وزیر امور خارجه جمهوری خواه گرجستان می گوید ایمان ، فجایع شخصی گذشته به او کمک کرده است تا از یک دوره دشوار انتخاباتی جان سالم به در برد


اما برای برد رافنسپرگر ، خواستار برکناری وی ، تهدید علیه وی و خانواده اش و چندین توهین آتشین از طرف ترامپ نتوانست پیام وی را در مورد امنیت انتخابات گرجستان خلل وارد کند. علی رغم آن توهین ها و تهدیدهای طرفداران ترامپ ، وزیر خارجه جمهوری خواه همچنان از رئیس جمهور حمایت می کند و می گوید: “او چندین برابر بزرگتر از یک مرد است ، این واقعاً یک فلسفه است.”

ایمان رافنسپرگر و تلاش او برای مقابله با فجایع شخصی به او کمک کرد تا فصل دشوار انتخابات را تحمل کند ، روز پنجشنبه به آمارا واکر از CNN گفت:

“خوب ، من واقعاً می گویم که ، می دانید ، ایمان من واقعاً بخشی از من است. بخشی از آنچه هستم ، حدس می زنم ، بخشی از شخصیت شما می شود. یکی از رشته های شخصیت کل انسانی شما که به تازگی دوخته شده است. “، او گفت. “این بخشی از من است و به همین دلیل به آن تکیه می کنیم.”

رافنسپرگر ، که توضیح داد که پسر فقید او – از جمله چیزهای دیگر – با اعتیاد و تشخیص سرطان دست و پنجه نرم می کند ، گفت که تجربه او در این فاجعه شخصی به همین روش امسال به او کمک کرده است. پسر رافنسپرگر در اثر مصرف بیش از حد فنتانیل درگذشت.

وی با اشاره به خود و همسرش تریشا گفت: “بدیهی است که ما آماده هستیم.” “من فکر می کنم چالش هایی که در زندگی پشت سر می گذارید ، می دانید که می توانند شما را تلخ کنند ، و می توانند شما را بهتر کنند.”

رافنسپرگر ، تاجر ملایم و قانونگذار سابق جورجیا در سال 2018 انتخاب شد ، در هفته های اخیر در کانون توجهات مورد توجه قرار گرفت ، زیرا ترامپ تلاش می کند نتایج انتخابات را که توسط رئیس جمهور منتخب جو بایدن برنده شده است ، لغو کند.

هیچ شواهدی از تقلب گسترده در انتخابات در گرجستان وجود ندارد ، که بایدن با بیش از 12000 رأی برنده شد. تقریباً 5 میلیون رأی در سراسر کشور به دست آمد.

حتما بخوانید:
پوچی های حقوقی ترامپ جمهوری خواهان بیشتری را مجبور به صحبت در مورد آنها می کند

سناتورهای جمهوری خواه آمریکایی خواستار استعفای رافنسپرگر شده اند ، فرماندار جمهوری خواه وی را تحت فشار قرار داده است تا علناً درباره اتهامات بی اساس انتخابات تقلبی تحقیق کند و سناتور کارولینای جنوبی ، لیندسی گراهام ، مستقیماً با او تماس گرفته تا در مورد چگونگی دور انداختن آرا رای دهد. که او فقط درخواست بررسی امضا کرده است).

و در حالی که رافنسپرگر به شدت از ترامپ حمایت کرده و بارها اظهار داشته است که می خواهد رئیس جمهور کشورش را پیروز کند ، اتهام علنی وی به کلاهبرداری ترامپ ، رئیس جمهور را بر آن داشته است تا علناً از او انتقاد کند و گفت ماه گذشته او “دشمن مردم” است و در توییتر نوشت که رافنسپرگر “به اصطلاح جمهوری خواه (RINO)” یا فقط به نام جمهوریخواه است.

علاوه بر عواقب سیاسی این انتخابات ، رافنسپرگر و همسرش نیز تهدید به مرگ شدند.

او گفت: “تریشا اولین ها را گرفت. به دلایلی ، آنها او را راهنمایی كردند. من فکر می كنم اولین مورد” به برد بگو بازنشسته شود ، “می دانید ، و مواردی از این دست. “اما پس از آن آنها واقعاً واقعاً افزایش یافتند و سپس به مرحله دو رفتند و آنها مبتذل و بی ادب شدند.”

وی ادامه داد ، “پس من چیزهایی دارم ، شما می دانید که به من توهین می کنید. و همچنین ، شما می دانید ، شما تهدیدهایی را در این زمینه می دانید.”

تحت فشار واکر برای ادامه حمایت از ترامپ ، با توجه به اینکه گفته می شود تهدیدها پس از انتقاد رئیس جمهور شدت گرفته است ، رافنسپرگر به فلسفه سیاسی خود اشاره کرد. او وقتی از وی س askedال شد که آیا فکر می کند رئیس جمهور ارزشهای مهربانی ، دلسوزی و صداقت خود را دارد ، تعجب کرد و به سادگی گفت: “خوب ، من واقعاً نمی دانم. من فقط می دانم که در پایان روز ، کار من اداره می شود.”

حتما بخوانید:
جان کینگ در هفته انتخابات در انتظار ، ریاضیات و دیوار جادویی او است

اگرچه برخی از جمهوری خواهان آینده سیاسی رافنسپرگر را زیر سوال برده اند – با یك مدیر GOP كه ماه گذشته به سی ان ان گفت كه تعجب می كند كه آیا منشی طی دو سال دیگر برای انتخاب مجدد انتخاب شود یا خیر – اما او در جریان مصاحبه روشن بود كه به تلاش دیگری برای پست خود پایبند است.

“کاملا” ، وی در پاسخ به این سال که آیا برای تأمین انتخابات صاف در سال 2024 تلاش می کنید یا خیر ، گفت: “زیرا من در انتخابات شرکت خواهم کرد.”

مایکل وارن ، لوستر داستر ، جیسون موریس و توری آپوداکا از CNN در این گزارش همکاری کردند.


منبع: thoughts-news.ir