[ad_1]

از آنجا که تیم رئیس جمهور منتخب برای مقابله با بیماری همه گیر ویروس کرونا برنامه ریزی می کند ، از آنجا که وی قرار است به همان موقعیتی که از 2014 تا 2017 بر عهده داشت ، انتظار می رود مجموعه گسترده ای داشته باشد ،

در صورت تأیید سنا ، مورتی نقش اساسی در واکنش دولت به بیماری همه گیر که بیش از 282000 آمریکایی را تا یکشنبه شب کشته ، بازی خواهد کرد.

مرده در جریان تأیید سنا در سال 2014 به دلیل توصیف خشونت در ایالات متحده به عنوان یک بحران بهداشت عمومی ، در معرض مخالفت برخی از جمهوری خواهان قرار گرفت. وی سرانجام با تأیید کمی تأیید شد ، اما اگر جمهوری خواهان اکثریت مجلس را حفظ کنند ، می تواند دوباره با یک نبرد سخت سنا روبرو شود.

دد بهترین مشاور بهداشتی بایدن در این کارزار است. او بعلت تشدید بیماری همه گیر برای اولین بار در ایالات متحده بخشی از کمیته مشاوره بهداشت عمومی بایدن بود و در حین انتقال به عنوان رئیس هیئت مشورتی Covid-19 رئیس جمهور جدید انتخاب شد.

انتظار می رود که بایدن اوایل این هفته اعضای تیم بهداشتی خود را به طور رسمی معرفی کند. پیش از این ، سی.ان.ان گزارش داده بود که بایدن ژاویه بسرا دادستان کل کالیفرنیا را به عنوان رئیس وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده و جفری زینتس ، رئیس مشترک انتقال خود را به عنوان هماهنگ کننده Covid-19 در کاخ سفید معرفی کند.

این داستان در حال شکستن است و به روز خواهد شد.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر