول از پروژه بازدید کند.

ویژگی های یک شرکت طراحی داخلی

 

یک شرکت طراحی داخلی مناسب باید قابلیت ارائه چندین طرح مطابق با نظر مشتری، برنامه ریزی برای زمان بندی پروژه، فراهم کرد مصالح مورد نیاز پروژه و مدیریت اجرای پروژه طبق زمان بندی ارائه شده را داشته باشد. شرکت مهران طاهری در حوزه طراحی مکان های (مسکونی، تجاری و اداری )،بازسازی و در نهایت پیاده سازی طرح ارائه شده فعالیت می کند و در این زمینه بهترین ها را به مشتری ارائه می دهد.

شرکت طراحی داخلی (بازدید از پروژه)

گروه معماری مهران طاهری در ابتدا در مورد پروژه با مشتری یک جلسه ترتیب می دهند. اصول کاری، شرایط، نحوه اجرای کار و به طور کل سبک کار گروه طراحی مهران طاهری را توضیح می دهند. در صورتی که مشتری اصول کاری شرکت را بپذیرد تیم مشاوره و بازدید ما به محل پروژه اعزام می شوند. این تیم بررسی های اولیه را از پروژه انجام می دهند گاهی لازم است از پروژه عکس برداری و فیلم برداری شود. گروه شرکت مهران طاهری بعد از بررسی های اولیه چندین ایده را برای مشتری شفاها بازگو می کنند و هزینه ی اولیه ی پروژه را نیز برآورد می کنند در صورت تایید ایده ی اولیه طراحان شرکت ایده ی ارائه شده را با نرم افزارهای سه بعدی به مشتری ارائه می دهند.

آیا می دانید طراحی داخلی مغازه باید چگونه باشد؟

آیا شما هم جزو افرادی هستید که قصد دارید طراحی دکوراسیون داخلی مغازه خود را تغییر دهید و نمی دانید باید از کجا شروع کنید.ابتدا برای جذب مشتری به داخل مغازه باید ویترین مغازه را به زیبایی طراحی کنید زیرا اولین جایی که چشم مشتری می بیند ویترین مغازه است که باید به گونه ای باشد که چشم بیننده به راحتی اجناس داخل ویترین را ببیند و خسته کننده نباشد و پس از آن که مشتری جذب ویترین مغازه بشود وارد مغازه نیز خواهد شد که در مرحله بعد طراحی مغازه دکوراسیون داخلی آن می باشد که باید به گونه ای باشد که اجناس روی قفسه ها شلوغ دیده نشود و به راحتی در دید و دسترس مشتری قرار بگرید و رنگ بندی داخلی مغازه به شکلی باشد که چشم بیننده را خسته نکند.یکی دیگر فاکتورهای مهم در طراحی داخلی مغازه مسیر رفت و آمد در مغازه می باشد که مشتری علاوه بر دید راحت بر اجناس مغازه به راحتی بتواند در مغازه رفت و آمد کند.

حتما بخوانید:
لوازم خانگی - قیمت، مشخصات، مقایسه و خرید انواع محصولات لوازم خانگی ایرانی و خارجی

شرکت طراحی داخلی ( بازسازی)

بازسازی فضاهای مسکونی، تجاری و اداری شرایط خاصی دارند. برای بازسازی حتما باید با یک شرکت متخصص در این زمینه مشورت کنید. به عنوان مثال زمانی که شما قصد بازسازی یک منزل مسکونی را دارید باید فضاهای مختلف را بررسی کنید جایگاه و ارتباط فضاها با یکدیگر را بسنجید شاید احساس کنید با تغییر مکان آشپزخانه، اتاق های خواب و … بتوانید از فضا به صورت بهینه تری استفاده کنید، بله نظر شما درست است اما آیا شما در مورد زیرساخت ها، تاسیسات، کف شور آشپزخانه و … نیز فکر کرده اید. آن چیزی که موجب تفاوت گروه و شرکت های مختلف طراحی داخلی می شود توجه به همین نکات جزئی است یک شرکت طراحی داخلی برای یک بازسازی مناسب در مرحله ی اول باید مقاومت بنا را بررسی کند، عیوب منزل از لحاظ معماری داخلی و تاسیساتی را بررسی کند آن گاه باید ایده ها و طرح های خود را ارائه دهد و هزینه های اولیه را برآورد کند.

 

ارائه طرح توسط شرکت دکوراسیون داخلی

گروهی از افرادی که داخل شرکت طراحی داخلی فعالیت دارند پس از بررسی نظرات مشتری، امکانات پروژه و ایده های ارائه شده طرح های خود را با نرم افزار های قوی معماری به صورت سه بعدی، انیمیشن سازی به مشتری ارائه می دهند بدین ترتیب طرح ارائه شده برای مشتری ملموس تر می شود و ارتباط بهتری با آن برقرار خواهد کرد.شرکت ما یک تیم قوی در زمینه کاربرد نرم افزارهای معماری دارد که می تواند نظر مشتری را به طور کامل جلب کند.

حتما بخوانید:
خرید كرم مغذی صورت فارماسريز - داروخانه روشا

 

اجرای طرح ارائه شده توسط شرکت طراحی دکوراسیون داخلی مهران طاهری

پس از ارائه ی طرح و تایید آن توسط مشتری، طرح باید اجرا شود برخی از مشتریان تمایل دارند طرح ارائه شده را خود اجرا کنند یا به شرکت یا گروه دیگری بسپارند اما من به شما توصیه می کنم هر شرکتی که طرح را به شما ارائه داده است برای اجرای طرح نیز به سراغ خود آن ها بروید زیرا گاهی در حین کار مشکلاتی به وجود می آید به ویژه در اجرای پروژه های بازسازی که خود شرکت ارائه دهنده ی طرح باید پاسخگوی آن باشد. گروه معماری شرکت ما در کنار ارائه و اجرای طرح یک تیم پشتیبانی دارد که پاسخگوی تمام ایرادات و مشکلاتی است که در حین اجرای پروژه ایجاد می شود.

مراحل اجرای پروژه توسط شرکت مهران طاهری

شرکت طراحی داخلی طرح های اولیه را به صورت رایگان در اختیار مشتری قرار می دهد پس از تایید توسط مشتری قراردادی بین شرکت ما و مشتری بسته می شود که در آن تمام تعهدات طرفین عنوان می شود و مفاد شرکت در آن قرار داده می شود. مبلغی از برآورد اولیه به عنوان پیش پرداخت باید به شرکت داده شود و در هر مرحله از پروژه نیز باید جداگانه هزینه پرداخت شود. هزینه ی دستمزد با توجه به پروژه تعیین می شود هرچقدر پروژه بزرگتر باشد هزینه ها نیز افزایش پیدا می کند.