[ad_1]

بار گفت: “تا به امروز ما تقلب گسترده ای را ندیده ایم كه بتواند نتیجه متفاوت انتخابات را تحت تأثیر قرار دهد.”

بار ، که ادعای رئیس جمهور دونالد ترامپ را قبل از انتخابات مبنی بر ناامن بودن رای پستی ، تکرار کرد ، گفت که هم وزارت دادگستری و هم وزارت امنیت داخلی اتهامات کلاهبرداری را در نظر گرفته و پوچ بودند.

بار گفت: “یك ادعا وجود دارد كه این یك كلاهبرداری سیستماتیک است و این ادعا است كه اساساً ماشین آلات برای تحریف نتایج انتخابات برنامه ریزی شده اند.” “DHS و DOJ این مورد را بررسی کرده اند و تاکنون چیزی برای توجیه آن ندیده ایم.”

اظهارات بار ، که به شدت از ترامپ در دوره ریاست جمهوری وی حمایت می کند ، آخرین تقبیح رسمی ادعاهای رئیس جمهور در مورد کلاهبرداری گسترده است. آنها هفته ها پس از آن منتشر شدند كه یك مقام سابق امنیت سایبری نیز علناً ادعای ترامپ را رد كرد و رئیس جمهور را مجبور كرد بدون تشریفات از سمت خود در دولت وی را بركنار كند.

دو وکیلی که برای ترامپ کار می کردند به سرعت ارزیابی بار سه شنبه را رد کردند و مجدداً تأکید کردند که “دارای مدارک کافی در مورد رای گیری غیرقانونی در حداقل شش ایالت” هستند که به گفته آنها دادستان کل کشور از آنها بی خبر است.

وودی های رودی جولیانی و جنا الیس در بیانیه ای گفتند: “با نهایت احترام به دادستان کل کشور ، به نظر می رسد نظر وی بدون هیچ گونه دانش و تحقیق درباره بی نظمی های اساسی و شواهد کلاهبرداری سیستمی است.”

پیش از این ، بار نیز ادعاهایی مشابه با آنچه ترامپ بارها و بارها مطرح كرده است ، از جمله در ماه سپتامبر ، هنگامی كه وی در مصاحبه ای علیه ولف بلیزر از سی.ان.ان در مصاحبه ای با محكومیت ایالاتی كه از رای گیری پستی در طی همه گیری استفاده می كردند ، ادعاهای دروغ و گمراه كننده ای را مطرح كرد. ویروس کرونا.

بار در آن زمان گفت: “افرادی كه سعی می كنند قوانین را به این روش ، به این روش تغییر دهند – كه با منطق بسیار در معرض تقلب و زورگیری است – بی پروا و خطرناك هستند و مردم با آتش بازی می كنند.”

این داستان در حال شکستن است و به روز خواهد شد.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر