هفت مهمترین اتصالی که بایدن در Capitol Hill خواهد داشت

[ad_1]

این دو طرف مقابل بلیط انتخابات ریاست جمهوری 2012 بودند ، اگرچه ، همانطور که رامنی روز سه شنبه به سی ان ان گفت ، این مانع از صحبت های بایدن در نشست سیاسی رامنی در سال 2017 نشد.

رامنی گفت: “او به اندازه کافی مهربان بود که در کنفرانس من در یوتا بیاید و صحبت کند و ما ساعتی را با همسرانم گذراندیم و جلسه بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم. او به نظر می رسد مردی بسیار خاکی و جذاب است.”

بایدن با 36 سال حضور در سنای آمریکا ، بیش از هر رئیس جمهور دیگر در كاپیتول هیل تجربه خواهد داشت. با این حال تنها یک چهارم کسانی که خدمت کرده هنوز در کنگره هستند ، این بدان معناست که برای انجام کارها مجبور است به چند رابطه اصلی اعتماد کند. بایدن در کنار مشارکت های کاری با رهبران هر دو مجلس ، نانسی پلوسی ، رئیس مجلس و میچ مک کانل ، رهبر اکثریت مجلس سنا ، باید به تعدادی از متحدان سیاسی معتدل و نزدیک اعتماد کند.

در اینجا مهمترین روابطی است که بایدن در ابتدای دولت وی با هیل باید مشاهده کرد.

کریس کونز

سناتور کریس کونز در هنگام تأیید قاضی نامزد دیوان عالی کشور امی کانی بارت در ماه اکتبر در کمیسیون قضایی سنا صحبت کرد.

کریس کونز دموکرات از دلاور ، یکی از متحدان اصلی بایدن کسی خواهد بود که اکنون صندلی خود را در سنا حفظ کرده است. کونز که بیش از 30 سال دوست بود ، در ارتباط منظم با بایدن و تیمش به عنوان یک مشاور غیر رسمی باقی مانده است.

به گفته یکی از دستیاران ارشد حزب دموکرات کاپیتول هیل ، در جریان انتقال ، کوونز هر روز چندین بار با مشاور کاخ سفید استیو ریچتی و رئیس دفتر جدید کاخ سفید صحبت می کرد.

کونز که خلق و خوی قلمداد می شود و مایل به همکاری با جمهوری خواهان است ، فشارسنج قابل اعتمادی برای سناتورهای دیگر خود در مورد محل استقرار رئیس جمهور جدید خواهد بود.

دستیار دموکرات گفت: “آنها به او اعتماد می کنند که فرستاده باشد.” “و من فکر می کنم مردم در سنا می دانند که اگر کریس کونز با ایده ای به شما مراجعه کند ، این چیزی است که کاخ سفید (بایدن) آن را حفظ خواهد کرد.”

برای بایدن کوون نیز اندازه گیری دمای هر گروه از سناتورهای میانه رو که می توانند توازن قوا را نسبت به نامزدی های ریاست جمهوری ، صرف لوایح یا قوانین اساسی حفظ کنند ، به همان اندازه مهم خواهد بود.

جو مانچین

سناتور جو مانچین در طی یک کنفرانس مطبوعاتی در Capitol Hill در ژوئن 2017 مشاهده شد.

زمانی بود که جو مانچین کمترین استقبال از دموکرات ها را در کاخ سفید اوباما داشت. سناتور ویرجینیا غربی غالباً در مواردی مانند آب و هوا ، تجارت و اسلحه خود را علیه دولت رأی می داد. منچین تا دوره دوم ریاست جمهوری خود فقط با یكی از اعضای دولت اوباما تماس منظم داشت: بایدن.

دستیار دموکرات هیل گفت: “منچین به جز جو بایدن در دولت اوباما با کسی رابطه خوبی نداشته است.” “بایدن تنها شخصی بود (در کاخ سفید) منچین تماس می گرفت ، و تنها شخصی که مانچین تماس می گرفت.”

بایدن سرانجام مشاور اصلی منچین در لایحه کنترل تسلیحات شد ، که با استفاده از تجربیات خود در تهیه قوانین اسلحه ، در سال 2013 نویسنده آن بود. در یک زمان ، مانچین از بایدن خواست که از حمایت علنی کاخ سفید از قوانین جلوگیری کند – این باعث می شود هر جنبشی برای جلب حمایت GOP از بین برود.

دستیار دموکرات گفت: “بایدن مانع از حمایت کاخ سفید از او شد ، تا هر چیزی در این باره بگوید.”

اگرچه این لایحه سرانجام در سنا ناکام ماند ، اما این حرکت تمایل به همکاری مشترک را نشان می دهد. مانچین بیشتر وقت خود را در Capitol Hill گذرانده است و تلاش کرده است تا همکاران خود را در “باند” های دو حزب مختلف جمع کند تا از عهده حقوق گرفته تا مهاجرت برآیند. در زمان روسای جمهور اوباما و ترامپ ، این تلاش ها معمولاً خیلی دور نبود. اما اگر سازش بزرگی در کاخ سفید وجود داشته باشد ، منچین می تواند با موفقیت بیشتر ، گفتگوهای حسن نیت را به زیرساخت های تولیدی ، تسکین همه گیر و کاهش هزینه ها تبدیل کند.

مانچین همچنین می تواند به بایدن کمک کند تا پلی برای رای دهندگان ترامپ ایجاد کند. ویرجینیا غربی دومین ایالت طرفدار ترامپ (پس از وایومینگ) است که به مانچین بینشی درباره بخشی از پایگاه صدای سفید ترامپ طبقه کارگر ترامپ می دهد که از حزب ملی دموکرات فاصله می گیرند.

اگر بایدن امیدوار است که موقعیت خود را در برابر این رای دهندگان بدست آورد ، می تواند کار بدتری نسبت به ادامه تماس با مانچین داشته باشد.

لیزا مورکوکی

سناتور لیزا مورکوفسکی در جلسه استماع کمیته Covid-19 در اوایل سال جاری تماشا کرد.

همچنین برای یک گروه متمرکز جمهوری خواه جای دارد. سنسی رامنی ، سوزان کالینز از ماین ، پت تومی از پنسیلوانیا و راب پورتمن از اوهایو می توانند گاهی رای قاطع برای جدا شدن از حزب خود بدهند. اما لیزا مورکوفسکی از آلاسکا ممکن است مهمترین شریک بایدن در این جبهه باشد.

مورکوفسکی برای انتخاب مجدد در سال 2022 برنامه ریزی شده است ، این بدان معناست که فشارهای متقابل هم از سمت راست به GP عمومی آلاسکا و هم به رای دهندگان میانه روزی وارد خواهد شد که پایگاه پشتیبانی آن را برای دو دوره در اختیار دارند.

در امور اجتماعی و انتصابات قضایی ، مورکوفسکی مشتاق ترین سناتور جمهوری خواه برای قطع رابطه با میچ مک کانل و کنفرانس GOP ، فرصتی برای دولت بایدن است.

اما با توجه به چالش های محافظه کارانه ای که وی در دو تلاش اخیر خود برای انتخاب مجدد در کشورش با آن روبرو شده است – یک چالش موفق با اولویت بالا در سال 2010 که مورکوفسکی را مجبور کرد به عنوان یک نامزد برای ثبت نام به عنوان یک کل نامزد شود ، سپس یک چالش قوی برای حزب آزادیخواه در سال 2016 – – مورکوفسکی باید در انتخاب نبردهای خود احتیاط کند.

علاوه بر این ، مهمترین نبردهای آن با دولت اوباما بر سر حمایت از صنعت نفت و گاز آلاسکا در برابر چندین هدف سیاست زیست محیطی بود. در آخرین روزهای حضور خود در دولت ، اوباما در اقدامی كه موركوفسكی آن را “هدیه لحظه آخری بی پروا و كوته بینانه به برنامه فوق العاده محیط زیست” توصیف كرد ، قرارداد اضافی حفاری را در امتداد سواحل قطب شمال مسدود كرد.

این ممکن است به بایدن تصور کند که این رای گیری قاطع سنا برای CSO از کجا حساس تر است.

جیمز کلیبرن

پیش از مسابقات قهرمانی کارولینای جنوبی 2020 ، رپ جیمز کلیبرن (مرکز) از جو بایدن برای ریاست پشتیبانی می کند.

شاید هیچ کس مسئولیت ریاست جمهوری جو بایدن بیشتر از نماینده جیمز کلیبرن را ندارد. تأیید وی قبل از دوره مقدماتی کارولینای جنوبی در اوایل سال جاری ، با تحویل رای دهندگان سیاه پوست در سراسر جنوب ، مبارزات انتخاباتی بایدن را احیا کرد.

این اولین گام برای بایدن برای تأمین نامزدی بود ، اما به همین جا ختم نشد. کلیبرن همچنین به دلیل ارتقا choice انتخاب رقیب خود ، سناتور کمالا هریس ، اعتباری دریافت کرد.

کلیبرن با بالاترین رتبه در مجلس نمایندگان سیاه پوست در کنگره و سومین نماینده دموکرات ها در پارلمان ، از موقعیت بالایی برخوردار است که باید از نظر کارکنان و سیاسی از نظر بایدن تأثیر بگذارد. چند روز پس از انتخاب بایدن ، کلیبرن به CNN گفت که او مرتبا با تیم انتقال صحبت می کند.

قانونگذار کهنه کار انتقادات سازنده ای را نیز از خارج ارائه می دهد. كلیبرن هفته گذشته در مصاحبه ای با خوان ویلیامز از هیل ، تمجید از لیندا توماس-گرینفیلد منتخب بایدن را به عنوان سفیر در سازمان ملل تحسین كرد ، اما اظهار داشت كه باید تنوع بیشتری در منتخبین كابینه رئیس جمهور منتخب وجود داشته باشد.

كلیبرن به ویلیامز گفت: “از هرچه می شنوم ، مردم سیاه نسبتاً مورد توجه قرار گرفته اند.” “من می خواهم ببینم این روند به کجا منجر می شود ، چه چیزی تولید می کند … اما هنوز خوب نیست.”

نانسی پلوسی

نانسی پلوسی ، رئیس مجلس نمایندگان ایالات متحده در جریان کنفرانس مطبوعاتی هفتگی خود در پایتخت در ماه آگوست صحبت کرد.

وی در ژانویه سال آینده اکثریت دموکرات باریک تری خواهد داشت و صدای نسبتاً قوی تری به ترقی خواهان نانسی پلوسی در گروه پارلمانی می دهد. برخی از این صداها در سمت چپ ، از جمله الكساندیا اوكاسیو-كورتس ، در حال حاضر آتش شعاری خود را به مردم مانچین مانند تبدیل می كنند ، و منادی جنگ داخلی بالقوه بین دموكراتها هستند.

وظیفه پلوسی یک بار دیگر حفظ جلسه صحیح در خانه خود است ، اما با حضور مجدد یک همکار دموکرات در کاخ سفید از آن پشتیبانی خواهد شد. بایدن با حفظ یک رابطه کاری مثبت با Pelosi ، ممکن است بتواند مقداری از انرژی داخلی خود را به سمت بهره وری تقنینی هدایت کند.

او و پلوسی سابقه طولانی همکاری در زمینه قانون اساسی دارند ، ابتدا در سالهای مشترک خود در کنگره و سپس در زمان دولت اوباما برای تصویب قانون تشویق و مراقبت مقرون به صرفه. پلوسی همچنین برای کمک به حمایت حزب دموکرات از توافق هسته ای با ایران با بایدن همکاری کرد.

دستیار پلوسی به CNN گفت که او و بایدن “از یک پارچه بریده شده اند”.

میچ مک کانل

میچ مک کانل رهبر اکثریت سنا در یک کنفرانس خبری در واشنگتن در ماه اکتبر سخنرانی کرد.

در روزهای آخر دولت اوباما ، با بایدن ، که آخرین بار ریاست مجلس سنا را بر عهده داشت ، اعضا با معاون رئیس جمهور در حال خروج خداحافظی کردند. میچ مک کانل ، رهبر اکثریت سنای جمهوری خواه که 24 سال با بایدن کار کرد ، ابتدا با احترام به خود شخص و روابط مثبت کار آنها صحبت کرد.

مک کانل گفت که او “به طور ضمنی” به بایدن اعتماد دارد و معاون رئیس جمهور را به عنوان یک شریک مذاکره تحسین کرد.

مک کانل گفت: “یک دلیل وجود دارد که” Take Jo on the phone “کوتاه شده” Time to Get جدی “در دفتر من.”

در حالی که روابط مک کانل و اوباما سرد بود ، مداخله بایدن به کاخ سفید و جمهوری خواهان در کنگره کمک کرد تا به توافق نامه های مالیاتی و مالیاتی زیادی دست یابند ، از جمله جلوگیری از مقیاس مالی به اصطلاح که می تواند اقتصاد را پس از انتخابات 2012 تهدید کند.

همچنین این خطر وجود دارد که سکوت رهبر اکثریت در برابر ادعاهای بی اساس ترامپ در مورد تقلب در انتخابات بتواند روابط با رئیس جمهور آینده را مسدود کند. مک کانل فقط آماده است بگوید که “روند انتخابات” انجام خواهد شد و هنوز بایدن را به عنوان رئیس جمهور منتخب به رسمیت نشناخته است.

اما پس از مراسم تحلیف بایدن ، جمهوری خواه کنتاکی ممکن است آماده جدی گرفتن دوباره باشد. عمل گرایی بی وقفه مک کانل به بایدن این فرصت را می دهد تا زمینه هایی برای کار با آنها پیدا کند. برخی از زمینه ها برای تأیید تعدادی از نامزدهای معرفی شده توسط بایدن در حال آماده سازی است ، سناتورهای جمهوری خواه از برخی اعضای تیم امنیت ملی اعلام شده تقدیر می کنند.

در نهایت ، علاقه مک کانل در نهایت محافظت و افزایش اکثریت وی خواهد بود. این امر بایدن را از همه موارد ، از نامزدی در دادگاه ها گرفته تا بسته های بزرگ قانونی ، محدود می کند. بنابراین بسیاری از آنچه دو سال آینده به نظر می رسد به میزان تمایل مک کانل برای “جویی تلفنی جو” و بستن قرارداد بستگی دارد.

تد بارت ، خبرنگار CNN ، در این ماجرا سهیم بوده است.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme