نشانه قابل اعتماد تحریک محرک کوید -19

[ad_1]

چه چیزی تغییر کرده است؟ واکسن و رئیس جمهور منتخب جو بایدن ، همانطور که نانسی پلوسی ، رئیس مجلس نمایندگان صبح جمعه به خبرنگاران گفت ، نشانه دیگری مبنی بر اینکه او اکنون آماده مذاکره در مورد لایحه محرک است که قبلاً برای رسیدگی بسیار کوچک بود. .

با شدت گرفتن بیماری همه گیر و زمستان تاریک در افق ، پیشرفت لحظه ای اتفاق نیفتاده است.

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا که عمدتا درمورد همه گیری سکوت می کرد ، همچنان نتایج انتخابات نوامبر را به دروغ تضعیف می کند. این ادعاها همچنین به وی کمک کرد تا بیش از 200 میلیون دلار از روز انتخابات برای رهبری PAC تازه تأسیس خود جمع کند.
با این حال ترامپ با مشخصه ای از روسای جمهور خارج از کشور ادامه داد: گفتگوهای بخشودگی. ترامپ همچنین در مورد بخشش پیشگیرانه برای فرزندان و مشاوران نزدیک خود در تلاش برای جدا کردن آنها از پیگرد قانونی توسط وزارت دادگستری بایدن ، بحث کرده است.

بایدن هنوز گزینه ای برای وزارت دادگستری انتخاب نکرده است ، اما هفته را صرف اعلام سایر مقامات کابینه برای دولت آینده خود کرده است. او تحت فشار گروههایی است که به دنبال نمایندگی از افرادی هستند که معمولاً در رده های بالای دولت کمتر از آنها نمایندگی می کنند – به هر حال ، بایدن قول داد کابینه ای “شبیه کشور” باشد.

در حالی که بیشتر مقامات ترامپ این واقعیت را که بایدن رئیس جمهور منتخب است اذعان می کنند (حتی اگر در ملا public عام این کار را نکنند) ، ترامپ به یک رقابت دیگر روی می آورد. دور دوم سنای آمریکا در جورجیا بر کنترل سنا تأثیر می گذارد و پس از دیدار مایک پنس معاون رئیس جمهور خود ، ترامپ روز شنبه به آنجا رفت تا جمهوری خواهان را در صندوق رای بیاورد. اما این بدون دردسرهای خاص خود برای مسئولان محلی نیست.

نکته: به نظر می رسد بیش از هر زمان دیگری کنگره در پایان سال برای کاهش ویروس کرونا به توافق برسد.

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme