ویلیام بار از تخیلات ترامپ پیش از انتخابات جدا می شود

[ad_1]

نظرات بار به آسوشیتدپرس در مورد انتخابات – که بیان می کند آنچه را که هر ناظر عینی می داند درست است – کار بسیار بزرگی بود زیرا نشان دهنده میزان شکستن محافظ دموکراتیک واشنگتن توسط ترامپ و دستیارانش بود.

تصمیم وی شکست نهایی در تلاش اغلب موفق ترامپ برای مسلح کردن وزارت دادگستری به عنوان یک سلاح سیاسی شخصی و قدرتمند بود. هر چقدر تلاش کرد ، ترامپ هرگز هیچ مشکلی با کارمند سابق خود در شهر نیویورک ، وکیل معروف و دستیار اوباش دوره مک کارتی پیدا نکرد ، که برای او وفاداری به مشتریانش تمایل به نقض هر قانونی بود.

بدعت سیاسی بار در روزی رخ داد که همچنین مشخص شد خروج رئیس جمهور از کاخ سفید با همان ابر رسوائی ، تقلب در قانون اساسی و عادت قانونی سیاسی همراه است که مخرب ترین ریاست دوران مدرن را تشکیل می دهد.

بار با اعلام اینکه دادستان جان دورهام را به عنوان یک وکیل ویژه برای تحقیق در مورد ریشه تحقیقات روسیه منصوب کرده است ، به رئیس جمهور جایزه تسلیت گفت. این فقط تغییر عنوان نیست: این انتخاب به این معنی است که دورهام در دوران دولت بایدن به کار خود ادامه خواهد داد – و به یک مین سیاسی تبدیل خواهد شد که توسط بار برای هر کسی که رئیس جمهور منتخب انتخاب کند جایگزین شود.

خطرات موجود در انکار ادامه واقعیت از سوی ترامپ و ادعاهای فساد آمیز انتخابات – که مشتاقانه توسط پیروان وی پذیرفته شده است – در برابر تنش های اعمال شده بر مقام های انتخاباتی حزب جمهوری اسلامی به طور فزاینده ای روشن می شوند.

گابریل استرلینگ ، مدیر اجرای سیستم رأی گیری وزیر امور خارجه گرجستان ، به طرز احساسی از رئیس جمهور خواسته است تهدیدهای پیش روی مسئولان انتخابات را رد کند.

استرلینگ ، یک جمهوری خواه گفت: “همه چیز خیلی دور شده است.”

“کسی آسیب می بیند ، کسی مورد اصابت گلوله قرار می گیرد ، کسی کشته می شود و این درست نیست.”

اما در یک مهمانی کریسمس در کاخ سفید سه شنبه شب که فاصله اجتماعی کمی داشت در روزی که بیش از 2400 آمریکایی در اثر Covid-19 کشته شدند ، ترامپ دوباره به دروغ ادعا کرد که در انتخابات پیروز شده و به “چهار سال دیگر” فکر می کند. پست ، یا اکنون یا پس از انتخابات 2024.

بر بخشش های لحظه آخری تمرکز کنید

روز سه شنبه ، چندین داستان غیرمعمول درباره هیجان بخشش های خودسرانه ای که انتظار می رود رئیس جمهور قبل از 20 ژانویه انجام دهد ، آشکار می شود ، فسادی که کاخ سفید وی را پوشانده است.

منابع به CNN گفتند ، تعدادی از دستیاران ترامپ به امید دریافت بخشش احتیاط قبل از ترک دفتر ، به رئیس جمهور مراجعه می کنند ، از جمله وکیل شخصی وی ، رودی جولیانی. شهردار سابق نیویورک این ادعاها را که اولین بار توسط نیویورک تایمز گزارش شد ، انکار کرد.
سوابق دادگاه می گوید ، وزارت دادگستری در حال بررسی یک طرح احتمالی رشوه برای بخشش های ریاست جمهوری است

در یک تحول وحشیانه دیگر ، سوابق دادگاه مهر و موم نشده نشان می دهد که وزارت دادگستری در حال بررسی کانال احتمالی پول به کاخ سفید یا کمیسیون سیاسی وابسته به آن در ازای بخشش ریاست جمهوری است.

با توجه به بی اخلاقی و قدرت سیاسی که کاخ سفید را احاطه کرده بود و از روز اول گرفتار تضاد آشکار منافع بود ، بعید است این آخرین افشاگری قبل از ترک ترامپ از هفت هفته قبل باشد.

“ما تقلب ندیده ایم …”

بار که پیش از انتخابات در مصاحبه با ولف بلیتزر از CNN از ادعای ترامپ مبنی بر عدم اطمینان رای گیری از طریق پست پشتیبانی کرد ، این تصور را ایجاد کرد که به دنبال تقلب گسترده است ، اما نمی تواند آن را پیدا کند.

بار در سخنان خود که با ادعاهای دزدیده شده ترامپ در مورد ریاست جمهوری مغایرت دارد ، به AP گفت: “تا امروز ، ما تقلب در مقیاسی را ندیده ایم که بتواند نتیجه دیگری در انتخابات داشته باشد.

تأثیر فوری اظهارات دادستان کل این خواهد بود که سناتورهای جمهوری خواه ، از جمله رهبر اکثریت ، میچ مک کانل ، که از نام بردن جو بایدن به عنوان رئیس جمهور تازه انتخاب شده امتناع می ورزد ، حتی غیرضروری به نظر می رسد.

بار در طول دوره دوم حضور خود در وزارت دادگستری گام های متعددی برداشته است که به نظر می رسد برای اولویت بندی اهداف سیاسی ترامپ محاسبه شده است در حالی که از چشم انداز خود از یک قدرت گسترده ریاست جمهوری حمایت می کند.

در معروف ترین حرکت خود ، بار خلاصه گمراه کننده ای از گزارش وکیل ویژه رابرت مولر را قبل از علنی شدن تحقیقات در مورد رسوایی با روسیه ارائه کرد که نویسنده آن را به اعتراض وا داشت. دادستان کل کشور با ابراز خشم رئیس جمهور از محاصره ویروس کرونا ، آنها را علاوه بر برده داری ، “بزرگترین نقض آزادی های مدنی در تاریخ آمریکا” خواند.

بار همچنین از دادگستری خواست كه دفاع رئیس جمهور را در دادخواست افترا كه توسط ژان ای.كرول ، كه وی را به خشونت جنسی متهم كرده بود ، علیه وی مطرح كند ، به عهده بگیرد. و به دادستان ها دستور داد تا اتهامات علیه اولین مشاور امنیت ملی ترامپ ، مایکل فلین را که از آن زمان توسط رئیس جمهور آمرزش یافته است ، رد کنند.

اگرچه وی چنین خدمتی را به رئیس جمهور ارائه می دهد ، اما نشانه هایی از ناامید شدن روز افزون ترامپ از بار وجود دارد. وی پیش از انتخابات با دادستان کل روبرو شد و شکایت کرد که مقامات دوره اوباما را به دلیل نقش آنها در تحقیقات در روسیه متهم نکرده است.

تنش ها حاکی از آن بود که برای تمام اقدامات آشکار بار برای اطمینان خاطر ترامپ و همدلی آشکار او با رئیس جمهور ، به ویژه برای تحقیقات روسیه ، وی همچنان در شواهد و مراحل قانونی مداخله در انتخابات باقی مانده است.

وی بدین ترتیب آخرین عضو نهاد قانونی و امنیت ملی آمریکا شد که قدرت گرفتن رئیس جمهور را خنثی کرد. این ارقام شامل دادستان کل سابق جف سشنز است که با کناره گیری از تحقیق روسیه و ترغیب رئیس جمهور به پرسیدن “روی کان من کجاست؟” باعث خشم ترامپ شد. طبق گزارش نیویورک تایمز.

حوادث پس از انتخابات نشان می دهد که نقش کان در واقع توسط یک نیویورکی دیگر بازی می کند که اجازه نمی دهد شواهد یا حقایقی در دفاع توطئه آمیز رئیس جمهور خود دخالت کند: جولیانی.

مشاور ویژه جدید

تصمیم بار برای سرمایه گذاری دورهام با مشاور ویژه برای ادامه تحقیق در مورد اینکه آیا مقامات اطلاعاتی و انتظامی در تحقیقات انتخاباتی ترامپ در سال 2016 قانون را نقض کرده اند ، تعجب آور بود.

وی با یک دستور گفت که این انتقال به نفع “منافع عمومی” است و دورهام باید گزارشی را به دادستان کل ارائه کند – احتمالاً رئیس وزارت دادگستری ، معرفی شده توسط بایدن.

این تصمیم نگرانی ها را در مورد مداخلات سیاسی بیشتر ایجاد کرده است ، زیرا تحقیقات در حال انجام به جمهوری خواهان و مفسران محافظه کار رسانه ها اجازه می دهد تا تصور یک رسوایی از روز اول دولت بایدن را ایجاد کنند. همچنین به ترامپ ، که در هنگام ترک کار خود هر نشانه ای از ادامه درگیری سیاسی خود را نشان می دهد ، اجازه می دهد تا تئوری های توطئه خود را در مورد به اصطلاح “شکار جادوگر” روسیه حفظ کند.

بار ، جان دورهام را به عنوان مشاور ویژه تحقیق در مورد مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری 2016 منصوب کرده است.

نماینده آدام شیف ، رئیس کمیته اطلاعات دائمی پارلمان ، بار را به استفاده از قانون وکلای ویژه “برای ادامه تحقیقات با انگیزه سیاسی مدتها پس از ترک بار” متهم کرد.

دموکرات کالیفرنیا در بیانیه ای گفت: “پس از سیاسی کردن وزارت دادگستری از نخستین روزهای ریاست جمهوری ، این کد مناسبی است که بار باید در آخرین روز ایجاد آن تلاش کند.”

اما سناتور ترامپ ، لیندزی گراهام ، جمهوری خواه کارولینای جنوبی که مانند بار ، تحت فشار شدید رئیس جمهور برای تحقیق در تحقیقات اصلی روسیه قرار دارد ، پیش نمایشی از چگونگی استفاده از نقش دورهام در دوران دولت بایدن ارائه داد. .

گراهام گفت: “برای بازگرداندن اعتماد به نفس در وزارت دادگستری و FBI پس از این قسمت بدنام ، مردم باید پاسخگو باشند – چه از طریق پیگرد قانونی و چه از طریق اقدامات اداری.”

اختلافات در دورهام به سرعت تحت الشعاع بخشش های آمرزش رئیس جمهور قرار گرفت.

یک منبع آگاه در این باره گفت: دستیاران ترامپ که به بخشش های پیشگیرانه ای که مایل به محافظت از آنها در برابر پیگرد قانونی است ، نگاه می کنند شامل جولیانی است که نبرد طولانی مدت رئیس جمهور را برای لغو نتایج انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 رهبری می کند. در نقش او به عنوان وکیل شخصی ترامپ.

جولیانی بحث در مورد بخشش پیشگیرانه با رئیس جمهور را انکار کرد و به CNN گفت که “نیویورک تایمز کاملاً اشتباه است.” وی همچنین صحبت با کسی در کاخ سفید در مورد بخشش خود را تکذیب کرد. همچنین گمانه زنی هایی مبنی بر عفو رئیس جمهور برای اعضای خانواده و حتی خود وی وجود دارد که مانعی مشکوک در قانون اساسی خواهد بود.

کیتلین پولانس ، جیم آکوستا ، کیتلین کالینز و مایکل وارن از CNN در این داستان سهیم بوده اند

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet