واقعیت برای بررسی اولین جلسه مطبوعاتی در کاخ سفید مکنانی پس از باخت در انتخابات ترامپمکنانی همچنین به اشتباه ادعا می کند که هیچ انتقال منظمی از قدرت از دولت باراک اوباما به دولت جدید رئیس جمهور وقت منتخب دونالد ترامپ صورت نگرفته است.

در سال 2016 ، هیلاری کلینتون صبح زود پس از روز انتخابات ، مسابقه را به ترامپ باخت. دو روز بعد ، بایدن ملاقات کرد با مایک پنس معاون رئیس جمهور وقت و اوباما با ترامپ دیدار کردند.
دولت اوباما در حال کار با تیم انتقال ترامپ است.

برای تأکید بر نظر خود ، ماکینانی سعی کرد تحقیقات FBI را در مورد دخالت روسیه در انتخابات 2016 توجیه کند – تحقیقی که بعداً به تحقیقات مولر تبدیل شد – عدم “انتقال منظم”. اما تحقیقات باعث متوقف شدن یا مسدود شدن تیم انتقالی ترامپ نشد.

خبرنامه های پستی

مک انانی با تکرار این ایده بی اساس که آرا post پستی مستعد تقلب گسترده هستند ، اظهار داشت: “در رأی گیری گسترده پستی” موارد واقعی وجود دارد “.

در وهله اول حقایق: کارشناسان انتخابات بارها و بارها به CNN گفته اند که برگه های رای گیری شکل مطمئنی برای رای گیری است و مورد تقلب گسترده قرار نمی گیرد. هیچ گزارشی از مقامات دولتی هیچ یک از احزاب درباره کلاهبرداری گسترده رای دهندگان با سفارش پستی گزارش نشده است.

در تاریخ 12 نوامبر ، آژانس امنیت سایبری و امنیت زیرساخت با صدور بیانیه ای انتخابات امسال را “امن ترین انتخابات در تاریخ آمریکا” خواند.

در 17 نوامبر ، ترامپ کریس کربس ، مدیر CISA را که بارها ادعاهای کلاهبرداری گسترده رای دهندگان را پس از انتخابات افشا کرد ، از کار برکنار کرد. ترامپ در توئیتی مبنی بر برکناری کربس ، به دروغ ادعا می کند که کربس در مورد امنیت انتخابات سال 2020 ادعاهای “بسیار نادرستی” داشته است.

موارد مرگ در اثر ویروس کرونا

ماکنانی همچنین ادعا می کند که برآوردهای اولیه نشان می دهد تعداد مرگ های احتمالی ناشی از Covid-19 در ایالات متحده دو میلیون نفر است و افزود: “ما بسیار کمتر از 2 میلیون نفر هستیم.”

حتما بخوانید:
نکاتی جهت خرید دسته گل عروس

حقایق اول: این گمراه کننده است.

مانند ترامپ ، مک اننی احتمالاً گزارشی را که در ماه مارس توسط دانشمندان کالج امپریال لندن منتشر شده استناد می کند ، که پیش بینی می کند در صورت عدم اقدامات پیشگیرانه در سطح جامعه ، 2.2 میلیون آمریکایی می توانند در اثر Covid-19 بمیرند. .

به عبارت دیگر ، اگر اقدامی در جهت کاهش ویروس انجام نشود ، تلفات جانی خواهد بود.

گزارش تجزیه و تحلیل نمی کند چه اتفاقی می افتد اگر فقط دولت فدرال اقدامی علیه ویروس انجام ندهد ، بلکه در صورت عدم وجود “اقدامات کنترل یا تغییرات خود به خودی در رفتارهای فردی” چه اتفاقی می افتد.

مولر

ماکنانی ادعا می کند که تحقیقات به رهبری مولر “رئیس جمهور ترامپ را تبرئه کرد”.

حقایق اول: این درست نیست.

مولر ترامپ را تبرئه نکرد. در حقیقت ، آخرین گزارش مولر توضیح می دهد که شواهد زیادی وجود دارد که نشان می دهد ترامپ در موارد مختلف جلوی عدالت را گرفته است. اما مولر تصمیم گرفت در مورد سرزنش ترامپ به دلایلی تصمیم گیری نكند ، از جمله سیاست وزارت دادگستری مبنی بر اینكه رئیس جمهور “نمی تواند در حین كار به جرم فدرال متهم شود.
گزارش مولر همچنین بیان می دارد که اگر دفتر وی “اطمینان داشت که رئیس جمهور به وضوح مرتکب جرمی نشده است ، ما چنین می گفتیم.”
منبع: thoughts-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید