[ad_1]

رافنسپرگر در USA Today نوشت: “به نظر می رسد جورجیا انتخاباتی بسیار موفق و روان داشته است. ما سرانجام خطوط رأی دهی را شکست داده و شهرت بدنام Fulton County را برای انتخابات فاجعه بار پشت سر گذاشتیم.” “این باید چیزی باشد که گرجی ها باید آن را جشن بگیرند ، خواه نامزد مورد علاقه ریاست جمهوری آنها برنده شود یا از دست داده باشد. برای کسانی که تعجب می کنند ، مال من باخته است – خانواده من به او رأی دادند ، به او دادند و اکنون او توسط به او. “
جمهوری خواه ، که ادعا می کند هیچ شواهدی از تقلب گسترده رای دهندگان در انتخابات ایالتی وجود ندارد ، هفته گذشته توسط ترامپ و متحدان حزب جمهوری خواه مورد حمله قرار گرفت ، منتهی به تصویب نتایج انتخابات گرجستان. کلی لوفلر و دیوید پوردو جمهوری خواه جورجیا خواستار استعفای وی شده اند و برایان کمپ فرماندار گرجستان وی را تحت فشار قرار داده است تا ادعاهای بی اساس تقلب در انتخابات را بررسی کند.
رئیس جمهور منتخب جو بایدن در ایالت هلو به عنوان برنده اعلام شد زیرا ترامپ ، که برای جلوگیری از صدور گواهینامه شکایت خود را ادامه داد ، از به رسمیت شناختن انتخابات خودداری کرد.
رافنسپرگر به استنكار مبارزات انتخاباتی ترامپ برای پذیرش شکست انتخاباتی استناد كرد و نوشت كه آنها پس از ضربه زدن به استیسی آبرامز ، دموكرات ، كه در مسابقه فرمانداری سال 2018 به كمپ باخت ، “كتاب نمایشی را نوشتند كه دو سال پیش توسط یك كاندیدای ناموفق برای فرمانداری نوشته شد”. وی همچنین دنبال داگ کالینز ، جورجیا ، یک جمهوریخواه بود که پیشتاز تلاش برای بازشماری کارزار انتخاباتی ترامپ در این ایالت بود و وی را “کاندیدای شکست خورده سنا دانست که هیچ کاری با تلاش برای تضعیف یکپارچگی انتخابات جورجیا ندارد”.

“حتی وقتی جورجیا اولین ممیزی سراسری خود را انجام داد ، فرایندی که فقط به دلیل سیستم جدید برگه های رای گیری ایالات متحده امکان پذیر بود ، کسانی که خواستار شمارش کامل دست ناشی از ممیزی چنین مسابقه نزدیک بودند ، برای تضعیف اعتماد به نفس به صف شدند. در آن ، “او نوشت.” “کسانی که از مدتها قبل از ذینفعان روند انتخابات بهره مند شده بودند ، تلاش کردند تا آنرا به پایه و اساس خود پاره کنند. اما صداقت مهم است. “

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر