[ad_1]

جو دیگنووا ، وکیل مبارزات انتخاباتی ترامپ ، در جریان نمایش هووی کار گفت: “کسی که فکر می کند انتخابات خوب پیش رفته است ، مانند آن خرس سفیه که قبلا رئیس امنیت سایبری بود. کلاس A … باید آن را کشید و در چهارم قرار داد. طلوع و تیراندازی کرد. “

یک منبع آگاه از چالش های انتخاباتی ترامپ گفت diGenova هنوز به رودی جولیانی ، وکیل ترامپ ، کمک می کند تا نتایج انتخابات ریاست جمهوری را به چالش بکشد.

CNN برای اظهار نظر به کاخ سفید و کارزار انتخاباتی ترامپ روی آورد.

DiGenova و Carr بلافاصله به درخواست ها برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

اظهارات دی جنوا ، اگرچه بسیار افراطی تر از سخنان مقامات کاخ سفید در زمان دولت ترامپ بود ، اما جنگ صلیبی دولت علیه مخبران و سایر افرادی را که در دوران ریاست جمهوری خود را مخالفت اعلام کرده و خودداری کردند ، تأکید می کند. تا دیدگاه توطئه آمیز وی درباره انتخابات را بپذیرد.

اظهارات دیگنووا روز دوشنبه به سرعت توسط پروژه گزارش دولت ، گروه اطلاعاتی ، هشدار داد كه چنین تهدیدهایی می تواند بر روی مقاماتی كه قصد افشای تخلفات را دارند ، اثرات ترسناك داشته باشد ، محكوم شد.

لوئیس کلارک ، مدیر اجرایی و مدیر اجرایی گروه ، روز دوشنبه در بیانیه حباب گفت: “تهدیدهایی از این قبیل باعث بهمن آمدن آنها می شود. آنها در سکوت خبرچینان دیگر را به وحشت می اندازند. این رفتاری است که مناسب یک وکیل جمعیت است.”

ترامپ در اوایل ماه نوامبر اعلام کرد که کاربس از کار خود در مدیریت واحد سایبری وزارت امور داخله “اخراج” می شود ، “در واقع بلافاصله” به عنوان بیانیه اخیر کربس – که در آن او ادعاهای ترامپ در مورد گسترده را رد کرد تقلب گسترده رای دهندگان – “بسیار نادرست” بود. سی.ان.ان قبل از تیراندازی کربس گزارش داد که او منتظر حرکت است.

در بیانیه آژانس کربس به همراه مقامات رسمی و دولتی انتخابات آمده است: “انتخابات 3 نوامبر امن ترین انتخابات در تاریخ آمریکا بود. … هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان دهد هر سیستم رأی گیری آرا deleted را حذف یا از دست داده است ، آراtered را تغییر داده یا به هر طریقی خدشه دار کرده است. “

در آستانه انتخابات ، كربس غالباً اظهارات نادرست مكرر رئيس جمهور در مورد آراي پستي را به چالش مي كشيد ، اما سعي مي كرد از رئيس خود به دليل انتشار دروغ انتقاد نكند.

اما در روزهای بعد ، كربس با ارسال منظم در توییتر – غالباً با اموجی آژیر قرمز روشن – رویكرد قویتر را اتخاذ كرد – بررسی واقعی ادعاها و تئوری های توطئه توسط ترامپ ، متحدان و طرفدارانش در سراسر كشور.

اگرچه ایالت ها نتایج خود را تأیید کرده و آرا B انتخاباتی را به رئیس جمهور منتخب جو بایدن قبل از جلسه کالج انتخاباتی 14 دسامبر اعطا کردند ، اما ترامپ عقب نشینی نکرد. در عوض ، او همچنان دروغ می گوید ، و ادعا می کند که برنده شده است.

نیکی کارواخال ، زاکاری کوهن و کایتلان کالینز از CNN در تهیه این گزارش همکاری کردند.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر