وزیر دفاع بایدن: رئیس جمهور منتخب یک انتخاب را برای تاریخ سازی می سنجد

[ad_1]

افرادی که با این موضوع آشنا بودند به CNN گفتند ، سه نامزد در رقابت نهایی برای هدایت بخش هستند ، هنوز میشل فلورنوی ، پیشکسوت پنتاگون ، جی جانسون وزیر امنیت داخلی و ژنرال بازنشسته ارتش لوید آستین تحت بررسی هستند. جانسون و آستین ، که آفریقایی-آمریکایی هستند ، به عنوان اولین وزیر دفاع سیاه پوست ، نامزد می شوند. فلورنوی نیز به عنوان اولین زنی که پنتاگون را اداره می کند ، همین کار را خواهد کرد.

سناتور تامی داك ورث ، یك حزب دموكرات ایلینوی و برنده جوایز جنگ ، با توجه به عدم تمایل بایدن برای ایجاد جای خالی در سنا ، دیگر گفته نمی شود جدی به نظر برسد.

فلورنوی زمانی کلیدی برای این موقعیت قلمداد می شد و هنوز هم در ترکیب بسیاری است ، گفته می شود خودی ها ، اما حذف وی از مجموعه انتخاب موانع نخست کابینه ، عدم اطمینان پیرامون او را برجسته کرد.

جانسون مشاور عمومی پنتاگون و همچنین وزیر امنیت داخلی در زمان باراک اوباما رئیس جمهور بود. آستین ، که در دوران اوباما ریاست فرماندهی مرکزی را در اختیار داشت ، برای تأیید پست غیرنظامی نیاز به استعفا از کنگره داشت ، زیرا تنها چهار سال پیش از خدمت فعال بازنشسته شد.

بایدن گفت که کابینه ای ایجاد خواهد کرد که نشان دهنده تنوع آمریکا باشد و اگر یکی از سه نامزد انتخاب شود ، نشان دهنده تلاش وی برای تحقق این قول است. رئیس جمهور منتخب روز یکشنبه یک کارمند ارشد ارتباطات کاملاً زن را اعلام کرد و انتظار می رود در این هفته گروه متنوعی از زنان را برای هدایت تیم اقتصادی خود ارائه دهد.

یک مشاور انتقال به CNN گفت که اعضای کابینه باید به عنوان بخشی از یک معمای بزرگتر دیده شوند ، نه فقط به عنوان یک سری تصمیمات فردی ، به ویژه وقتی که بایدن قول می دهد یک تیم متنوع از مشاوران را ایجاد کند.

اعلان وزیر دفاع هنوز به زودی – شاید اواخر این هفته یا هفته آینده – انتظار می رود – اما زمان دقیق بستگی به تصمیم نهایی دارد که تا پایان یکشنبه شب به آن نرسیده است ، افراد آشنا به این موضوع می گویند.

تاریخچه هر سه نامزد احتمالی دفاع نیز مورد بررسی دقیق قرار خواهد گرفت.

آستین در هیئت مدیره Raytheon ، یک شرکت بزرگ دفاعی دفاعی است. جانسون در شرکت لاکهید مارتین ، بزرگترین شرکت پیمانکاری دفاعی کشور حضور دارد. و Flornoy یکی از بنیانگذاران و شریک مدیریت WestExec Advisors است ، یک شرکت مشاوره با لیست طولانی از مشتریان که هنوز مشخص نشده است.

افتتاح پنتاگون البته در خلا اتفاق نمی افتد.

بایدن همچنین هنوز به دنبال شخصی برای ریاست آژانس اطلاعات مرکزی است – و گفته می شود جانسون حداقل این پست را در نظر گرفته است.

سو گوردون ، معاون سابق مدیر کل اطلاعات ملی ، و همچنین وینسنت استوارت ، رهبر سابق آژانس اطلاعات دفاعی و ژنرال تفنگداران دریایی ، در میان مدعیان رئیس CIA است. وی همچنین برای خدمت در دفتر غیرنظامی باید از کنگره استعفا دهد.

مایکل مورل ، مدیر سابق سیا ، که معاون رئیس دولت اوباما بود و 30 سال سابقه همکاری با آژانس را دارد ، نیز در نظر گرفتن این پست است. اما بهترین دموکرات سنا در کمیته اطلاعات سنا هفته گذشته هشدار داد که مورل را انتخاب نکند ، گفت که سوابق وی به عنوان “عذرخواه شکنجه” تأیید “را آغاز نمی کند”.
سی ان ان روز یکشنبه گزارش داد ، تام دونیلون ، مشاور سابق اوباما در امور امنیت ملی که در میان مدعیان اصلی رئیس سیا بود ، دیگر برای این پست در نظر گرفته نمی شود.

یک مقام گذار گفت که اعلامیه ها در مورد پنتاگون و سیا هنگام تصمیم گیری بایدن با رد هرگونه پیشنهاد تأخیر اعلام می شود. هنوز هم انتظار می رود که هر دو پست ، علاوه بر پست های دیگر در کابینه ، در ماه دسامبر اعلام شود.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet