[ad_1]

کشورها پس از بررسی آراots مناقشه ، انجام ممیزی های پس از انتخابات و بررسی دقیق دقت ، نتایج خود را تأیید می کنند. مسئولان انتخابات فدرال ، ایالتی و محلی از هر دو حزب سیاسی گفتند كه در انتخابات سال 2020 هیچ تقلب یا تخلف گسترده ای صورت نگرفته است.

صدور گواهینامه از نتایج انتخابات معمولاً تشریفاتی است ، اما روند مخفیانه به آخرین میدان جنگ تلاش دیرینه ترامپ برای حفظ قدرت تبدیل شده است. مبارزات انتخاباتی وی در تلاش برای جلوگیری یا تأخیر تأیید مجوز در کشورهای مهم به امید لغو پیروزی بایدن از طریق کالج انتخاباتی است.
آنچه در حال حاضر و روز افتتاح اتفاق می افتد

ایده این است که در صورت عدم تأیید صلاحیت ، در آن صورت قانون گذاران تحت کنترل جمهوری خواهان در چندین ایالت مهم می توانند لیست های طرفداران ترامپ را از رأی دهندگان ریاست جمهوری معرفی کنند ، حتی اگر بایدن رای مردم را در ایالت خود به دست آورد.

ریک هاسن ، دستیار CNN و استاد قانون انتخابات گفت: “به همین دلیل آنها می خواهند گواهینامه را به تأخیر بیندازند ، زیرا تأخیر در صدور گواهینامه می تواند دلیل اصلی این استدلال باشد که ایالت انتخابی نکرده است و قانونگذار باید وارد عمل شود. در دانشگاه کالیفرنیا ، ایروین.

قانون گذاران ارشد CI در ایالت های کلیدی مانند پنسیلوانیا و ویسکانسین قبلاً این ایده را رد کرده اند و برخی از ایالت ها قوانینی دارند که صریحاً آن را رد می کنند.

رهبر اکثریت مجلس جمهوری خواه کری بنینگوف ، جمهوری خواه ، در اوایل ماه جاری به خبرنگاران گفت که نمایندگان مجلس هیچ پایه قانونی برای تعیین رأی دهندگان خود ندارند. در حالی که سخنگوی رهبر اکثریت سنای پنسیلوانیا ، جیک کورمن ، جمهوری خواه دیگر ، نیز آب سردی را بر سر ایده انتصاب رأی دهندگانی که از برنده در رای گیری در سراسر کشور حمایت نکردند ، ریخت.

سخنگوی جنیفر کوچر گفت: “قانون ما و قانون انتخابات به وضوح نشان می دهد که ما با انتخاب رای دهندگان کاری نداریم” ، کورمن انتصاب رای دهندگان طرفدار ترامپ را در نظر نگرفت و هرگز این گزینه را در نظر نگرفت.

این طرح در صورت تأیید نتایج ریاست جمهوری خود قبل از 8 دسامبر که طبق قانون فدرال به عنوان مهلت “بندر امن” شناخته می شود ، اساساً این طرح غیرممکن می شود. هنگامی که کنگره آراoral انتخاباتی را در ژانویه جمع آوری می کند ، باید رأی دهندگانی را که قبل از موعد مقرر تأیید شده اند ، بپذیرد. اگر ایالتی ضرب الاجل را از دست بدهد ، آنگاه کنگره می تواند لیست های رأی دهندگان مورد اختلاف را بررسی کند.

هاسن گفت: “هر روز كه می گذرد باعث می شود ترامپ از نظر قانونی و سیاسی كمتر دست به این تلاش جنون آمیز برای تضعیف اراده مردم برسد.” “سیستم مانند خلبان اتوماتیک است.”

[ad_2]

منبع: thoughts-news.ir

ایندکسر